Контактні гербіциди

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
 • за популярністю
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • за алфавітом
 • по рейтингу
 • за популярністю
 • акційні
Грінфорт БЗ 480
бентазон
Соя, Рис, Кукурудза, Горох, Льон
413
.29 грн/л
У Наявності
Голд Стар
трибенурон-метил
Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь оз...
2018
.00 грн/кг
У Наявності
Грізний
трибенурон-метил
Соняшник, Пшениця озима, Ячмінь ярий
2219
.80 грн/кг
У Наявності
Грізний Експерт
трибенурон-метил
Соняшник
2260
.16 грн/кг
У Наявності
Містард
трибенурон-метил
Соняшник
2570
.53 грн/кг
У Наявності
Гренадер
трибенурон-метил
Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь оз...
2591
.92 грн/кг
У Наявності
Голд Стар Екстра
трибенурон-метил, тифенсульфурон-метил
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
2664
.57 грн/кг
У Наявності
Ефес, РК
бентазон
Горох, Соя
378
.00 грн/л
Немає на складі
Бента
бентазон
Соя, Пшениця озима, Пшениця яра
611
.45 грн/л
Немає на складі
Герсотіл
трибенурон-метил
Овес, Пшениця озима, Пшениця яра, Жито, Ячмінь ...
1949
.39 грн/кг
Немає на складі
Гренадер Максі
трибенурон-метил, тифенсульфурон-метил
Овес, Пшениця озима, Пшениця яра, Жито, Ячмінь ...
2894
.62 грн/кг
Немає на складі

Контактні гербіциди

Гербіциди діляться на два типи - системні і гербіциди контактної дії, останні застосовуються широко і знищують чутливі рослини в місці контакту. Препарати з гербіцидним ефектом діють на бур'яни при обприскуванні, але не проникають всередину і не накопичуються в культурі, що вирощується на полі. Хімічні речовини акумулюються на поверхні культури, утворюючи дієву плівку, що викликає "спалюючий" ефект.

Основна особливість таких речовин - це блискавичне зниження життєстійкості бур'янів. При обприскуванні контактні гербіциди викликають "спалювання" клітинної стінки. Застосування гербіцидів системної дії більше поширене, але і контактні мають переваги:

 • стійкість до змивання дощем
 • швидкодія
 • не впливає на культури сівозміни, тому що не поширюється ні в рослинах, ні в грунті
 • захист грунту від гербіцидного забруднення і не впливає на біоту.

Слід пам'ятати, що контактні гербіциди на впливають на кореневу систему. Речовини таких препаратів найкраще застосовувати на однорічні бур'яни, так як багаторічні відростають на наступний рік з коренів. Після обробки бур'яни відростають з грунту, але скласти конкуренцію вирощуваній культурі вже важче. Для оптимальних результатів і зниження виникнення стійкості бур'янів враховуйте такі особливості:

 • поверхня оброблюваних рослин покривається максимально повністю
 • багаторічні бур'яни обробляють на ранніх стадіях розвитку (до 4 листа)
 • найкраще діє на групу однорічників
 • застосовується кілька разів за період вегетації
 • застосовуються в ясну погоду, в сонячний день.

При використанні тільки контактних гербіцидів застосовують кілька внесень за сезон. Оптимальна температура обробки + 18- + 22 градуси. Обробка в дощовий і прохолодний день набагато менш ефективна. Рекомендовано застосування бакових сумішей з гербіцидами або поєднання під час вегетації різного роду речовин. Завжди слід враховувати видовий склад бур'янів, одно- або багаторічні види, щоб забезпечити ефективний захист.

Гербіциди контактної дії в інтенсивному вирощуванні сільськогосподарських культур

Формуляції сучасні контактних гербіцидів ретельно продумані. Вони містять різні добавки, ПАР, стабілізатори, що утримують препарат на поверхні до досягнення бажаного ефекту. Важливо правильно вибрати необхідний обсяг робочого розчину. Якщо концентрація невисока або занадто велика, то це призведе до негативних ефектів на культурі або не знищить бур'яни.

Контактні гербіциди діють як десиканти, що підсушують урожай в передзбиральний період. Це дозволяє зібрати рівномірно дозрілий урожай вчасно. Знищення бур'янів при обробці контактними десикантами-гербіцидами теж відбувається як побічний ефект обробки. Важливою особливістю дефоліантів і десикантів з гербіцидними властивостями є безпека для насіння і зерна. Накопичення не відбувається.

✨Що таке контактні гербіциди?
Контактні гербіциди - це препарати для усунення бур'янів, що діють в місці контакту діючої речовини і рослини. Для якісної обробки ними необхідно максимально повно покрити поверхню бур'янів.
 
⭐️Які існують обмеження застосування контактних гербіцидів?
Даний вид гербіцидів впливає тільки на надземну частину культури, але не знищує кореневу систему бур'яну. У зв'язку з цим можливе повторне відростання бур'янів. Для досягнення бажаного результату обробку контактним гербіцидом повторюють для усунення бур'янів.
 
✔️Як діють контактні гербіциди?
Після обробки контактні гербіциди викликають опік на поверхні рослин-бур'янів. Це хороший вибір для усунення однорічних бур'янів, що не сильно переросли. Дія препарату займає від кількох годин до тижня.
 
⏩Які переваги використання контактних гербіцидів?
Контактні гербіциди мають високу селективність по відношенню до вирощуваної культури. Вплив на рослини культури мінімальний.
 
✅Які препарати - контактні гербіциди Ви рекомендуєте?
Телефонуйте і ми надамо Вам неоціненну допомогу в підборі контактного гербіциду під Вашу культуру і виділений бюджет. Добре себе показують такі контактні гербіциди - Базагран, Галаксі Ультра, Гоал і їх аналоги.