Фільтр
Для культур
Ще 50
ДР
Ще 72
показати

Гербіциди для сої

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
  • за популярністю
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
Прагмат
ацетохлор
Кукурудза, Соняшник, Соя, Картопля
168
.90 грн/л
Закінчується
Основа
ацетохлор
Кукурудза, Соняшник, Соя
187
.80 грн/л
Закінчується
Тотал
ізопропіламінна сіль гліфосату, ізопропіламінна...
Поля с/г призначення (озимі культури), Поля під...
189
.00 грн/л
У Наявності
Капрал
прометрин
Соняшник, Соя
198
.00 грн/л
У Наявності
Толазин
метолахлор, тербутилазин
Соняшник, Кукурудза, Соя, Картопля
204
.19 грн/л
У Наявності
Багіра Супер
квізалофоп-п-етил
Картопля, Огірки, Помідори, Ріпак озимий, Ріпак...
214
.78 грн/л
У Наявності
Комманд
кломазон
Морква, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Буряк цукрови...
216
.60 грн/л
У Наявності
Авангард
метолахлор
Буряк цукровий, Кукурудза, Соняшник, Соя, Горох...
232
.56 грн/л
У Наявності
Харнес
ацетохлор
Кукурудза, Соняшник, Соя
233
.45 грн/л
У Наявності
Герб 900
ацетохлор
Соняшник, Соя, Кукурудза
241
.11 грн/л
У Наявності
Пікадор
імазетапір
Горох, Соя
244
.72 грн/л
У Наявності
Панда
пендиметалін
Горох, Капуста, Картопля, Кукурудза, Цибуля, Мо...
244
.72 грн/л
У Наявності
Альфа-Гетьман
метолахлор
Буряк цукровий, Кукурудза, Кавун, Картопля, Пом...
253
.52 грн/л
У Наявності
Галант
глюфосинат амонію
Соняшник, Соя, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак...
270
.48 грн/л
У Наявності
Серп
імазетапір
Соя
289
.03 грн/л
У Наявності
Відблок Плюс
імазетапір, пропахізафоп
Соняшник, Соя
297
.30 грн/л
У Наявності
Альфа-Бентазон
бентазон
Соя, Рис, Пшениця озима, Пшениця яра, Горох, Ль...
323
.22 грн/л
У Наявності
Квін Стар Макс
хізалофоп-П-етил
Горох, Капуста, Картопля, Льон-довгунець, Моркв...
327
.00 грн/л
Закінчується
Аценіт
ацетохлор
Кукурудза, Соя, Соняшник
335
.20 грн/л
У Наявності
Ореол Макси
хізалофоп-П-етил
Кавун, Капуста, Картопля, Цибуля, Морква, Огірк...
348
.15 грн/л
У Наявності
Показати все

Гербіциди для сої при вирощуванні цих бобових потрібні для успішного контролю бур'янів. Бур'яни пригнічують розвиток бобової культури, знижують продуктивність і якість зібраного зерна. Рослини культури відчувають конкуренцію з бур'янами, що забирають вологу, мінеральні речовини і сонячне світло у сої. Для знищення бур'янів застосовується широкий спектр гербіцидних препаратів, вибір яких залежить від фітотоксичної дії на сою і видовий спектр бур'янів.

Купити гербіцид для сої в маркеті Вашого поля Посівна

Площі під соєю ростуть, приносячи реальні гроші трудівникам аграрної промисловості. Завданням агрономів є отримання не тільки високого, але й стабільного врожаю з року в рік. Бур'яни стають причиною спаду врожайності посівів сої. Нанесений збиток становить до 90%. З поля збирають близько 6-9 ц при наявності бур'янів, а на чистому полі від бур'янів - 18-20 ц / га. Найчастіше саме гербіциди забезпечують захист сої. Для боротьби з бур'янами на посівах сої може застосовуватися гербіцид Раундап, але тільки для стійких до Раундапу і його аналогів посівів сої. Після обприскування рослини культури залишаються ураженими, а бур'яни всі гинуть через два тижні.

Пошук еффективного препарату для усунення бур'янів на сої не зупиняється. Одним з популярних гербіцидів є препарат для захисту Півот на основі імазетапіру, що виробляється компанією БАСФ. Разом з позитивними властивостями і усуненням всіх груп бур'янів, Півот має негативні властивості. Він розпадається в грунті близько 28 місяців, накладаючи обмеження на сівозміну. Ефективність гербіциду Півот сильно залежить від наявності ґрунтової вологи, тому внесенням одного нього мало, а вносять й інші препарати для страховки від бур'янів. Розглянемо більш м'яко діючі гербіциди, що не впливають на культури сівозміни, не знижують врожайність сої та інших культур, що будуть вирощуватися на полі після сої. Для усунення бур'янів на сої використовуються бакові суміші гербіцидів - Корсар і Зеллек Супер, Хармоні і Селект, Пульсар, Галаксі Топ і Арамо, Корсар і Центуріон, Трефлан (до посіву) і Корсар (післясходовий). Такі бакові суміші не пригнічують зростання сої, але при цьому добре захищають від бур'янів. Соя не піддається стресу, при цьому не відчуває конкуренції з бур'янами. Усунення бур'янів - важливий елемент для успішної вегетації культури і отримання високої врожайності. До 4 листа - кінця гербокритичного періоду сої важливо вирощувати культуру на чистому полі від бур'янів. Якщо в цей період буде велика забур'яненість, то культура буде відчувати нестачу вологи, поживних речовин і світла. В такому разі показані грунтові гербіциди. Надійний контроль після сходів повинен включати препарати, що добре захищають від дводольних та деяких злакових бур'янів. Препарати на основі метрибузину, прометрину блокують процес фотосинтезу, зупиняють біосинтез білків, зупиняючи ріст бур'янів. Для розширення спектру дії на групу однодольних бур'янів застосовують гербіцид Тизер на основі пропізохлора.

Вибір професійних гербіцидів - запорука високої врожайності і рентабельності вирощування. Менеджери Посівна допоможуть вибрати не тільки посівне насіння сої, але і засоби для усунення бур'янів, фунгіциди, інсектициди і добрива. В Посівна є все для прибуткового вирощування на полі. Вибирайте препарати гербіцидної дії, що не тільки впливають на культуру, а й нещадні до бур'янів. Гербіциди застосовують тоді, коли рослини і бур'яни не відчувають стрес, в сприятливому температурному інтервалі, що вказує виробник для кожного препарату окремо.

Зареєструватися