Фільтр
Для культур
Ще 50
ДР
Ще 72
показати

Гербіциди для соняшника

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
  • за популярністю
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
Трінга
трибенурон-метил
Соняшник, Пшениця озима
1321
.11 грн/кг
У Наявності
Тівітус
римсульфурон
Картопля, Кукурудза, Помідори
2318
.40 грн/кг
У Наявності
Сокар
амонійна сіль гліфосату
Пшениця озима, Пшениця яра, Поля с/г призначенн...
156
.00 грн/л
У Наявності
Альфа-Прометрин
прометрин
Соняшник
168
.00 грн/л
Закінчується
Прагмат
ацетохлор
Кукурудза, Соняшник, Соя, Картопля
168
.90 грн/л
Закінчується
Амінка
2,4-ДМА
Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра
186
.63 грн/л
У Наявності
Основа
ацетохлор
Кукурудза, Соняшник, Соя
187
.80 грн/л
Закінчується
Тотал
ізопропіламінна сіль гліфосату, ізопропіламінна...
Поля с/г призначення (озимі культури), Поля під...
189
.00 грн/л
У Наявності
Капрал
прометрин
Соняшник, Соя
198
.00 грн/л
У Наявності
Неофрон
2.4-Д 2-етилгексиловий ефір, флорасулам
Кукурудза
200
.77 грн/л
У Наявності
Толазин
метолахлор, тербутилазин
Соняшник, Кукурудза, Соя, Картопля
204
.19 грн/л
У Наявності
Агростар
МЦПА (амінна сіль)
Багаторічні злакові трави, Рис, Сорго, Просо, Г...
206
.08 грн/л
У Наявності
Багіра Супер
квізалофоп-п-етил
Картопля, Огірки, Помідори, Ріпак озимий, Ріпак...
214
.78 грн/л
У Наявності
Комманд
кломазон
Морква, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Буряк цукрови...
216
.60 грн/л
У Наявності
Ураган Форте
калійна сіль гліфосату
Землі не с/г призначення, Поля під посів соняшн...
217
.40 грн/л
У Наявності
Преміум Голд
метолахлор, тербутилазин
Соняшник, Кукурудза
222
.18 грн/л
У Наявності
Пріоритет
нікосульфурон
Кукурудза
222
.30 грн/л
У Наявності
Ріттер БТ
нікосульфурон
Кукурудза
226
.89 грн/л
У Наявності
Геліос Екстра
калійна сіль гліфосату, в кислотному еквіваленті
Землі не с/г призначення, Поля під посів соняшн...
228
.00 грн/л
У Наявності
Мілафорт
нікосульфурон
Кукурудза
228
.27 грн/л
У Наявності
Показати все

Гербіциди для соняшника - обов'язкова складова інтенсивного способу вирощування цієї олійної культури, що дуже чутлива до конкуренції з бур'янами на початку вегетації. Гербіциди для соняшника діляться на

  • досходові і
  • післясходові.

Досходовий захист застосовується для гібридів соняшника класичної технології вирощування. Усунення бур'янів до сходів культури допомагає культурі рости без конкуренції з бур'янами, коли вони можуть повністю її знищити. На початку вегетації соняшник проходить так званий гербокритичний період, коли дія таких факторів як бур'яни, коливання температур, відсутність вологи особливо негативно позначається на зростанні рослин. Усунення конкурентів-бур'янів за допомогою дієвих гербіцидів під соняшник працює і як профілактика, і як знищувач бур'янів. Грунтовими гербіцидами обробляють грунт до або після посіву. Для деяких рекомендована заробка в грунт. Так діюча речовина менше випаровується і краще поглинається корінням бур'янів. Діючі речовини ґрунтових гербіцидів для соняшника - це прометрин (гербіцид Палмер), ацетохлор (гербіцид Основа), метолахлор і тербутілазін (препарат Варяг) та інші. Своєчасний захист від бур'янів дає шанс культурі на повноцінний розвиток.

Купити гербіциди для соняшника різних технологій вирощування

Маркет Посівна пропонує широкий вибір препаратів оригіналів і їх аналогів для отримання високих результатів на полі. Незалежно від того, якій технології вирощування Ви віддаєте перевагу, у нас підберете засоби захисту рослин, доступні за ціною і високої якості.

Технологія вирощування соняшника під Євро-Лайтнінг ( "Чисте поле", Кліарфілд) передбачає використання стійких гібридів до імідазолінів і обробку по вегетації посівів культури препаратом від бур'янів Євро-Лайтнінг або його аналогами. Гербіцид Євро-Лайтнінг виробника Басф - препарат оригінал, але інші компанії в Україні і в світі виробляють точно такі ж препарати, що нічим не гірше. Це гербіциди Імпекс Дуо (Ахт), Генезис (Укравіт), Сотейра (Франдеса), Каптора (Сингента), Євро-Ленд (Нертус). Застосовуйте такі гербіциди на основі імазамоксу і імазетапіру і забудьте про проблему дводольних і однодольних бур'янів. Так само, внесенням Євро-Лайтнінга можна контролювати шкідливий бур'ян вовчок, що росте на коренях культури і може знищити до 90% врожаю.

Інша технологія вирощування відрізняється від Євро-Лайтнінгової тим, що застосовуються гербіциди з групи сульфоніл сечовин. Це препарат оригінал Гранстар, що вже не випускається. Його замінюють на ринку такі гербіциди як Пристар, Вебб, Гренадер, Альфа-Стар та інші. Діюча речовина таких гербіцидів для усунення бур'янів на соняшнику - трибенурон метил. Він більш ощадливо діє на грунт, не накладає обмежень на сівозміну на відміну від Євро-Лайтнінга. Але обов'язковою умовою використання такого ефективного гербіциду як Гранстар є обприскування ним тільки стійкого до трибенурон-метилу соняшнику, тому що інакше відбувається пригнічення культури. Гранстар контролює дводольні бур'яни, а боротися з однодольними можна або до посіву культури, або після специфічними гербіцидами для соняшника. Допоможемо підібрати технологію захисту соняшнику, що буде враховувати особливості обраної вами культури, регіон вирощування і особливості грунту. Менеджери-консультанти Посівна володіють усіма знаннями для надання професійних консультацій по вирощуванню сільськогосподарських культур.

Зареєструватися