Фільтр
Для культур
Ще 50
ДР
Ще 72
показати

Гербіциди для пшениці озимої

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
  • за популярністю
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
Трінга
трибенурон-метил
Соняшник, Пшениця озима
1321
.11 грн/кг
У Наявності
Тівітус
римсульфурон
Картопля, Кукурудза, Помідори
2318
.40 грн/кг
У Наявності
Сокар
амонійна сіль гліфосату
Пшениця озима, Пшениця яра, Поля с/г призначенн...
156
.00 грн/л
У Наявності
Альфа-Прометрин
прометрин
Соняшник
168
.00 грн/л
Закінчується
Прагмат
ацетохлор
Кукурудза, Соняшник, Соя, Картопля
168
.90 грн/л
Закінчується
Амінка
2,4-ДМА
Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра
186
.63 грн/л
У Наявності
Основа
ацетохлор
Кукурудза, Соняшник, Соя
187
.80 грн/л
Закінчується
Тотал
ізопропіламінна сіль гліфосату, ізопропіламінна...
Поля с/г призначення (озимі культури), Поля під...
189
.00 грн/л
У Наявності
Капрал
прометрин
Соняшник, Соя
198
.00 грн/л
У Наявності
Неофрон
2.4-Д 2-етилгексиловий ефір, флорасулам
Кукурудза
200
.77 грн/л
У Наявності
Толазин
метолахлор, тербутилазин
Соняшник, Кукурудза, Соя, Картопля
204
.19 грн/л
У Наявності
Агростар
МЦПА (амінна сіль)
Багаторічні злакові трави, Рис, Сорго, Просо, Г...
206
.08 грн/л
У Наявності
Багіра Супер
квізалофоп-п-етил
Картопля, Огірки, Помідори, Ріпак озимий, Ріпак...
214
.78 грн/л
У Наявності
Комманд
кломазон
Морква, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Буряк цукрови...
216
.60 грн/л
У Наявності
Ураган Форте
калійна сіль гліфосату
Землі не с/г призначення, Поля під посів соняшн...
217
.40 грн/л
У Наявності
Преміум Голд
метолахлор, тербутилазин
Соняшник, Кукурудза
222
.18 грн/л
У Наявності
Пріоритет
нікосульфурон
Кукурудза
222
.30 грн/л
У Наявності
Ріттер БТ
нікосульфурон
Кукурудза
226
.89 грн/л
У Наявності
Геліос Екстра
калійна сіль гліфосату, в кислотному еквіваленті
Землі не с/г призначення, Поля під посів соняшн...
228
.00 грн/л
У Наявності
Мілафорт
нікосульфурон
Кукурудза
228
.27 грн/л
У Наявності
Показати все

Гербіциди для озимої пшениці потрібні для успішного вирощування пшениці у всіх регіонах вирощування культури. Проблема захисту від бур'янів турбує фермерів, які хочуть вирощувати пшеницю і заробляти. Доведено, що використання гербіцидного захисту підвищує окупність вирощування, так як поле, вільне від бур'янів, дає культурі потенціал зростання і розвитку в повній мірі. Розроблено широкий діапазон препаратів для захисту озимої пшениці від бур'янів. Їх виробляють вітчизняні і мультинаціональні компанії. Пшениця - найпоширеніша культура в світі в агросекторі, тому і спектр використовуваних препаратів досить широкий.

Купити гербіцид для озимої пшениці в Посівна

У маркеті Посівна понад 1000 товарів за вигідними цінами, в тому числі і ефективні препарати для захисту озимої пшениці. Система захисту від бур'янів повинна бути комплексною, але гербіциди - одна з головних складових. На одному полі, де вирощується пшениця, може бути до 30 видів бур'янів, з якими потрібно боротися. Широке видове різноманіття бур'янів рослин становить проблему для вибору гербіциду. Часто на полі ростуть бур'яни, що стійкі до тої чи іншої діючої речовини гербіциду. Неконтрольоване застосування гербіцидів, велике пестицидне навантаження на поля в Україні і недотримання сівозміни стимулює появу гербіцидо-стійких бур'янів. Однією з популярних речовин, до якої з'являється стійкість, це 2.4-Д. Резистентність формується у ромашки непахучої, підмаренника чіпкого, ярутки та інших.

Проблему для вирощування та успішної вегетації пшениці становлять кореневідприскові бур'яни, наприклад, осот і молочай. Але найважче боротися з однодольними бур'янами, що відносяться до родини тонконогових (злакові бур'яни). З такими бур'янами важко боротися в силу іх спільності з вирощуваною культурою. З огляду на видовий склад бур'янів вибирають необхідний гербіцид. Всі бур'яни на полі можна поділити на групи: домінанти, субдомінанти і супутні види. Цей показник характеризує рівень забур'яненості і допомагає у виборі гербіциду. Домінанти становлять 10% весь бур'янів, субдомінанти від 3% до 10%, а решта видів відносять до групи супутніх. Вибирають гербіцид для пшениці, орієнтуючись на домінанти і субдомінанти і шукають препарат з мінімальною фітотоксичністю для культури.

Всі гербіциди як для пшениці, так і для інших культур умовно ділять на толерантні (не виявляють токсичної дії на культуру), помірно токсичні і сильно фітотоксичні, що знижують врожайність пшениці. Застосування препаратів на основі 2.4-Д дозволяє отримати прибавку врожаю. Але набагато ефективніше себе показують такі препарати гербіцидної дії як Прима, Старане, Гранстар, Лонтрел і Логран. У порівнянні з внесенням 2.4-Д і Діален Супер врожайність культури на 0.9 ц/га вище з варіантом обробки Діален Супер.

Але важливим критерієм є вибір такого препарату для захисту від бур'янів, внесення якого буде окупатися. Загальною рекомендацією є ситуація, коли частка бур'янів в загальному видовому складі перевищує 7%, тоді внесення гербіцидів виправдано. Препарат Прима або його аналоги, Гренадер і Гренадер Максі - доступні за ціною і користуються популярністю під час вирощування озимої пшениці. Своєчасний захист важливий для отримання високого врожаю. Менеджери Посівна готові прийти на допомогу у виборі потрібного препарату для обробки пшениці, щоб не завдати шкоди культурі і усунути бур'яни. Вибирайте кращі препарати-гербіциди українських і мультинаціональних компаній.

Зареєструватися