Фільтр
Для культур
Ще 50
ДР
Ще 72
показати

Гербіциди для кукурудзи

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
  • за популярністю
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
Трінга
трибенурон-метил
Соняшник, Пшениця озима
1321
.11 грн/кг
У Наявності
Тівітус
римсульфурон
Картопля, Кукурудза, Помідори
2318
.40 грн/кг
У Наявності
Сокар
амонійна сіль гліфосату
Пшениця озима, Пшениця яра, Поля с/г призначенн...
156
.00 грн/л
У Наявності
Альфа-Прометрин
прометрин
Соняшник
168
.00 грн/л
Закінчується
Прагмат
ацетохлор
Кукурудза, Соняшник, Соя, Картопля
168
.90 грн/л
Закінчується
Амінка
2,4-ДМА
Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра
186
.63 грн/л
У Наявності
Основа
ацетохлор
Кукурудза, Соняшник, Соя
187
.80 грн/л
Закінчується
Тотал
ізопропіламінна сіль гліфосату, ізопропіламінна...
Поля с/г призначення (озимі культури), Поля під...
189
.00 грн/л
У Наявності
Капрал
прометрин
Соняшник, Соя
198
.00 грн/л
У Наявності
Неофрон
2.4-Д 2-етилгексиловий ефір, флорасулам
Кукурудза
200
.77 грн/л
У Наявності
Толазин
метолахлор, тербутилазин
Соняшник, Кукурудза, Соя, Картопля
204
.19 грн/л
У Наявності
Агростар
МЦПА (амінна сіль)
Багаторічні злакові трави, Рис, Сорго, Просо, Г...
206
.08 грн/л
У Наявності
Багіра Супер
квізалофоп-п-етил
Картопля, Огірки, Помідори, Ріпак озимий, Ріпак...
214
.78 грн/л
У Наявності
Комманд
кломазон
Морква, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Буряк цукрови...
216
.60 грн/л
У Наявності
Ураган Форте
калійна сіль гліфосату
Землі не с/г призначення, Поля під посів соняшн...
217
.40 грн/л
У Наявності
Преміум Голд
метолахлор, тербутилазин
Соняшник, Кукурудза
222
.18 грн/л
У Наявності
Пріоритет
нікосульфурон
Кукурудза
222
.30 грн/л
У Наявності
Ріттер БТ
нікосульфурон
Кукурудза
226
.89 грн/л
У Наявності
Геліос Екстра
калійна сіль гліфосату, в кислотному еквіваленті
Землі не с/г призначення, Поля під посів соняшн...
228
.00 грн/л
У Наявності
Мілафорт
нікосульфурон
Кукурудза
228
.27 грн/л
У Наявності
Показати все

Для успішного вирощування кукурудзи пропонуємо купити гербіциди для кукурудзи, що усувають бур'яни на полі і дають широкі можливості для повноцінного зростання. Кукурудза - цінна харчова рослина, один з найдавніших злаків світу. Зерно кукурудзи має високу харчову, кормову і технічну цінність.

При інтенсивному вирощуванні кукурудзи не використовується ручна праця. При вирощуванні кукурудзи інтенсивного типу посів не проводять на полях, що сильно забур'янені багаторічними бур'янами, так як не всі гербіциди усувають їх. Високі врожаї кукурудзи збирають з повторних посівів, існують гібриди, що підходять для вирощування в монокультурі. При створенні схеми сівозміни необхідно враховувати, що кукурудза - однодольна рослина і вибудовувати відповідну сівозміну, особливо при використанні в попередній сезон протизлакових препаратів. В окремих випадках рекомендуємо під кукурудзу відводити окремі площі поза сівозміною та вирощувати кілька років поспіль, застосовуючи високі дози органічних і мінеральних добрив та гербіцидів.

Гербіциди для кукурудзи

При вирощуванні кукурудзи необхідно правильно вносити грунтові (базові) гербіциди. Перевага ґрунтових гербіцидів в тому, що допомагають сходам культури рости без конкуренції з бур'янами. Грунтові гербіциди здатні контролювати хвилі сходів бур'янів. Найпоширенішими препаратами для захисту кукурудзи є Дуал (1.6-2.1 л / га), Примекстра Голд (2.5-3.5 л / га), Фронтьер (1.1-1.7 л / га), Харнес (1.5-3 л / га), Мерлін ( 0.13 кг / га), Люмакс (3.5-4 л / га). Витрата робочої рідини 300-400 л / га. Внесення - в передпосівну культивацію.

При правильному використанні базових гербіцидів знищуються бур'яни і не потрібно проводити міжрядний обробіток. Якщо дії базових гербіцидів недостатньо, то використовують страхові гербіциди, наприклад, Тітус (40-50 г / га), Базис (20-25 г / га), Мілагро (1-1.2 л / га), Майстер (150 г / га) , або суміш Тітус 40 г / га + 2.4Д - 0.5 л / га. Страхові гербіциди на кукурудзу вносять після появи сходів у фазі 3-5 листків і появи сходів бур'янів. Чистота посіву від бур'янів - основа отримання врожаю.

Гербіциди для кукурудзи в Україні пропонує маркет Посівна. Ціна гербіциди залежить від виробника і норми витрати. Для максимального ефекту рекомендуємо застосовувати бакові суміші гербіцидів, щоб контролювати бур'яни на полі кукурудзи. Поширення бур'янів позбавляє культуру світла, води, поживних речовин, що негативно позначається на врожайності. Під час росту листя і стебла підлаштовуються під інші рослини в просторі, орієнтуючи себе, щоб вловлювати більше світла. На забур'яненому полі кукурудза витягується вгору, відчуває нестачу світла. Такі рослина менш життєздатні, часто вилягають і втрачають в показниках врожайності. Найбільше рослини культури страждають на етапі від 3 до 10 листків. Бажано правильно вибрати гербіцид ґрунтової дії, але якщо він не спрацював в повній мірі, то використовувати страховий препарат. Втрати від впливу бур'янів становлять до 20%.

Для зменшення післягербіцідного стресу застосовують антистрессанти, препарати комплексної дії з гуматами, фульвокислотами та амінокислотами. Такі препарати виробляє компанія Гуміфілд, Євросем, Укравіт та інші. Шкідливими бур'янами для кукурудзи є осот, берізка, амброзія, гірчиця, лобода біла та інші.

Головним фактором при виборі гербіциду на кукурудзу є селективність дії на бур'яни і м'якість по відношенню до культури. Вони не повинні знижувати врожайність. Давати хороші результати, знищуючи бур'яни, але при цьому не впливати на продуктивність культури. З гербіцидами від бур'янів при вирощуванні кукурудзи Ви можете бути впевнені в успіху. Вони забезпечать рентабельне вирощування.

Зареєструватися