Фільтр
Для культур
Ще 50
ДР
Ще 72
показати

Гербіциди для картоплі

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
  • за популярністю
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
Трінга
трибенурон-метил
Соняшник, Пшениця озима
1321
.11 грн/кг
У Наявності
Тівітус
римсульфурон
Картопля, Кукурудза, Помідори
2318
.40 грн/кг
У Наявності
Сокар
амонійна сіль гліфосату
Пшениця озима, Пшениця яра, Поля с/г призначенн...
154
.00 грн/л
У Наявності
Альфа-Прометрин
прометрин
Соняшник
168
.00 грн/л
Закінчується
Прагмат
ацетохлор
Кукурудза, Соняшник, Соя, Картопля
168
.90 грн/л
Закінчується
Амінка
2,4-ДМА
Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра
186
.63 грн/л
У Наявності
Основа
ацетохлор
Кукурудза, Соняшник, Соя
187
.80 грн/л
Закінчується
Тотал
ізопропіламінна сіль гліфосату, ізопропіламінна...
Поля с/г призначення (озимі культури), Поля під...
189
.00 грн/л
У Наявності
Капрал
прометрин
Соняшник, Соя
198
.00 грн/л
У Наявності
Неофрон
2.4-Д 2-етилгексиловий ефір, флорасулам
Кукурудза
200
.77 грн/л
У Наявності
Толазин
метолахлор, тербутилазин
Соняшник, Кукурудза, Соя, Картопля
204
.19 грн/л
У Наявності
Агростар
МЦПА (амінна сіль)
Багаторічні злакові трави, Рис, Сорго, Просо, Г...
206
.08 грн/л
У Наявності
Багіра Супер
квізалофоп-п-етил
Картопля, Огірки, Помідори, Ріпак озимий, Ріпак...
214
.78 грн/л
У Наявності
Комманд
кломазон
Морква, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Буряк цукрови...
216
.60 грн/л
У Наявності
Ураган Форте
калійна сіль гліфосату
Землі не с/г призначення, Поля під посів соняшн...
217
.40 грн/л
У Наявності
Преміум Голд
метолахлор, тербутилазин
Соняшник, Кукурудза
222
.18 грн/л
У Наявності
Пріоритет
нікосульфурон
Кукурудза
222
.30 грн/л
У Наявності
Ріттер БТ
нікосульфурон
Кукурудза
226
.89 грн/л
У Наявності
Геліос Екстра
калійна сіль гліфосату, в кислотному еквіваленті
Землі не с/г призначення, Поля під посів соняшн...
228
.00 грн/л
У Наявності
Мілафорт
нікосульфурон
Кукурудза
228
.27 грн/л
У Наявності
Показати все

Гербіциди для картоплі необхідні для вирощування картоплі в великих масштабах на полях України. Картопля вирощується на всіх присадибних ділянках та багатьох полях України. Існують деякі проблеми захисту картоплі від бур'янів. Картопля часто вирощується без сівозміни, при цьому накопичуються насіння бур'янів, що знижує врожайність картоплі. На ринку засобів захисту картоплі багато препаратів для захисту у компаній Сингента, Агрохімічні технології, Альфасмартагро, Франдеса, Укравіт та інші. Для захисту картоплі потрібна досходовий і післясходовий захист.

Купити гербіцид для картоплі в онлайн-маркеті Посівна

Проблему багаторічних і однорічних бур'янів необхідно вирішувати під час вирощування культури картоплі. Бур'яни всіляко знижують врожайність через конкуренцію за органічні та неорганічні речовини, воду, впливаючи не тільки на культуру, а й грунт. Культурні рослини слабші, погано конкурують з бур'янами. Період найбільшої чутливості - від етапу сходів до змикання міжрядь. У цей момент необхідно прибрати конкуренцію з бур'янами, щоб рослини встигли закласти фундамент своєї врожайності і нормально рости. Часто ручна прополка неефективна, рослини піддаються механічним пошкодженням.

Традиційний захист картоплі, як і інших овочевих культур, включає гербіциди на основі метрибузину. У нашому магазині Посівна препарати на основі метрибузину представлені компанією Агрохімічні технології (гербіцид Метризан), Альфасмартагро (гербіцид Конкур), Укравіт (гербіцид Антисапа, Антисапа Ліквід, Селефіт Екстра), Нертус (гербіцид Адвокат). Ці препарати мають системну дію на бур`яни, добре контролюють однорічні бур'яни всіх груп. Діюча речовина швидко і ефективно проникає в рослину через кореневу систему і листову поверхню. Добре транспортується по всьому рослинному організму і блокує процес фотосинтезу. Метрибузин тримає грунтовий екран протягом двох місяців, даючи можливість культурі успішно рости і розкривати свій потенціал. Після змикання міжрядь картопля вже не так схильна до бур'янів. Дія препарати залежить від погодних умов, видового складу бур'янів, типу грунту.

Внесення препаратів на основі метрибузину може бути одне або дворазовим. При внесенні гербіциду одноразово це роблять при висоті культури до 5 см в нормі 1-1.3 літра на гектар. При дворазовому внесенні грунт обприскують до сходів картоплі, вносячи не більше 0.9 л/га препарату, потім до висоти бадилля 5 см можлива обробка невисокою дозою приблизно 0.35-0.55 л / га. Для ефективного застосування гербіциду від бур'янів на картоплі грунт вирівнюють, позбавляють від грудок механічним способом. Після грунтового гербіциду для захисту від бур'янів не рекомендується механічна обробка грунту протягом декількох днів. Невеликий дощ після обприскування допоможе гербіциду проявити свою максимальну активність. Рясні опади промивають препарат в грунті.

Альтернативним до препаратів на основі метрибузину є гербіцид для картоплі Боксер. У його складі просульфокарб. З ним можна готувати бакову суміш для обробки картоплі або поля під картоплею. Просульфокарб добре контролює шкідливі бур'яни паслін і підмаренник.

Восени після збирання попередника якісна підготовка поля для посіву картоплі включає застосування гербіцидів суцільної дії від всіх бур'янів. Це такі препарати як Реглон Супер, Раундап, Геліос, Отаман, Гліфовіт і інші. Гербіциди для картоплі за ціною виробника в маркеті Вашого поля Посівна.