Фільтр
Для культур
Ще 50
ДР
Ще 72
показати

Гербіциди для часнику

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
  • за популярністю
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
Панда
пендиметалін
Горох, Капуста, Картопля, Кукурудза, Цибуля, Мо...
383
.69 грн/л
Передзамовлення
Гезагард
прометрин
Горох, Картопля, Кормові боби, Кукурудза, Моркв...
287
.12 грн/л
Немає на складі
Раундап Екстра
калійна сіль гліфосату, в кислотному еквіваленті
Баклажан, Гречка, Кабачок, Капуста, Картопля, К...
303
.40 грн/л
Немає на складі
Проспект
пендиметалін
Соняшник, Кукурудза, Соя, Горох, Морква, Цибуля...
318
.20 грн/л
Немає на складі
Промекс
прометрин
Горох, Картопля, Морква, Петрушка, Соняшник, Со...
342
.62 грн/л
Немає на складі
Позитив Плюс
прометрин
Соняшник, Кукурудза, Горох, Часник, Квасоля, Со...
365
.19 грн/л
Немає на складі
Трефлан
трифлуралін
Баклажан, Капуста, Льон-довгунець, Цибуля, Люпи...
437
.53 грн/л
Немає на складі
Гоал
оксіфлуорфен
Цибуля, Цибуля (крім цибулі на перо), Часник, С...
1065
.30 грн/л
Немає на складі
Ділар
клопіралід
Капуста, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь ози...
3040
.29 грн/кг
Немає на складі
Лонтрел Гранд
клопіралід
Буряк цукровий, Кукурудза, Капуста, Льон-довгун...
6299
.99 грн/кг
Немає на складі

Гербіциди для часнику - засоби, що дозволяють вирощувати пряну культуру без жодного впливу бур'янів. Для вирощування часнику підійдуть легкі грунту з високим агрофоном. Добре росте на піщаних суглинках. У жаркому кліматі рекомендується використовувати органічні добрива. Часник ділиться на два типи - ярий і озимий.

Посів проводять зубчиками, а технологія вирощування схожа на вирощування цибулі. Для часнику підійде мульчування для збереження вологи і полив під час вегетації. Полив збільшують під час сухої погоди. Під час дозрівання полив припиняють, цей період починається тоді, коли головки часнику засихають і опускаються. Це означає, що цибулини вже дозріли. Після збору врожаю відрізають стебло на висоті 3 см від верхівки і видаляють кореневу систему. Для зберігання врожаю підходить прохолодне добре вентильоване приміщення.

Гербіцид для часнику купити в маркеті Посівна

Онлайн-магазин Посівна пропонує весь комплекс захисту і технологію вирощування часнику. Найкраще підготувати грунт для посіву, знищивши бур'яни гербіцидами суцільної дії або грунтовими системними препаратами. Серед першої групи - гербіциди на основі ізопропіламінної солі гліфосату - Раундап і його аналоги. Навесні перед посівом рекомендуються гербіциди для часнику на основі прометрину. Його використовують до сходів культури. Успішне знищення бур'янів допоможе культурі рости без конкуренції з бур'янами.

Компанія Байєр пропонує гербіцид Тотріл на основі іоксинілу, що бореться з дводольними бур'янами. Його застосовують на стадії 2-3 листків культури, але не менше двох листів. Підприємство Сингента випускає гербіцид Фюзілад Форте на основі флуазифоп-п-бутилу, що усуває злакові бур'яни на культурі. Знижені норми витрати допомагають усунути однорічні бур'яни, а внесення 2 л / га - багаторічні однодольні бур'яни. Для ефективного впливу гербіциду застосовуються препарати при температурному режимі до +27 градусів. Обробки вистачає для захисту протягом двох місяців. Механічна обробка грунту на протязі місяця не проводитися для збереження гербіцидного екрану.

Препарат Стомп на основі пендиметаліну успішно бореться з однорічниками, знищуючи паростки і бур'яни на етапі сімядоль. Температурний діапазон внесення від +5 до +23 градусів. Обприскують вологий грунт.

Гербіцид Тарга Супер на основі хілалофоп-п-етилу підприємства Байєр і його аналоги застосовується для контролю бур'янів від стадії 2 х листків до стадії кущіння. Норма витрати препарату-концентрату 1-1.5 л в залежності від видової забур'яненості. На перерослих бур'янах норму витрати можна збільшити без шкоди для культури до 2-3 л / га.

Гербіцид-концентрат Лонтрел Гранд (Сингента) на основі клопіраліду - надійний засіб для усунення небажаних рослин, в тому числі і корневідприскових. Застосовується на стадії від 2 листків культури.

При використанні засобів від бур'янів на часнику уважно вивчіть склад гербіциду, інструкцію по застосуванню препарату на сайті Посівна або на упаковці виробника. Менеджери Посівна завжди прийдуть на допомогу у виборі препарату для обробки поля і отримання Вами високого врожаю. Вибір гербіциду доручіть професіоналам, що працюють в маркеті Посівна і приходять на допомогу аграріям у складній ситуації. Економте час і кошти при вирощуванні часнику, купуйте якісні гербіциди, щоб вирощувати культуру на чистому полі. Дотримуючись правил агротехніки, можна отримати високі результати на полі.