Фільтр
Для культур
Ще 50
ДР
Ще 73
показати

Гербіциди

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
  • за популярністю
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
Грінфорт ІГ 480
ізопропіламінна сіль гліфосату
Поля під посів соняшника, кукурудзи, картоплі, ...
178
.33 грн/л
У Наявності
Агент
2.4-Д 2-етилгексиловий ефір, флорасулам
Кукурудза, Просо, Пшениця озима, Пшениця яра, С...
231
.21 грн/л
У Наявності
Міладар
нікосульфурон
Кукурудза
244
.72 грн/л
У Наявності
Гліфомакс
калійна сіль гліфосату
Виноград, Десикація зернових, Десикація соняшни...
358
.00 грн/л
У Наявності
Імі-Віт
імазамокс
Соняшник, Горох, Соя
382
.91 грн/л
У Наявності
Ореол Макси
хізалофоп-П-етил
Кавун, Капуста, Картопля, Цибуля, Морква, Огірк...
382
.91 грн/л
У Наявності
Квін Стар Макс
хізалофоп-П-етил
Горох, Капуста, Картопля, Льон-довгунець, Моркв...
410
.70 грн/л
У Наявності
Генезис
імазамокс, імазапір
Соняшник
438
.11 грн/л
У Наявності
Тівітус
римсульфурон
Картопля, Кукурудза, Помідори
3419
.57 грн/кг
У Наявності
Лаплас
трибенурон-метил, флорасулам, флуметсулам
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
3528
.04 грн/кг
У Наявності
Геліантекс
галауксифен-метил
Соняшник
16200
.00 грн/л
У Наявності
Спінер
ізопропіламінна сіль гліфосату
Поля під посів соняшника, кукурудзи, картоплі, ...
165
.59 грн/л
У Наявності
Гліфовіт
ізопропіламінна сіль гліфосату
Землі не с/г призначення, Поля під посів соняшн...
167
.52 грн/л
У Наявності
Галант
глюфосинат амонію
Соняшник, Соя, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак...
175
.63 грн/л
Передзамовлення
Геліос
ізопропіламінна сіль гліфосату, в кислотному ек...
Соняшник, Пшениця озима, Ячмінь ярий
181
.81 грн/л
У Наявності
Отаман
ізопропіламінна сіль гліфосату
Землі не с/г призначення, Поля с/г призначення ...
182
.19 грн/л
У Наявності
Тотал
ізопропіламінна сіль гліфосату, ізопропіламінна...
Поля с/г призначення (озимі культури), Поля під...
183
.00 грн/л
У Наявності
Сокар
амонійна сіль гліфосату
Пшениця озима, Пшениця яра, Поля с/г призначенн...
220
.79 грн/л
У Наявності
Просперо
прометрин
Горох, Соняшник, Картопля, Морква, Соя
221
.56 грн/л
У Наявності
Дисулам
2,4-Д, флорасулам
Кукурудза, Пшениця озима, Сорго
245
.50 грн/л
У Наявності

Гербіциди

Гербіциди - хімічні речовини для контролю бур'янів на полі. Спочатку в якості гербіцидів використовувалася морська сіль, побічні продукти хімічної промисловості або різні масла. В кінці 19 століття входить в практику вибірковий контроль за широколистими бур'янами на посівах зернових культур. Після того, як були створені так звані органічні гербіциди, це зробило революцію в сільському господарстві. Використовувані речовини відмінно справлялися з бур'янами в дуже низьких дозах - приблизно 1-2% від концентрації більш ранніх речовин. Це були такі речовини як дисульфід вуглецю, триоксид миш'яку та ін.

Сучасні гербіциди - це широкий спектр препаратів, здатних знищувати бур'яни та при цьому не сильно пригнічувати вирощувану культуру. Вони виробляються в таких препаративних формах як: 

  • концентрати емульсії, 
  • водорозчинні гранули, 
  • масляні дисперсії. 

Комплексний захист поля від бур'янів - запорука збереження врожаю. Застосування гербіцидів - це зручний і надійний інструмент для знищення бур'янів на полі з будь-якою вирощуваною культурою.

Гербіцид що це за препарат?

Хімічні речовини гербіцидів - це зручний інструмент знищення бур'янів у веденні інтенсивного землеробства. Якщо перед Вами стоїть питання, який гербіцид краще, то прочитавши нашу статтю Ви з легкістю визначитеся з нелегким вибором у великому списку засобів захисту рослин. Види гербіцидів:

  • селективні
  • неселективні. 

Неселективні гербіциди або гербіциди суцільної дії знищують всі рослини на полі. Головними діючими речовинами таких препаратів є гліфосат і дикват. Проникнення їх відбувається через листя. Гербіциди суцільної дії ефективні в період після збирання врожаю для знищення широкого спектра багаторічних бур'янів. Землі несільськогосподарського призначення, сади, городи, парки можуть оброблятися для контролю бур'янів. Такі препарати мають ще один напрямок використання - в якості десикантів зернових і олійних культур. Вони прискорюють висихання врожаю, допомагаючи збирати урожай гарної якості одночасно. При обробці садів і виноградників, гербіцид вноситься на грунт або бур'яни, уникаючи попадання на стовбури культурних рослин і кущів.

До селективних гербіцидів відносять більше груп діючих речовин. Вони застосовуються для досходової або післясходової обробки величезного спектра вирощуваних культур. Такі гербіциди знищують певні бур'яни, але не шкодять культурі. Механізми дії гербіцидів вибіркової дії діляться на:

  • біохімічний спосіб селективності - деякі культури здатні розщеплювати препарат на нетоксичні попередники.
  • морфологічний спосіб селективності - базується на відмінностях в будові рослини культури, наприклад, у зернових культур.
  • топографічний спосіб селективності заснований на тому, що гербіцид вноситься на грунт. Він впливає на коріння рослин, вбиваючи бур'яни в верхньому шарі грунту.

У маркеті Вашого поля POSIVNA Ви можете купити гербіциди Сингента, БАСФ, АХТ, Укравіт, Океан Інвест, оригінали та аналоги всіх препаратів-оригіналів. Гербіциди використовуються після культивування грунту, до появи проростків, в різні періоди вегетації, що залежить від вирощуваної культури. Пестицид вибирається залежно від того, яке стоїть завдання перед фермером. На вибір впливає видовий склад бур'янів, їх вік, можливість появи їх другої хвилі. Бур'яни в порівнянні з культурними рослинами набагато більш життєздатні, успішно конкурують з культурними рослинами за воду і мікроелементи. Залежно від фітосанітарного стану поля агроном коригує норму внесення гербіциду відповідно до виду і віку бур'янів. Як правило, багаторічні або перерослі рослини вимагають більшої норми внесення. У маркеті Вашого поля ПОСІВНА Ви можете купити гербіцид в роздріб і оптом.

Гербіциди: класифікація

За способом дії гербіциди можна поділити на три основні групи:

Системні гербіциди - крім основної дії мають росторегулюючі здібності. Такі препарати зупиняють ріст і поділ клітин, викликають розростання тканин, викликають деформації стебла і листя, порушують ріст коренів. Якщо дотримуватися норм витрати та строків внесення, вони досить ефективні. Сюди входять дикамба, піклорам, 2.4-Д, 2.4-4Х, сульфонілсечовина й ін.

Системні гербіциди, що не мають ріст-регулюючих здібностей. Проникнення їх відбувається через листя, вражається колеоптиле, порушується фотосинтез. Відповідно такі рослини втрачають забарвлення, поступово сохнуть і відмирають. У цю групу входить прометрин, піноксаден, з-металохлор та інші.

Третя група - контактні гербіциди, які діють місцево в місці нанесення. Результатом дії гербіцидів є опік листової пластини, зупинка розвитку. Сюди входить дикват і інші схожі речовини. Задайте нашим менеджерам питання: "гербіцид що це?" і "який гербіцид краще?" та отримайте професійну консультацію для Вашої ситуації та культури вирощування.

Гербіциди: класифікація за способом внесення

Така класифікація гербіцидів базується на тому, на які частини рослини вносять препарат: 

  • грунтові, 
  • листові, 
  • кореневі. 

Грунтові - це досходові гербіциди, листові - для боротьби з вегетуючими бур'янами, кореневі - необхідно закладати в грунт (гранули) або вносити крапельно.

Знищення бур'янів гербіцидами на посівах культурних рослин

Якісні та дієві гербіциди - запорука гарного врожаю. Компанія "Посівна" - гарантує, що препарати, які ми реалізуємо, оригінальні й високої якості. Якщо дотримуватися норм внесення, Ви отримаєте гарантовано хороший результат.

Гербіцид для олійних культур

Промислове вирощування соняшнику ставить перед аграріями ряд проблем. В першу чергу, вони стосуються знищення бур'янів. Одним з гербіцидів вибору для обробки грунту восени є неселективні препарати, такі як Харнес. Він масово знищує весь спектр бур'янів. Грунтовим гербіцидом є Еталон, який не впливає на зростання самої культури, але ефективний проти бур'янів. Рясні опади і вітер під час обприскування можуть знижувати активність гербіцидів.

Для обробки соняшнику використовуються так само післясходові гербіциди. Вони зручні і застосовуються після появи сходів, але не пригнічують вирощування соняшника.

Перевага післясходових гербіцидів на соняшник:
  • тримають хвилі сходів бур'янів
  • зручна препаративна форма
  • легко розчиняються у воді
  • легко розпадаються в грунті
  • безпечні для культури. 

Існують 2 системи вирощування соняшнику, що передбачає вирощування гібридів, що витримують обробку гербіцидами і застосування самих гербіцидів. У технологічній системі обробітку культури соняшнику під Євро-Лайтнінг застосовують гербіциди проти однодольних і дводольних бур'янів на основі імазамоксу і імазетапіру. Це препарат оригінал Євро-Лайтнінг або його аналоги: Генезис, Імпекс Дуо, Імперіал, Євро-Ленд, Євро-Ланг і інші. Вони ефективно борються з бур'янами для отримання Вами високого врожаю.

Технологічна система Експрес (Сумо, Гранстар) - це вирощування Грастаро-стійких гібридів і застосування для усунення злакових бур'янів препаратів на основі трибенурон-метилу. Це комерційні препарати Гезагард, Альфа-Стар, Голд-Стар та інші.

Необхідно захищати від бур'янів і посіви соняшнику традиційної технології вирощування. Високий урожай олійної культури можна отримати, тільки грамотно поєднуючи хімічні методи боротьби і агротехнічні. Гербіциди від бур'янів відгуки про які при вирощуванні соняшнику завжди позитивні - це

прометрин, тефлан, ептам, депра. Вирощуючи соняшник і сою, можна використовувати гербіциди з 2.4-Д, особливо якщо на полі виростають коренепаросткові бур'яни. Після відростання бур'янів необхідно провести лущення і плоскорізну обробку.

Гербіциди для кукурудзи

Захист масових посівів кукурудзи від бур'янів вкрай важливо для отримання високого врожаю. Гербіциди для кукурудзи за хорошими цінами Ви можете придбати в маркеті Вашого поля. Залежно від особливостей сорту чи гібрида кукурудзи вибираються терміни обробки. Ранньостиглий або середньостиглі сорти обприскують на стадії від 3 до 5 листків культури, більш пізньостиглі гібриди - на етапі 3-7 листків. Якщо використовувати гербіциди в інший час, то можна завдати шкоди вирощуваній культурі. При цьому відбувається скручування листової пластини, підвищення ламкості стебел і коренів. Для дощової погоди можуть бути рекомендовані гербіциди на основі ефіру, в теплу погоду - 2.4-Д.

Гербіциди для кукурудзи за часом використання поділяються на ті, що використовуються до посіву культури, і ті, що застосовуються післясходово. Відносно останніх, то вкрай важливим є безпека їх для вирощуваних гібридів кукурудзи. Одним з популярних препаратів є гербіцид на основі 2.4-Д або амінна сіль 2.4-Д. Для їх застосування необхідно, щоб грунт був вологий, тобто, після дощу або зрошення посіву. Вносять 2.4-Д на стадії від 4 до 6 листків культури. Це такі препарати як Амісоль, Проспер, Тур. Іншими післясходовими препаратами є Альфа-Ефір, Основа, Шелдон. Препарати на основі нікосульфурону, наприклад Мілагро, Шелдон, Мілафорт, Міладар, Пріоритет забезпечують тривалий захисний ефект, щадяще діють на культуру, можуть застосовуватися навіть не перерослих бур'янах. Гербіциди на основі ацетохлору (Харвард, Основа, Еталон, Кратос, Хортус) застосовуються до сходів, створюючи захисний екран проти однорічних дводольних і злакових бур'янів. Препарат вимагає закладення в грунт в умовах посухи. Незаперечною його перевагою є те, що препарати на основі ацетохлору на кукурудзу не впливають на наступні культури в сівозміні.

Вкрай необхідно під час вегетації або після збору врожаю прибрати ті бур'яни, що продукують безліч насіння, які на наступний рік ще до появи проростків культури будуть активно розвиватися.

Боротьба з бур'янами в посівах зернових колосових культур

Однорічними бур'янами, що найбільш поширені в посівах колосових культур є волошка синя, редька гірка, горець, лобода біла, підмаренник чіпкий, талабан. Багаторічні злісні бур'яни - осот, мати-й-мачуха, пирій, осот, хвощ польовий, сорго, в'юнок і інші. Проблемою боротьби з бур'янами при вирощуванні зернових є те, що восени період після збирання врожаю досить короткий, а навесні стислі терміни не дають повноцінно обробити грунт і спровокувати ріст бур'янів, щоб провести боротьбу з ними. Таким чином, сходи бур'янів з'являються в один і той же час з зерновими.

Боротьба з бур'янами відбувається за допомогою препаратів на основі 2.4-Д і 2.4-4Х. Вони активні практично проти всіх однорічних бур'янів, але мало дієві на фіалку польову, підмаренник, пирій. В такому випадку необхідно використовувати бакові суміші з іншими гербіцидами, що розширить спектр дії обробки.

Обробка гербіцидами на основі 2.4-Д і 2.4-4Х в фазі кущіння - це гарантоване знищення бур'янів на 95% і підвищення врожаю зерна до 0.2 т / га.

Способи боротьби з бур'янами на посівах цукрових буряків

Бур'яни на посівах цукрових буряків знижують врожайність до 30-50%. У регіонах з підвищеною вологістю, наприклад західні області України, поширені такі бур'яни - мишій, куряче просо, амброзія, щириця. Для посівів буряка на ринку існує понад 30 видів гербіцидів. Найбільш популярні препарати на основі бетанола, ептама, піраміну, хізалофоп-п-етилу, пропізохлора, фенмедифаму, десмедифаму та інших. Якщо їх правильно застосовувати або комбінувати в баковій суміші, то вони досить ефективні. Внесення гербіцидів проводиться в гарну сонячну погоду, не вище +25 С.

Як прибрати бур'яни на посівах картоплі?

Картопля дуже чутлива до поширення бур'янів. З бур'янами зазвичай борються агротехнічними способами, але якщо грунт надмірно вологий, містить багато торфу, перегною, то цього недостатньо. Тоді в короткі терміни проводять хімічну обробку поля гербіцидами. Іноді гербіцид це порятунок врожаю. За 3-5 днів до того, як з'являться сходи, використовують прометрин, сімазин або Зенкор. Якщо поле дуже забур’янене коренепаростковими бур'янами, такими як пирій, злакові бур'яни, то після збирання можна використовувати гербіцид тарга (0.2-0.4 кг / га) або гербіциди суцільної дії на основі гліфосатів.

Різноманітність бур'янів

Домогтися успіху в боротьбі з бур'янами травами можна, знаючи принципи їх поширення та біологічні особливості. Іноді бур'яни важко винищити, тому що вони пов'язані і виростають разом з культурними рослинами, а гербіциди шкода яких відома на бур'яни, впливають і на культуру. Наприклад, в посівах ярих зернових культур ростуть ярі бур'яни з групи злакових. Завдяки подібності розвитку стає складним їх знищити, не впливаючи на саму пшеницю або ячмінь.

Боротьба з бур'янами - складна і охоплює як засоби хімічного захисту, так і механічну обробку грунту. Слід не забувати про те, що бур'яни не такі вимогливі до грунтів, морозо- і жаростійкі. Вони прекрасно розмножуються. Так дика редька продукує за сезон до 12 тис. насінин, осот рожевий - близько 35 тис., щириця - до 500 тис. насінин. При цьому пшениця може дати лише 100 зерен з однієї рослини.

Насіння бур'янів довгий час може зберігати схожість в грунті, перебуваючи в стані спокою. Це може забезпечити другу хвилю бур'янів, коли дія гербіцидного екрану слабшає. Сходи бур'янів часто з'являються нерівномірно, вони проростають поступово, тому слід підбирати гербіциди види, які з більш тривалим періодом захисту. Насіннєві оболонки бур'янів пропускають вологу нерівномірно, тому частина може прорости в рік дозрівання, деякі - не наступний рік і так далі.

Розмноженню бур'янів допомагає і легкість поширення їх насіння, вони легко обсипаються, поширюючись вітром, талою водою, тваринами, за допомогою техніки для обробки посівів (наприклад, так поширюється вовчок на заражені поля за допомогою орендованої техніки). Вогнищами поширення бур'янів можуть бути частини необробленого поля, краї доріг, залізничні колії.

Деякі багаторічні бур`яни розмножуються поділом коренів - це такі види як осот, пирій, латук татарський, березка. Механічного обробітку ґрунту може не вистачити для того, щоб знищити ці злісні види. В такому випадку гербіциди від пирію та інших коренепаросткових бур'янів незамінні. Через деякий час в грунті відбувається розпад гербіциду на нетоксичні сполуки, але висаджувати культуру слід через тиждень. Захисний ефект триває близько 30 днів.

Багато клопоту завдає така рослина як осот. Боротися з ним можна поверхневим підрізанням, але це не дає остаточного позбавлення від бур'яну, а урожай може значно знижуватися. Пропонуємо купити гербіциди від осоту в маркеті Вашого поля POSIVNA.

При обприскуванні такими гербіцидами враховуйте:

  • погоду
  • норму внесення препарату (на перерослих формах вона максимальна)
  • пору року

Гербіцид від осоту вносять безпосередньо на бур'ян. Розчин препарату готується перед внесенням і не зберігається.

Для боротьби з пирієм, осотом, борщівником використовується гербіцид Геліос. Гербіциди від бур'янів, відгуки про які можна знайти в численних форумах і обговореннях Фейсбуку, це препарати суцільної дії, що добре себе зарекомендували. Вони активно впливають не тільки на бур'яни, а й чагарники.

Шкода, що завдають бур'яни

Бур'яни розвиваються дуже швидко. Їх насіння швидко і масово проростають, затінюючи культурні рослини, забирають у них воду і поживні речовини. Бур'янам необхідна волога, значно більша за ту, що споживають культурні рослини. Коріння бур'янів проникають глибше в грунт, таким чином, вони краще культури забезпечені вологою. Бур'яни здатні на 1.5-4 рази знижувати температуру ґрунту, що негативно позначається на культурних рослинах. Купити гербіцид і контролювати бур'яни - важливий елемент вирощування с / г культури.

Що таке гербіциди-десиканти?

Високотехнологічні гербіциди суцільної дії можуть використовуватися для передзбирального підсушування зернових, бобових і олійних культур. Це дозволяє зібрати якісний урожай культури одночасно, бо прискорює рівномірне дозрівання врожаю. Для десикації застосовують ізопропіламіннні солі гліфосату (Тотал, Гліфовіт, Отаман) і дикват дибромід (Дикват, Альфа-дикват).

Використання гербіцидів як десикантів направлено на зневоднення тканин рослин. Якщо погодні умови такі як затяжні дощі або висока вологість не дають повноцінно дозріти культурам, то десиканти-гербіциди це єдиний вихід. Не слід забувати, то деякі культури в силу своїх особливостей дозрівають нерівномірно, то підвищити якісні характеристики і зібрати урожай одночасно допоможуть десиканти. Крім того, така обробка подіє і на бур'яни, що є важливою ланкою в післязбиральній підготовці ґрунту до майбутньої посадки врожаю.

Під час десикації та висушування рослин відбувається відтік цукрів, масел, клейковини в плоди або зерно, що добре позначається на кількісних і якісних характеристиках врожаю. Цим самим підвищується вихід готової зібраної продукції, що окупає витрати на внесення десиканту.

Як правильно використовувати гербіцид?

Боротьба з бур'янами за допомогою гербіцидів має важливе значення у веденні інтенсивного землеробства. Як і при роботі з іншими засобами захисту, необхідно дотримуватися обережності, норм витрати, не перевищувати кількість рекомендованих виробником обробок. Слід пам'ятати, що розчини гербіцидів не готуються про запас і застосовуються відразу після приготування. У розведеному вигляді протягом доби дія гербіцидів знижується. Бур'яни обробляються дуже ретельно, в тому числі і з нижньої частини.

Слід пам'ятати, що гербіциди шкоду від яких деякі згадують, можна істотно знизити, якщо не застосовувати засіб захисту під час цвітіння культури. Знищення бур'янів гербіцидами буде безпечним в певний для вирощуваної культури час. Під час цвітіння не можна обприскувати культуру, так як це призведе до зниження підсумкової врожайності і знищення комах-запилювачів. Обробка гербіцидами проводиться у вечірній або ранковий час, краще в безвітряну погоду і коли немає ризику дощу хоча б протягом декількох годин.

Як проводити внесення гербіцидів?

Велика кількість бур'янів на полі - це ознака того, що пора застосовувати хімічні засоби захисту від них, якщо всі агрономічні підходи виявилися неефективні. Внесення гербіцидів проходить в стислі терміни, при цьому необхідно убезпечити працівників та навколишнє середовище від гербіцидів, шкода яких може негативно позначитися в довгостроковій перспективі.

Обробка для профілактики проводиться навесні до розпускання бруньок у рослин. В такий час гербіциди не несуть суттєвої шкоди на культури, бо термін між тим, коли відбувається застосування гербіцидів і збором врожаю максимально великий.

Препарати гербіцидів токсичні настільки, наскільки добре вони проникнуть в рослинний організм. На ранніх етапах вегетації бур'яни більш чутливі до обробки. Препарати змиваються дощем, тому дощова погода є протипоказанням до обробки гербіцидами. Але деякі препаративні форми гербіцидів такі хороші, що не змиваються дощем вже через 1 годину після внесення гербіцидів. Залишилося визначитися, який гербіцид краще і почати знищувати бур'яни на полі. Оптимальний температурний режим, коли відбувається знищення бур'янів гербіцидами, це +20-25 С. Не допускається внесення при температурі до +5 С. Гербіциди найбільш ефективні при значній вологості повітря. Цим і пояснюється проведення обприскування в ранні години - з 7 до 10 годин зранку або вечірній час - з 17 до 22. Проведені дослідження показали, що обробка гербіцидами в ці години на 65% ефективніша, так як при обробці в денний час засвоювання гербіциду на рівні 42-58%.

Класифікація обприскування існує така:

  • ультрамалооб'ємне (5л / га)
  • малооб'ємне (10-15 л / га)
  • звичайне (75-300 л / га)
  • багатооб'емне (понад 300 л / га).

Значення гербіцидів

Чимало сучасної продукції, яка бореться з бур'янами. Для досягнення найкращого результату в боротьбі з бур'янами необхідно орієнтуватися на економічну доцільність застосування гербіцидів. Вибираючи відповідний гербіцид, купити який можна в маркеті Вашого поля ПОСІВНА, звертайте увагу на вирощувану культуру, види і поширення бур'янів і кількість оброблюваних площ. У нашому маркеті Ви знайдете якісні гербіциди та препарати-аналоги у зручному дозуванні для різних площ вирощування. У разі складнощів з вибором гербіциду, проконсультуйтеся з менеджером інтернет-магазину ПОСІВНА, щоб підібрати оптимальний варіант саме для Вас. Чітко дотримуйтесь інструкції, норм внесення і Ви отримаєте бажаний результат. 

Гербіциди - це не єдиний спосіб забезпечити високий врожай, але чи не найважливіший. В більшості випадків використання препаратів від бур’янів виправдане. Не важливий вибір виробника агрохімії, а важливіше правильно вибрати діючу речовину, дотриматись часу і способу обробітку вирощуваної культури. І тоді Ви отримаєте чисте поле, вільне від бур’янів. Доступні ціни на гербіциди, купити які ви можете в нашому агромаркеті, висока якість продукції, швидка доставка, бонусна програма лояльності - це неповний список переваг, які ви отримаєте при співпраці з нашим фермерським магазином POSIVNA. Менеджери нашого маркету володіють останньою інформацією стосовно новинок у сфері агрохімії, накопичують чималу статистику застосування гербіцидів на різних культурах і усіх регіонах країни, тому завжди раді допомогти Вам у виборі. 

✨Чи варто купувати аналоги відомих гербіцидів?
Гербіциди-аналоги або дженерики повністю відповідають і ідентичні за складом з гербіцидами-оригіналами. У них такий же принцип дії. Ціни аналогів нижче, вони, як правило, випускаються в Україні відповідно до стандартів ДСТУ.
 
⭐️Які компанії виробляють гербіциди?
Відомі компанії-виробники гербіцидів та іншої агрохімії - Укравіт, Альфасмартагро, Хімагромаркетинг, Франдеса.
 
✔️Де виробляють гербіциди?
Діючі речовини для гербіцидів виробляються в Китаї на 3 заводах по хімічному синтезу. Часто діючі компоненти для препаратів оригіналів і аналогів виробляються в одному цеху з одного і тої ж хімічної сировини. Компанії АХТ і Хімагромаркетинг готують препарати по своїй формулі в Китаї, інші компанії - Укравіт, Альфасмартагро завозять компоненти і готують засоби захисту рослин самостійно. При цьому кінцева продукція проходить високий контроль якості.
 
⏩Як замовити гербіцид в маркеті Посівна?
Для замовлення гербіциду в онлайн маркеті Посівна оформіть заявку на сайті або зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті та оформіть замовлення у менеджера.
 
⭐️ Яким чином слід застосовувати гербіциди для максимальної ефективності та безпеки?
Гербіциди слід застосовувати згідно з рекомендаціями виробника, вказаними на етикетці продукту. Важливо дотримуватися зазначеної концентрації, часу обробки та техніки нанесення. Зазвичай гербіциди застосовуються обприскуванням на рослини, але іноді можуть використовуватися інші методи (наприклад, ґрунтове внесення). Також важливо врахувати погодні умови при обробці гербіцидами, оскільки деякі продукти можуть бути менш ефективними за високої температури або сильного вітру.
 
✔️ Чи можуть від гербіцидів спостерігатися негативні наслідки для ґрунту та навколишнього середовища?
Деякі гербіциди можуть негативно впливати на ґрунт та навколишнє середовище, особливо при неправильному використанні або надмірному застосуванні. Наприклад, вони можуть викликати забруднення водних джерел або негативно впливати на корисні організми в грунті. Щоб мінімізувати такі ризики, слід суворо дотримуватися рекомендацій виробника і використовувати інтегрований підхід до управління бур'янами, який включає механічні, хімічні та біологічні методи.
 
⏩ Як довго після обробки гербіцидами можна збирати врожай?
Період очікування (час між обробкою гербіцидами та збиранням урожаю) залежить від використовуваного гербіциду та культури, яку ви вирощуєте. Зазвичай цей період вказано на етикетці продукту. Важливо дотримуватись зазначеного періоду очікування, щоб уникнути накопичення шкідливих речовин у врожаї та гарантувати безпеку продукції для споживання.
 
✅ У чому полягають основні переваги використання гербіцидів як засобу від бур'янів?
Застосування гербіцидів дозволяє ефективно контролювати бур'яни, що сприяє збільшенню врожайності та якості продукції. Крім того, гербіциди знижують витрати на ручне та механічне прополювання, що економить час та кошти. Використання гербіцидів також може покращити структуру ґрунту та знизити ерозію, оскільки оброблені бур'яни служать мульчою та захищають ґрунт від впливу вітру та дощу. Однак важливо використовувати гербіциди розумно і дотримуватися рекомендацій виробника для мінімізації можливих негативних наслідків.
 
⏩ Як можна запобігти розвитку стійкості бур'янів до гербіцидів?
Для запобігання розвитку стійкості бур'янів до гербіцидів важливо використовувати інтегрований підхід до управління бур'янами. Це може включати зміну гербіцидів з різними механізмами дії, використання сумішей гербіцидів, альтернативних методів боротьби з бур'янами (ручне і механічне прополювання, мульчування), а також практики сівозміни.
 
✅ Які фактори впливають на ефективність гербіциду?
Ефективність гербіциду залежить від багатьох факторів, таких як тип і стадія росту бур'янів, концентрація та формуляція гербіциду, умови довкілля (температура, вологість, опади), метод та час застосування гербіциду. Щоб забезпечити максимальну ефективність гербіциду, важливо враховувати всі ці фактори та дотримуватися рекомендацій виробника.
 
✔️ Чи гербіциди можуть викликати фітотоксичність у культурних рослин?
Так, деякі гербіциди можуть викликати фітотоксичність (токсична дія на культурні рослини) при неправильному використанні або порушенні рекомендацій виробника. Щоб уникнути фітотоксичності, важливо вибирати гербіциди, що підходять для вашої культури, дотримуватися зазначеної концентрації та часу обробки, а також враховувати погодні умови та спосіб застосування гербіциду.
 
⏩ Яких запобіжних заходів слід дотримуватися при роботі з гербіцидами?
При роботі з гербіцидами необхідно дотримуватись заходів безпеки, таких як використання захисного одягу (рукавички, окуляри, респіратор), уникнення контакту зі шкірою та очима, а також запобігання потраплянню гербіцидів у водні джерела. Також важливо зберігати гербіциди у належних умовах, далеко від продуктів харчування та у недоступному для дітей та тварин місці. Після роботи з гербіцидами слід ретельно вимити руки та інші оброблені ділянки шкіри.
 
✅ Як правильно зберігати гербіциди, щоб забезпечити їхню довгострокову ефективність?
Гербіциди слід зберігати в оригінальній упаковці, із закритою кришкою, у сухому та прохолодному приміщенні, захищеному від прямих сонячних променів та крайніх температур. Також важливо уникати зберігання гербіцидів поруч із продуктами харчування, кормами для тварин чи іншими хімічними речовинами. Не забувайте регулярно перевіряти термін придатності гербіцидів та позбавлятися прострочених продуктів відповідно до інструкцій виробника.
 
✅Чому ціна дженериків або аналогів гербіцидів нижче?
Ціна дженериків гербіцидів нижче, так як у вартість гербіциду не закладається доплата за бренд. При цьому дженерики виробляються в Україні, що виключає транспортні витрати.