Гарантія

Маркет Вашого поля Посівна - гарантує якість насіння та агрохімії, що продається в нашому онлайн-магазині. Ми контролюємо сервіс на всіх етапах роботи - від замовлення до отримання Вами якісного посівного матеріалу або засобів агрохімії. Ми націлені на довгострокове співробітництво з кожним клієнтом, незалежно від розміру замовлення. Наші клієнти задоволені в 9 випадках з 10 і завжди повертаються до нас знову. Ми налагодили тісну співпрацю з перевіреним постачальниками насіння і виробниками, тому отримання Вами контрафактної продукції виключено. Ви отримуєте тільки якісний товар по самій конкурентній ціні на ринку.

Як здійснюється гарантія якості?

Наш основний товар - це фасоване в паперові мішки насіння і каністри з агрохімією. Підтвердженням гарантійних зобов'язань служить чек, отриманий покупцем при отриманні товару на Новій пошті або при самовивозі зі складу.

Весь товар, куплений в нашому інтернет-магазині, тільки новий, переконайтеся в цьому при отриманні. Обов'язково перевірте його на предмет відповідності замовленню, відсутності механічних пошкоджень, комплектності, наявності супровідної документації, втручання в пакування і тільки після цього, оплатіть отриманий товар і доставку. Якщо у вас є будь-які питання, будь ласка, зв'яжіться з нами за контактними телефонами.

Буває, що під час транспортування поштовими компаніями відбувається пошкодження мішків, упаковки або каністри. Ми гарантуємо, що з нашого складу товар відвантажується перевіреним і ідеально упакованим. Якщо до Вас прийшов товар неналежної якості, то Ви можете розраховувати на компенсацію. Вам необхідно написати лист-претензію на Новій пошті про пошкодження товару. Потім товар повертається нам на склад. Після цього Ви маєте право на повернення витрачених коштів в магазині за умови здійснення передоплати за замовлений товар.

Повернення товару належної якості відбувається протягом 14 днів. Ми повертаємо товар відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». Протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, Ви можете оформити повернення товару належної якості, що не перебував в експлуатації. Оформити повернення товару можна при дотриманні наступних умов: товар не експлуатувався (мішок, каністра не були розкриті), збережені всі пломби, ярлики, товарні чеки, цілісність упаковки не порушена, надаються документи, що підтверджують оплату, збережені товарні якості.

Якщо цілісність товару порушена в процесі експлуатації, то обмін або повернення товару не здійснюється.

Повернення та обмін посівного матеріалу соняшнику, кукурудзи, сої, гороху, зернових здійснюється у випадках і за умов:

  1. Якщо схожість, енергія проростання, смітна домішка, чистота відрізняються від даних, зазначених у супровідних документах (сертифікатах якості або свідоцтвах на партію насіння).
  2. Відхилення повинні бути задокументовані висновком Державної інспекції сільського господарства.
  3. Оригінал або завірену копію Споживач повинен надати Постачальнику разом з партією товару, що підлягає поверненню.
  4. Результати випробувань посівного матеріалу в домашніх умовах не є підставою для повернення товару.
  5. Повернення коштів або обмін товару здійснюється після отримання Постачальником від Споживача партії товару, що підлягає обміну. Повернути товар можна з будь-якого відділення «Нова Пошта»: просто повідомте ЕН отримання товару оператору відділення «Нова Пошта». Зверніть увагу! Доставку товару при поверненні оплачує Споживач. Зі Споживача стягується вартість кур'єрських послуг, здійснених відповідно до вимог Закону «Про захист прав споживачів».

Дії при поверненні товару 

Обмін і повернення товару в нашому інтернет-магазині Ви можете здійснити наступним чином:

  1. Заповнити заявку на обмін / повернення товару.

Зразок листа на повернення коштів для фізичних осіб - завантажити

lust na povernennya koshtiv fiz osobi

Зразок листа на повернення коштів для юридичних осіб - завантажити

 

 

lust na povernennya koshtiv yur osobi

 

  1. Надіслати заповнену заявку на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  2. Чекайте дзвінка від менеджера протягом 24 годин.

Компанія-продавець, інтернет-магазин POSIVNA, яка приймає товар на повернення, залишає за собою право перевірити його на цілісність і якість, а також відмовити в поверненні в разі пошкодження, наявності ознак використання товару або невірно наданих документів на повернення.

З питань повернення товару звертайтесь за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за номером телефону +38 (068) 989 03 30.

Якщо рішення про повернення коштів буде прийнято, то ми зможемо повернути гроші Вам у вигляді знижки на наступне замовлення в розмірі витрачених Вами коштів або у вигляді грошового переказу за вказаними реквізитами.

Додаткові умови гарантії:

Ми пропонуємо безкоштовний агрономічний сервіс. При купівлі насіння або засобів захисту рослин Ви отримуєте безкоштовний агрономічний супровід. Детальну інформацію про посівний матеріал, технології захисту посівів Ви можете отримати у свого менеджера-агронома телефоном або написавши на е-мейл: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Зверніть увагу, що ми продаємо якісне насіння та засоби захисту рослин, але не несемо відповідальності за те, в яких умовах відбувається їх вирощування. Ми створюємо зручні для Вас умови та підбираємо оптимальний гібрид для вирощування, але не можемо вплинути на погоду і Ваші помилки в технології вирощування.

В кожному окремому випадку ми робимо все можливе, щоб Ви були задоволені й отримали високий урожай.