Фільтр
показати

Комплексні фунгіциди

Фильтр
сортувати
сортувати
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
металаксил-М, манкоцеб
Виноград, Картопля, Огірки, Цибуля, Хміль
272.
10 грн/кг
У Наявності
карбендазим, флутріафол
Горох
295.
06 грн/л
У Наявності
манкоцеб, металаксил-М
Кавун, Виноград, Диня, Картопля, Цибуля, Огірки, Помідори, Ріпак озимий, Ріпак ярий
334.
48 грн/кг
У Наявності
металаксил-М, манкоцеб
Виноград, Помідори
407.
27 грн/кг
У Наявності
цимоксаніл, диметоморф
Виноград, Картопля, Цибуля, Помідори, Огірки, Соняшник
475.
38 грн/л
У Наявності
цимоксаніл, металаксил-М
Соняшник, Виноград, Картопля, Помідори
476.
06 грн/кг
У Наявності
тебуконазол, тіабендазол
Пшениця озима, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
1068.
01 грн/л
У Наявності
ципроконазол, епоксиконазол
Пшениця озима, Пшениця яра, Жито, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
1819.
62 грн/л
У Наявності
манкоцеб, металаксил-М
Картопля, Помідори, Виноград
302.
67 грн/кг
Немає на складі
манкоцеб, цимоксаніл
Картопля, Цибуля, Виноград, Помідори
319.
76 грн/кг
Немає на складі
карбендазим
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Жито, Буряк цукровий, Соняшник
347.
93 грн/л
Немає на складі
гідроксид міді, цимоксаніл
Виноград, Картопля, Цибуля, Огірки, Помідори
354.
00 грн/кг
Немає на складі
флутріафол
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Жито, Буряк кормовий, Буряк цукровий, Виноград, Яблуня
438.
58 грн/л
Немає на складі
манкоцеб, металаксил
Виноград, Картопля, Цибуля, Огірки, Помідори
486.
00 грн/кг
Немає на складі
тебуконазол
Ріпак озимий
500.
23 грн/л
Немає на складі
пропіконазол, тріадимефон
Пшениця озима, Ячмінь озимий, Пшениця яра, Ячмінь ярий, Буряк кормовий, Буряк цукровий
723.
74 грн/л
Немає на складі

Комплексні фунгіциди

Захист посівів культурних рослин від хвороб передбачає використання комплексних фунгіцидів. Препарати фунгіцидної дії з декількома діючими речовинами застосовують у разі підвищеного інфекційного навантаження, коли на рослині присутні кілька захворювань або патогени стійкі до раніше застосованих засобів.

Комплексні фунгіциди попереджають розвиток вегетативних форм і репродуктивних стадій гриба. Фунгіциди використовуються для профілактики інфекції. Наприклад, якщо раніше на полі рослини були вражені інфекційним патогеном, то ймовірність повторного зараження в цей рік висока. Збудники гриба зберігаються в пожнивних залишках або бур'янах. Тому рекомендується провести профілактичну обробку фунгіцидом.

Боротися з грибними патогенами можна за допомогою фунгіцидів. Розроблені сучасні препарати переривають метаболізм патогена, але при цьому не відбувається ніякого пригнічення вирощуваної культури. Найчастіше фунгіциди виявляють стимулюючий ефект на рослини культури, активують імунітет та інші захисні механізми. Комплексні фунгіциди незамінні для:

  • зернових культур
  • плодових культурних
  • овочевих культур.

Грибна інфекція швидко вражає посіви культурних рослин. Чим швидше провести діагностику і обробку посівів від інфекції, тим ефективніше буде захист. Іноді своєчасна обробка рятує урожай від грибної інвазії.

Комплексні фунгіциди або комбіновані препарати

Найчастіше комплексні фунгіцидні препарати - це засоби системної і контактної дії. Контактні фунгіциди цінні тим, що діють місцево і швидко. Вони добре проникають в листя при обприскуванні культури на полі або в саду, але так само добре проникають через оболонку насіння при протруюванні. Сучасні фунгіциди абсолютно безпечні для людини, тварин, рослин і корисних комах. Вони допомагають отримати високий урожай і зберегти товарний вигляд продукції.

Звичайно, більшість фунгіцидів застосовують при невеликому зараженні культури, коли вони найбільш дієві. Але якщо захворювання викликало численні симптоми можна спробувати врятувати урожай, використовуючи комплексні фунгіциди широкого спектру дії.

У маркеті Вашого поля Посівна є в наявності комплексні фунгіциди, купити які можна від компанії Укравіт, Хімагромаркетинг, Альфасмартагро, Океан Інвест, Сингента, БАСФ, Байєр та інших компаній. Більшість фунгіцидів застосовуються з метою профілактики або перед збором врожаю, що покращує збереження і товарний вигляд продукції.

Коливання температури та підвищена вологість можуть викликати різке збільшення розвитку грибних збудників. Усунути борошнисту росу, септоріоз, іржі стебла, фузаріоз, що паразитують на пшениці, ячмені, сої й цукрових буряках можна тільки за допомогою комплексних препаратів. Для колосових культур підходить комплексний фунгіцид, що поєднує імідазоли та триазоли. Ефект від застосування такого комплексу речовин завжди хороший. Захисний екран від грибних патогенів тримається до чотирьох тижнів, пригнічується синтез ергостеролу в клітинах грибів, в результаті не відбувається утворення клітинних стінок. Для сої та соняшнику необхідні фунгіциди, що зупиняють мітохондріальне дихання і біологічний синтез стеринів. Комплексний підхід допомагає захистити урожай.

Комбінація фунгіцидних і інсектицидних препаратів використовується для обробки посівного матеріалу. Це забезпечує захист проростка в грунті для отримання сильних дружніх сходів.