Фільтр
Проти хвороб
Ще 44
Країна
показати

Фунгіциди

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
  • за популярністю
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
Карбезим
карбендазим
Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак ози...
322
.41 грн/л
У Наявності
Інферно
сірка
Плодово-ягідні культури, Яблуня, Виноград
93
.15 грн/кг
Передзамовлення
Дезарал
карбендазим
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
310
.50 грн/л
У Наявності
Альфа-Стандарт
карбендазим
Буряк цукровий, Соняшник, Пшениця озима, Ячмінь...
326
.33 грн/л
У Наявності
Захисник
тіофанат-метил
Персик, Груша, Яблуня, Буряк цукровий, Буряк ко...
403
.65 грн/л
Передзамовлення
Альфа-Мідь
гідроксид міді
Помідори, Виноград, Яблуня, Груша, Вишня, Череш...
416
.30 грн/кг
У Наявності
Дезарал Екстра
карбендазим, флутріафол
Горох
434
.70 грн/л
У Наявності
Гарт
гідроксид міді
Картопля, Огірки, Плодово-ягідні культури, Вино...
543
.38 грн/кг
У Наявності
Фенікс
флутріафол
Виноград, Пшениця озима, Ріпак озимий, Ріпак яр...
582
.56 грн/л
У Наявності
Фенікс Дуо
флутріафол, тіофанат-метил
Пшениця яра, Пшениця озима, Ячмінь озимий, Ячмі...
874
.66 грн/л
У Наявності
Захисник Екстра
тіофанат-метил, флутріафол
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
900
.45 грн/л
Передзамовлення
Захист
цимоксаніл, металаксил-М
Соняшник, Виноград, Картопля, Помідори
900
.45 грн/кг
Передзамовлення
Акула
прохлораз, тебуконазол, ципроконазол
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
931
.50 грн/л
Передзамовлення
Артіс Плюс
міклобутаніл, тебуконазол, тіофанат-метил
Соняшник, Соя, Горох, Буряк цукровий, Яблуня, В...
954
.20 грн/л
У Наявності
Тезис
тебуконазол
Виноград, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак ози...
1093
.08 грн/л
У Наявності
Капітал
ципроконазол, азоксистробін, епоксиконазол
Соняшник, Соя, Буряк цукровий, Горох, Ріпак ози...
1148
.85 грн/л
Передзамовлення
Аякс
тіофанат-метил, епоксиконазол, тебуконазол
Соя, Льон-довгунець, Горох, Буряк цукровий, Бур...
1288
.58 грн/л
Передзамовлення
Джек Пот
пенконазол, дифеноконазол
Огірки, Абрикос, Яблуня, Персик, Виноград
1397
.25 грн/л
Передзамовлення
Самшит
крезоксим-метил, дифеноконазол
Виноград, Яблуня, Персик, Картопля, Помідори
1502
.82 грн/л
Передзамовлення
Турнікс
тебуконазол
Пшениця озима
384
.06 грн/л
Немає на складі
Показати все

Фунгіциди

Фунгіциди - одні з пестицидів, що знайшли широке використання для боротьби з грибними інфекціями шляхом специфічного пригнічення або знищення грибка на культурних рослинах. Важливо спочатку визначити причину захворювання, перш ніж застосовувати фунгіцид. Інтенсивний спосіб вирощування гібридних рослин передбачає використання фунгіцидів. Ми доставляємо фунгіциди: України, Китаю, Швейцарії, Німеччини в усі куточки країни.

Фунгіциди контролюють паразитичні гриби, що вражають вирощувані культури або декоративні рослини. Фунгіцидні препарати специфічно порушують критичні процеси в клітинах гриба, зупиняючи метаболічні процеси клітинного дихання. Неконтрольоване застосування фунгіцидів, як і антибіотиків, веде до еволюції резистентності певних видів грибів. Така резистентність формується при частих обробках посівів, при цьому кожен гриб продукує мільйони резистентних до препарату спор.

Більшість фунгіцидів строго специфічні до грибів і малотоксичні для людини і тварин. Цим пояснюється їх широке поширення в сільгосп виробництві.

Чому потрібні фунгіциди для рослин?

Захворювання рослин - поширене явище, що призводить до значних економічних втрат і знижує якість врожаю на більшості сільськогосподарських культур. Три основні причини використання фунгіцидів:

  •  Боротьба з хворобами під час вегетації культури.

Захист вирощуваної культури під час вегетації сприяє повному прояву потенціалу культури.

  •  Підвищення кількості і якості врожаю.

Харчові культури стають менш врожайними у зв'язку з ураженням листя, які відповідальні за фотосинтез. Крім того, уражені листя і плоди втрачають свій товарний вигляд, що знижує їх ринкову вартість.

  •  Збільшення терміну зберігання і якості зібраної продукції.

Деякі збудники вражають зібране зерно, виробляють мікотоксини, які викликають важкі захворювання людини (сажкові збудники).

Для боротьби з хворобами рослин інтегрують ряд методів, таких як сівозміна, відбір стійких до хвороб культурних сортів і гібридів (генетично менш сприйнятливі до хвороб), вибір часу посіву і діючих речовин фунгіцидів. Застосовуючи фунгіциди, купити які можна в інтернет-маркеті Посівна, вдасться контролювати захворювання культурних рослин.

Купити фунгіциди для рослин і застосовувати на полі необхідно до того, як захворювання виникне, а також при першій появі симптомів. На відміну від захворювань у тварин фунгіциди частіше не можуть вилікувати вже наявні на рослині хвороби. Фунгіциди важливі для створення ефективного захисного екрана проти патогену. Ті, у яких є дійсно лікувальні властивості, часто активні проти патогена протягом декількох днів після зараження. Фунгіциди, ціна яких варіює залежно від діючої речовини та виробника, широко застосовують під час вегетаційного періоду.

Багато препаратів фунгіцидів мають цілеспрямовану активність проти певних патогенів, демонструючи низький потенціал токсичності для людей і тварин, але до них формується високий рівень звикання у патогенів. В Посівна пропонуємо купити фунгіциди оптом для великих фермерських господарств і в роздріб від 1 каністри для невеликих підприємств.

Застосування фунгіцидів

Фунгіциди, застосування яких можливо в вигляді гранул, газу і, найчастіше, рідини, використовуються для обробки посівного матеріалу, коренів саджанців перед посівом або посадкою. Часто компанії виробники насіння проводять попередню фунгіцидну обробку посівмату перед продажем. Цей засіб не тільки збільшує терміни зберігання посівного насіння, але і захищає проростки від грибних збудників на полі. Фунгіциди вносять також при посіві у вигляді гранул або зрошення (в тому числі й у вигляді крапельного зрошення). Фунгіцидами обприскують листя і надземні частини під час вегетації культури.

Вирішальним значенням в дієвості гербіциду є те, наскільки повно ним покрили рослину або насіння. Дуже мало фунгіцидів можуть ефективно переміщатися по рослині. Тому іноді для підтримання захисного екрана потрібно проводити повторні обробки. Крім того, відбувається хімічна деградація фунгіциду під впливом ультрафіолетового випромінювання, дії вітру та опадів.

Вибирайте препарати для захисту своїх посівів з урахуванням їх безпеки й специфічності впливу. Фунгіцид, ціна якого відрізняється в залежності від діючої речовини й компанії виробника, допоможуть вибрати менеджери маркету Вашого поля з урахуванням особливостей вирощуваної культури, клімату і Вашого бюджету. Посівна - інтернет-магазин фунгіцидів, гербіцидів, інсектицидів і посівного насіння.

✨Що таке фунгіциди?
Фунгіциди - це хімічні засоби захисту рослин, що використовуються для боротьби з грибковими захворюваннями.
 
⭐️Які виробники виробляють якісні фунгіциди?
В маркеті Вашого поля Посівна реалізуються найкращі препарати-фунгіциди мультинаціональних та українських компаній: Сингента, Басф, Байєр, а також Укравіт, АХТ, Альфасмартагро, Хімагромаркетинг та інші.
 
✔️Для чого потрібні фунгіциди?
Фунгіциди використовують для знищення грибкових патогенів та стимуляції захисних процесів в організмі культурних рослин.
 
⏩Як використовувати фунгіциди?
Розчином фунгіциду обприскуються посіви культурних рослин для профілактики чи лікування симптомів грибкової інфекції. Фунгіциди не вносять під час жаркої погоди, а найкраще це робити ввечері чи вранці, коли немає сильного вітру і температура нижче. Не застосовуйте фунгіциди перед дощем. Дотримуйтесь вказаного виробником препарату дозування, враховуйте фазу розвитку рослини, тоді фунгіцид подіє найкращим чином.