Виробник Франдеса

Гербіциди Франдеса

Лінійка гербіцидів від компанії Франдеса представлена широким спектром селективних препаратів і гербіцидів широкого спектру дії. Високоефективні досходові і післясходові препарати для боротьби з одно- та дводольними бур'янами виробляються за сучасними технологіями і підходять для різних технологій обробітку різних сільськогосподарських культур.
Тривалий період захисту, економічна витрата і прийнятна ціна - це ті показники, які роблять гербіциди Франдеса все більш популярними серед українських фермерів.

Каталог

Інсектициди Франдеса

Франдеса виробляє ефективні проти великого спектра сисних і гризучих шкідників хлорорганічні, фосфорорганічні та інші інсектициди.
Характерна особливість інсектицидів від компанії Франдеса - це відмінна сумісність з більшістю ЗЗР, низька токсичність для комах-запилювачів, швидкий ефект і тривалий захист.
В асортименті інсектицидів Франдеса препарати для захисту від найбільш поширених в Україні шкідників посівів польових культур і плодових насаджень.

Каталог

Фунгіциди Франдеса

Препарати для боротьби і захисту польових культур і деревних порід від грибкових захворювань від компанії Франдеса представлені сірковмісними, мідьвмісними фунгіцидами та препаратами без мідного купоросу.
Одно- і багатокомпонентні системні фунгіциди Франдеса володіють як захисною, так і лікувальною дією, дозволяють зберегти екологічну чистоту поля, мають високу ефективність проти широкого спектру захворювань, максимально швидко починають діяти і завдяки стійкості до дощу забезпечують тривалий захист.

Каталог

Протруйники Франдеса

Препарати для передпосівної обробки насіння найбільш популярних сільськогосподарських культур в асортименті компанії Франдеса представлені одно- і багатокомпонентними протруйниками, фунгіцидної, інсектицидної або змішаної дії.
Протруйники Франдеса - це тривалий і повний захист рослини від моменту посіву до моменту, коли з'являться сходи і рослина зміцніє, економічність і ефективність. Передпосівна обробка насіння препаратами Франдеса забезпечує рівномірність сходів і необхідну густоту рослин.

Каталог

Прилипачі Франдеса

Прилипачі Франдеса забезпечують відмінне закріплення ЗЗР та мікродобрив на рослинах, утворюючи захисну плівку, яка затримує препарати і збільшує ефективність їх впливу. Використання при обробці посівів засобами захисту рослин прилипачів дозволяє заощадити до 30% препаратів.
Крім того, прилипачі Франдеса, утворюючи плівку навіть на опушеному листі польових культур, забезпечують утримання вологи, що допомагає врятувати посіви під час посухи.

Каталог

Про компанію

Франдеса - білоруська компанія з виробництва ЗЗР. Офіційний представник в Україні «Франдеса Україна», яка займається реалізацією продукції виготовленої в Білорусі, також професійно консультує і надає агрономічні послуги для вітчизняних сільгоспвиробників.
ЗЗР виробництва компанії Франдеса - це максимально безпечні як для людини, так і для навколишнього середовища високоефективні препарати, які дозволяють при раціональних витратах на засоби хімізації рослин отримати гарантований урожай високої якості.
Завод Франдеса в м. Береза (Республіка Білорусь), де виготовляються всі ЗЗР, оснащений сучасним обладнанням і випускає сучасні, високоефективні препарати в різних препаративних формах. Контроль якості сировини і продукції проводиться на базі двох виробничих і однієї науково-дослідної лабораторії.
Франдеса постійно працює над удосконаленням формул препаратів, що випускаються, тим самим підвищуючи їх ефективність і зменшуючи токсичний вплив на культуру і навколишнє середовище в цілому.