Виробник Євросем (Evrosem)

 

Соняшник Євросем (Evrosem)

Україна займає лідируючі позиції по виробництву соняшника в світі, а якісний посівний матеріал - запорука отримання високих врожаїв даної культури.
Євросем (Evrosem) пропонує українським сільгоспвиробникам гібриди класичні, під Євро-Лайтнінг і Євро-Лайтнінг +, гібриди під Гранстар, а також генетично стійкі гібриди до 7+ рас вовчка.
Весь посівний матеріал соняшника від Євросем (Evrosem) оброблений стимулятором росту Євростім Преміум і фунгіцидним протруйником, що забезпечує високу якість насіння.
Гібриди соняшника Євросем (Evrosem) мають високий потенціал врожайності, вміст олії, стійкість до захворювань і стресових умов. Соняшник від Євросем (Evrosem) відрізняється хорошими показниками адаптації до кліматичних умов.

Каталог
 

Кукурудза Євросем (Evrosem)

Євросем (Evrosem) пропонує широкий асортимент гібридів і сортів кукурудзи, що є цінним харчовим продуктом, кормом для тварин, сировиною для виробництва клею, штучної шерсті, віскози, ліків, цигаркового паперу та ін.
Залежно від сфери використання гібриди кукурудзи Євросем (Evrosem) поділяються на насіння для посіву на силос, на корм або на зерно.
Вибір гібрида кукурудзи залежить від кліматичних умов вирощування, типу грунту, очікуваної врожайності, стійкості до захворювань і шкідників.

Каталог
 

Горох Евросем (Evrosem)

Бобові культури використовуються як сидерати, і як цінний харчовий продукт. Бобові є відмінним попередником для зернових. Насіння бобових від Євросем (Evrosem) представлене чотирма культурами: соя, нут, сочевиця і горох. Насіння гороху НС Мороз від компанії Євросем - це висококласний посівмат озимого гороху європейської селекції. Він дозріває рано і здатний продемонструвати високий урожай при інтенсивній технології вирощування.

Каталог
 

Соя Евросем (Evrosem)

В асортименті компанії такі нішеві бобові культури:

  • Насіння гороху - напівбезлисті або безлисті сорти;
  • Сочевиця - буріюча і небуріюча;
  • Нут - Kabuli, Desi, Dulabi;
  • Соя різних типів зрілості: від ультраранніх (85-90 дн.) до пізньостиглих сортів (130-140 дн.).

Соя Євросем - це посівмат сербської селекції з високою стійкістю до несприятливих погодно-кліматичних умов. Компанія пропонує сорти сої, стійкі до поширених захворювань, стійкі до вилягання, а також з високим потенціалом врожайності і відсотком схожості.

Каталог
 

Про компанію

Компанія Євросем (Evrosem) - це вітчизняний виробник посівного матеріалу повного циклу. Виробництво засноване на поєднанні давніх традиції і сучасних технологій вирощування.
За 7 років постійного вдосконалення компанії вдалося розширити площу випробувальних полігонів до 47 га, а площа ділянок гібридизації сьогодні становить понад 700 га. В Євросем (Evrosem) працюють вчені та агрономи з п'ятнадцятирічним досвідом, є відділ агрономічного супроводу.
В асортименті продукції компанії насіння бобових (сочевиця, соя, горох), соняшника і кукурудзи, а також мікродобрива і бактеріальні препарати.
Євросем (Evrosem) ретельно перевіряє посівні якості і генетичну чистоту посівмату. Наявна в компанії науково-дослідна база дозволяє підбирати максимально відповідну для кожного сорту і гібриду технологію вирощування, а оснащений за останнім словом техніки завод дозволяє довести до посівних кондицій кожну насінину. Все це дозволяє Євросем (Evrosem) виробляти високоякісний посівмат за прийнятними цінами.