Виробник Євраліс Семенс (Euralis Semences)

Соняшник Євраліс Семенс (Euralis Semences)

В асортименті компанії Євраліс Семенс (Euralis Semences) присутні гібриди соняшника, придатні для вирощування в будь-якій кліматичній зоні України та при використанні найбільш популярних технологій обробітку. Євраліс Семенс (Euralis Semences) виробляє і реалізує насіння класичного соняшнику, гібриди під Євро-Лайтнінг і Гранстар, стійкі до всіх рас вовчка гібриди.
У зв'язку з появою в світі тенденції до вирощування високоолеїнового соняшника, в арсеналі компанії Євраліс Семенс (Euralis Semences) також з'явилися гібриди з високим вмістом олеїнової кислоти.

Каталог

Кукурудза Євраліс Семенс (Euralis Semences)

Виробництво насіння компанії Євраліс Семенс (Euralis Semences) грунтується на потужній науково-дослідній базі, що забезпечує високу якість і адаптивність посівного матеріалу кукурудзи.
Асортимент гібридів кукурудзи Євраліс Семенс (Euralis Semences) представлений насінням високоврожайних, стійких до хвороб, посухи та вилягання сортів. Кукурудза Євраліс Семенс (Euralis Semences) відрізняється за показниками ФАО. Для північних районів України відмінно підходять гібриди з мінімальним ФАО, для посушливого південного степу - гібриди з ФАО від 290 од.

Каталог

Сорго Євраліс Семенс (Euralis Semences)

Сорго, завдяки генетичній стійкості до посухи і відмінній харчовій цінності, стрімко займає свою нішу в структурі сільськогосподарської продукції. Євраліс Семенс (Euralis Semences) пропонує гібриди сорго, що відрізняються поєднанням високих показників врожайності і стійкості до хвороб і несприятливих погодних умов.
Для різних кліматичних зон України рекомендовані різні гібриди сорго Євраліс Семенс (Euralis Semences) в залежності від значень ФАО гібрида. Гібриди з ФАО від 280 використовуються для вирощування в північних районах країни, а з ФАО до 550 в більш південних.

Каталог

Бобові Євраліс Семенс (Euralis Semences)

Насіння бобових в каталозі продукції компанії Євраліс Семенс (Euralis Semences) представлене гібридами сої та ріпаку.
Гібриди сої від Євраліс Семенс (Euralis Semences) - високопротеїнові, стабільні сорти з відмінними показниками стійкості до стресових умов і хвороб, високим потенціалом врожайності. Соя Євраліс Семенс (Euralis Semences) представлена ультраранніми, ранніми, середньоранніми і середньостиглими гібридами.
Виробництво насіння озимого ріпаку з відмінною генетикою від Євраліс Семенс (Euralis Semences) на сьогодні сконцентровано на європейських заводах компанії. У 2019 Євраліс Семенс (Euralis Semences) планує запустити виробництва насіння ріпаку на українському заводі в м Черкаси.
Гібриди озимого ріпаку від Євраліс Семенс (Euralis Semences) - це сорти з відмінною зимостійкістю, рослини продовжують розвиватися навіть при значному зниженні температур. Разом з цим гібриди ріпаку Євраліс Семенс (Euralis Semences) мають хороші показники стійкості до розтріскування стручків і відмінний потенціал врожайності.

Про компанію

Євраліс Семенс (Euralis Semences) - агропромислова компанія, заснована в 1936 році у Франції. Сьогодні Євраліс Семенс (Euralis Semences) займає лідируючі позиції серед виробників посівного матеріалу Європи.
Компанія спеціалізується на проведенні наукових дослідженнь і впровадженні сучасних технологій виробництва насіння. Євраліс Семенс (Euralis Semences) виробляє насіння соняшника, кукурудзи, бобових, сорго та ін.
Забезпечити високу якість продукції французької компанії допомагає розвинена мережа дослідницьких центрів, розташованих в різних куточках Європи, і три, обладнаних за останнім словом техніки, насіннєвих заводи у Франції, Україні та Іспанії, які дозволяють стежити за якістю продукції на всіх етапах виробництва.
Насіннєві господарства Євраліс Семенс (Euralis Semences) розташовані на 13 тис. га: 7 тис. га у Франції, 3 тис. га в Україні і 3 тис. га в Іспанії, а дослідницько-демонстраційні поля розташовуються на більш ніж 250 тис. га в різних країнах Європи.
Завдяки проведенню компанією Євраліс Семенс (Euralis Semences) досліджень і випробувань насіння на українських полях, вітчизняні сільгоспвиробники отримують генетично чистий посівний матеріал європейської якості районований для вирощування в Україні.