Виробник Дюпонт (DuPont)

Гербіциди Дюпонт (DuPont)

Гербіциди Дюпонт (DuPont), представлені на українському ринку, - це препарати, розроблені з урахуванням всіх особливостей сільського господарства регіону, і які підходять для обробки посівів найбільш поширених культур.
Великий спектр гербіцидів в каталогах компанії дозволяє підібрати препарат з урахуванням кліматичних особливостей певного регіону, типу грунту, вирощуваної культури і проблем, які необхідно вирішити за допомогою гербіциду. В асортименті Дюпонт (DuPont) такі високоефективні препарати, як Гранстар, Хармоні, Пойнтер, Базис, Експрес та інші.

Каталог

Про компанію

Дюпонт (DuPont) - всесвітньо відома хімічна компанія, заснована в 1802 році. Починаючи діяльність, як невелике підприємство по виробництву пороху, за роки роботи Дюпонт перетворилася на велику корпорацію, портфель якої складається з понад 2 тисяч торгових марок.
На українському ринку американська компанія Дюпонт вперше представила свою продукцію в 1993 році. Сьогодні партнерами Дюпонт Україна є близько 100 вітчизняних компаній, а в головному офісі української філії працює 130 співробітників.
Сільське господарство - один з головних напрямків Дюпонт (DuPont) в Україні. Компанія є першовідкривачем ЗЗР та лідером в розробці і постачанні в усі куточки світу нових і ефективних препаратів для захисту різних культур.
Грунтуючись на принципах забезпечення безпеки, компанія пропонує тільки ретельно перевірені, високоефективні ЗЗР, які не впливають на екологічну чистоту полів, не шкодять людині і врожаю, не знижують якість продукції.