Виробник Дау Сідс (Dow Seeds)

Соняшник Дау Сідс

Молода компанія Дау Сідс (Dow Seeds), яка добре зарекомендувала себе як виробник високоякісного насіння соняшника, пропонує українським клієнтам гібриди, які забезпечують максимальну рентабельність виробництва.
В асортименті компанії класичні, високоолеїнові, адаптовані для обробітку за технологією 'Чисте поле" гібриди соняшника. Насіння передової селекції Дау Сідс при дотриманні технологій обробітку гарантують стабільну врожайність і високу якість продукції.

Каталог

Кукурудза Дау Сідс

Насіння кукурудзи, яке пропонує компанія Дау Сідс (Dow Seeds), виробляються на високотехнологічних європейських заводах. Серед гібридів кукурудзи від Дау Сідс кукурудза силосного, зернового і універсального напряму, яка відрізняється високим рівнем адаптації до кліматичних і грунтових умов України.
Кукурудза Дау Сід має високий потенціал продуктивності, що забезпечує збільшення економічної ефективності вирощування культури, стійка до посухи та вилягання, а також має відмінні показники вологовіддачі в період дозрівання.

Каталог

Горох Евросем (Evrosem)

Посівний матеріал від компанії Дау Сідс ще малознайомий українським сільгоспвиробникам, але складно знайти вітчизняного фермера, який би не був знайомий з ЗЗР Dow AgroSciences.
З моменту покупки трьох насіннєвих фірм (SWS, MTI та Duo Maize) виробництво насіння кукурудзи, соняшнику та ріпаку стало одним з нових напрямків діяльності Дау Сідс.
Успішність Дау Сідс (Dow Seeds) на ринку сільгосппродукції пояснюється потужною науково-дослідною та технологічною платформою, а також постійними і значними інвестиціями в розробку і розвиток інноваційних стратегій і технологій.
Селекційна робота в Дау Сідс базується на впровадженні та постійному застосуванні найсучасніших технологій, спрямованих на скорочення циклу створення батьківських компонентів і гібридів.
Насіння Дау Сідс реалізуються в 130 країнах світу. На українському ринку продукція Дау Сідс представлена гібридами соняшника, вирощеного і доопрацьованого в США і Аргентині, і кукурудзи, яка виробляється виключно на європейських заводах.