Категорії товарів

Стимулятори росту

Фильтр
сортувати
сортувати
від дешевих до дорогих
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • за алфавітом
 • по рейтингу
 • за популярністю
 • акційні
гумат калію, Бурштинова кислота, ауксини, гібереліни, цитокініни
Горох, Кукурудза, Овочеві культури, Плодово-ягідні культури, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Жито, Буряк цукровий, Сорго, Соя, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
122.
54 грн/л
У Наявності
хлормекват-хлорид
Ріпак озимий, Ріпак ярий, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Жито, Помідори розсадні
132.
22 грн/л
У Наявності
хлормекват-хлорид
Пшениця озима, Ріпак озимий, Жито, Овес, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Овочеві культури, Буряк цукровий, Виноград
137.
53 грн/л
У Наявності
етефон
Помідори, Перець, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Жито
255.
75 грн/л
У Наявності
етефон
Горох, Картопля, Льон-довгунець, Цибуля, Соняшник, Помідори, Пшениця озима, Жито, Буряк цукровий, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
259.
16 грн/л
У Наявності
гумінові речовини, калій, фосфор, фульвокислоти
Виноград, Груша, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Яблуня, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
100.
05 грн/л
Немає на складі
фульвокислоти, гумінові речовини
Пшениця озима, Пшениця яра, Кукурудза, Соняшник, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Горох, Плодово-ягідні культури, Огірки, Помідори, Буряк цукровий
158.
65 грн/л
Немає на складі
тебуконазол
Ріпак озимий
406.
42 грн/л
Немає на складі
тебуконазол
Ріпак озимий
695.
75 грн/кг
Немає на складі

Стимулятори росту 

Стимулятори росту рослин широко використовуються в сучасному інтенсивному землеробстві. Діючі речовини цих препаратів здатні впливати на ріст культурних рослин, підвищуючи кількість і якість вирощуваного врожаю. Це синтезовані аналоги фітогормонів таких як:

 • гібереліни - відповідальні за цвітіння і формування плодів культури
 • ауксини - впливають на ріст коренів і обмін поживних речовин в рослині
 • цитокініни - сприяють розвитку пагонів.

Залежно від поставлених цілей фітогормони-стимулятори росту застосовуються для обробки розсади та посівного матеріалу, що дозволяє отримати дружні здорові сходи. Але за допомогою біостимуляторів вдається ще й регулювати ріст культури, сповільнюючи її при необхідності.

Для створення цієї групи речовин використовують біотехнологічні методи синтезу на культурах грибів, бактерій. Створені синтетичні речовини ідентичні натуральним і не менш дієві.

Як застосовують біорегулятори на практиці?

Для отримання бажаного ефекту необхідно вносити біостимулятори в певні періоди вегетації культур. В цілому рекомендується дворазове застосування. Слід чітко дотримуватися інструкції, зазначеної виробником на препараті. Перенасичення може істотно зашкодити культурі, а мала кількість препарату не принесе бажаного ефекту, тому чітко дотримуйтесь норм внесення.

Активне застосування стимуляторів росту в фермерській практиці сприяло тому, що практично всі виробники агрохімії мають свою лінійку стимуляторів і регуляторів росту. Вони добре працюють в будь-яких погодних умовах.

Дозоване застосування стимуляторів росту можливе на таких етапах:

 • використання при укоріненні розсади. Перед посадкою розсади для успішного проростання необхідно замочувати коріння в біостимуляторах. Це дозволить отримати здорові та сильні сходи і паростки в короткий час. Крім того, препарат працює на етапі пересадки плодових дерев, допомагаючи успішній адаптації саджанця на новому місці.
 • стимулятори росту рослин застосовують в період закладання зав'язі, попереджаючи опадання зав'язі. Така обробка сприяє формуванню міцніших і більших плодів.
 • перед збором врожаю регулятори росту можуть підвищити холодостійкість і стійкість до заморозків багаторічних рослин.

Іноді потрібно уповільнити процес дозрівання плодів у зв'язку з тривалою холодною, вологою погодою, щоб отримати більш виповнені зернами (качани у кукурудзи) або насінням (кошики у соняшнику), тоді стимулятори будуть корисні для отримання високого врожаю.

Купівля стимуляторів росту в маркеті Вашого поля POSIVNA - це надійна інвестиція в майбутній урожай. Не ігноруючи ці засоби, сучасні аграрії окуплять свої витрати сторицею. На сторінках інтернет-каталогу POSIVNA Ви знайдете спектр біостимуляторів, які безпечні для застосування і дуже ефективні для регуляції росту сільськогосподарських культур. Застосовуючи їх для посівного матеріалу, кореневого і листкового внесення можна отримати здорові, міцні рослини з рясними плодами.