Органічні добрива

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
 • за популярністю
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • за алфавітом
 • по рейтингу
 • за популярністю
 • акційні
Агроболік Бор
бор, гумінові речовини, калій, молібден, фосфор
Кукурудза, Овочеві культури, Плодово-ягідні кул...
125
.00 грн/л
У Наявності
Агроболік Цинк
гумінові речовини, калій, молібден, фосфор, цинк
Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь о...
125
.00 грн/л
У Наявності
Агроболік Фосфор
гумінові речовини, фосфор, молібден, калій
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
164
.00 грн/л
У Наявності
Євростім Аміно
азот, фосфор, калій, гумінові речовини, сірка, ...
Соняшник, Кукурудза, Пшениця озима, Соя
189
.00 грн/л
У Наявності
Агроболік Бор + Молібден
фосфор, бор, молібден, гумінові речовини, калій
Соя, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Горох
236
.00 грн/л
У Наявності
ЛФ Гумат Насіння
амінокислоти, гумінові речовини
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
77
.33 грн/л
Немає на складі
ЛФ Гумат Лист
органічні кислоти, гумінові речовини, фульвокис...
Кавун, Диня, Картопля, Кукурудза, Соняшник, Пше...
82
.51 грн/л
Немає на складі
Гумат-Форте
азот, амінокислоти, гумат калію, гумінові речов...
Кукурудза, Овочеві культури, Пшениця озима, Соя...
162
.43 грн/л
Немає на складі
Гумівіт Профі
гумінові речовини, калій
Горох, Кукурудза, Овочеві культури, Соняшник, П...
205
.91 грн/л
Немає на складі
Гумівіт Аміно
гумінові речовини, амінокислоти, калій
Пшениця озима, Пшениця яра, Кукурудза, Соняшник...
208
.00 грн/л
Немає на складі
ЛФ Гумат Бор
бор, молібден, гумінові речовини, органічні кис...
Ріпак озимий, Соняшник
231
.99 грн/л
Немає на складі
Гумівіт Макс
калій, гумінові речовини
Кукурудза, Овес, Овочеві культури, Соняшник, Пш...
237
.76 грн/л
Немає на складі
Гумівіт Екстра
гумінові речовини, калій
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
256
.23 грн/л
Немає на складі

Органічні добрива 

Для безпечного екологічного збільшення родючості грунту рекомендуємо застосовувати органічні добрива, щоб забезпечити необхідними поживними елементами. При внесенні органічних добрив, Ви отримаєте великий урожай без застосування зайвого мінерального підживлення.

Вирощування культурних рослин швидко виснажує грунт. Тому для дозрівання повноцінного врожаю рекомендується удобрювати грунт в певні періоди вегетації культури. Органічне добриво, ціна якого не висока, це простий і зручний спосіб насичувати грунт мікро- і макроелементами.

У каталозі інтернет-магазину Посівна такі види органічних добрив:

 1. Пастоподібні форми. Використовуються для підживлення коренів і позакореневої зони. У їх складі повний комплекс хімічних компонентів і стимуляторів росту.
 2. Компостні добрива. Магазини органічних добрив пропонують їх для ефективного підживлення культур під час вегетації. Комерційні продукти даної групи виготовляють з перегною свиней, коней, великої рогатої худоби, страусів та інших органічних відходів.
 3. Гранульовані форми. Гранули органічних добрив виробляють з перепелиного і курячого посліду. Вони виступають природною основою грунту і підвищують його врожайність. Внесення гранульованої форми органічних добрив підвищує врожайність сільськогосподарських культур і окупність вирощування.

Крім цього, маркет Вашого поля Посівна пропонує рідкі органічні добрива і порошкові форми. Це найприродніший спосіб поживних підкормок. Вносячи в грунт продукти органічного походження, заповнюється важлива природна ланка біоценозу, що для фермера значить відновлення родючості грунту. Органіка дає основу для зростання корисних мікроорганізмів, що важливо для засвоєння азоту рослинами. Розвиток ризосферних та інших бактерій необхідно для формування симбіотичних взаємодій між мікроорганізмами та рослинами і накопичення легко засвоюваного азоту в ґрунті.

Внесення органічних добрив: терміни і способи

Органічні добрива, як і мінеральні, застосовують приблизно в одні і ті ж терміни. Перед внесенням органічних добрив слід враховувати погодні умови. Так в умовах зниженої температури азот з органіки погано засвоюється.

Рідкі органічні добрива вносять дуже близько до поверхні грунту за допомогою трубчасто-шлангових систем, що одночасно передбачає заробку добрива в грунт. Корисно вносити такі добрива після збору врожаю (по стерні) під вирощування ярих культур. Обов'язкова заробка гною в грунт, щоб не відбувалося випаровування аміаку. Вихід аміаку тим інтенсивніше, чим вище температура навколишнього середовища.

Норми внесення варіюють в залежності від потреб культури. Органічні добрива, купити які можна в маркеті Посівна, це концентровані форми добрив. Їх внесення неодмінно окупиться. Вирощування культур виносить з ґрунту мінеральні та органічні речовини. Без їх компенсації неможливо отримати високий урожай.

Торф - органічне добриво

Торф містить багато рослинних і тваринних залишків, що розкладалися при обмеженні доступу кисню. Це так званий процес пресування, що в природних умовах відбувається в болотистих місцевостях, де органіка нашаровується при підвищеній вологості.

Процес утворення торфу відбувається при накопиченні великої кількості вуглецю (будівельних блоків всього живого на планеті) в кислотному середовищі і при наявності особливих мікроорганізмів.

Як краще застосовувати торф:

 • провітрити перед використанням, тому що спресований торф може містити шкідливі для рослин домішки
 • необхідно зволожити торф, суха речовина з вологістю, що нижче 50% не ефективна
 • торф рекомендується для сильно виснажених грунтів
 • результати застосування торфу помітні на другий або третій сезон вирощування.

Маркет Вашого поля Посівна прагне стати місцем, де фермери можуть купити весь спектр необхідного насіння, засобів захисту рослин та добрив культури. Якщо Ви ставите питанням "Де купити органічні добрива?", то з фінансової точки зору це вигідно зробити там, де Ви купуєте все інше для посіву. Купівля органічних добрив оптом заощадить Ваш час і гроші, витрачені на доставку.

✨Що таке органічні добрива?
Органічні добрива - це органічні речовини, з яких в процесі мінералізації вивільняються елементи живлення.
 
⭐️Які існують органічні добрива?
До органічних добрив належить гній, фекалії, торф, пташиний послід, торфокомост, рослини-сидерати, місцеві та промислові органічні відходи.
 
✔️Що таке зелене або сидеральне добриво?
Зелене або сидеральне добриво - це маса зелених рослин, що внесена в грунт. Рослини, які вирощують на зелене добриво, називають сидератами. В якості добрив-сидератів використовують бобові рослини, які здатні сформувати велику зелену масу на бідних ґрунтах. Позитивний ефект від сидератів зберігається до декількох років.
 
⏩Яке найпоширеніше органічне добриво?
Найпоширеніше органічне добриво - гній. Він містить всі необхідні рослинам елементи живлення. Такий вид органічних добрив поліпшує фізико-хімічні якості грунту, водний і повітряний режим, нормалізує кислотність, підвищує буферність грунту.
 
✅На які грунти слід вносити гній?
Найбільш корисно вносити гній на грунти, що містять мало гумусу.