Мінеральні добрива

Фильтр
сортувати
сортувати
від дешевих до дорогих
 • від дешевих до дорогих
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • за алфавітом
 • по рейтингу
 • за популярністю
 • акційні
Кальцій, сірка, фосфор
Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий
10.
42 грн/кг
Немає на складі
азот, калій, Кальцій, сірка, фосфор
Горох, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
12.
67 грн/кг
Немає на складі
азот, фосфор, калій, Кальцій, сірка
Горох, Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Соя, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
13.
51 грн/кг
Немає на складі
азот, бор, залізо, калій, Кальцій, кобальт, магній, марганець, мідь, молібден, нікель, сірка, фосфор, цинк
Картопля, Кукурудза, Малина, Овес, Овочеві культури, Плодово-ягідні культури, Соняшник, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Жито, Буряк кормовий, Буряк цукровий, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
14.
30 грн/кг
Немає на складі
азот, амінокислоти, гумат калію, гумінові речовини, залізо, калій, кобальт, марганець, мідь, органічні кислоти, сірка, фосфор, цинк
Кукурудза, Овочеві культури, Пшениця озима, Соя, Ячмінь озимий
123.
58 грн/л
Немає на складі
гумінові речовини, калій
Горох, Кукурудза, Овочеві культури, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Жито, Буряк цукровий, Сорго, Соя, Тритикале, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
156.
65 грн/л
Немає на складі
молібден
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Жито, Овес, Тритикале, Горох, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Соя, Буряк цукровий, Помідори, Капуста
166.
17 грн/л
Немає на складі
калій, гумінові речовини
Кукурудза, Овес, Овочеві культури, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Жито, Буряк кормовий, Буряк цукровий, Соя, Тритикале, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
180.
89 грн/л
Немає на складі
гумінові речовини, амінокислоти, калій
Пшениця озима, Пшениця яра, Кукурудза, Соняшник, Сорго, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Горох, Соя, Овочеві культури
182.
16 грн/л
Немає на складі
гумінові речовини, калій
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Соя, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Горох, Соняшник, Кукурудза, Сорго, Овочеві культури
194.
94 грн/л
Немає на складі

Мінеральні добрива

Мінеральні добрива - необхідний елемент інтенсивного землеробства і спосіб істотного підвищення врожайності будь-якої вирощуваної культури. Наявність в грунті всього спектра мікро- і макроелементів дозволяє культурам повністю розкрити свій генетичний потенціал, а значить і отримати високий урожай і гарантований прибуток.

Традиційно мінеральні добрива вносяться грунтовим способом. Вони поглинаються кореневою системою рослин, забезпечуючи живлення культури.

Ключовим моментом використання добрив є їх засвоюваність (поживність). Вони будуть дієві тоді, коли легко засвоюються. Охарактеризувати добрива можна за коефіцієнтом використання компонентів. В середньому використання азоту в добривах становить 50%, фосфору - 15%, калію - 60%. Таким чином, чим вищий коефіцієнт, тим повніше розкриється потенціал культури, тим більший буде врожай, і тим вище буде окупність внесення мінеральних добрив.

Купити мінеральні добрива в POSIVNA

При покупці мінеральних добрив необхідно переконатися в чистоті і дієвості добрив, відсутності шкідливих добавок і наявності заявлених виробником компонентів. Чому в маркеті Вашого поля POSIVNA продаються якісні добрива?

 • Надійні партнери - виробники мінеральних добрив

Інтернет-магазин Посівна співпрацює безпосередньо з виробниками добрив в Україні та за кордоном. Ми пропонуємо тільки перевірену якість і високу ефективність. У каталозі продукції POSIVNA ми пропонуємо Вам купити моно-добрива азотні, фосфорні, калійні добрива, а також комплексні варіанти зі збалансованим складом, що підходять для більшості с/г культур.

Крім того Посівна реалізує мінеральні добрива оптом і в роздріб. Успішне і прибуткове вирощування сільгоспкультур неможливо без підвищення родючості грунтів за допомогою хімічних підкормок.

 • Численні склади по всій Україні нашої компанії POSIVNA

По всій країні ми створили мережу складів, де препарати і посівний матеріал зберігаються в належних умовах при оптимальній вологості і температурі. Купуючи мінеральні добрива оптом чи вроздріб, ми гарантуємо високу якість і дієвість на полі. Наявність власних складів дозволяє викуповувати перед періодом посівної кампанії великі обсяги продукції, щоб пропонувати нашим клієнтам дуже доступні ціни. Магазини мінеральних добрив пропонують широкий спектр продукції, але у них не все є в наявності. Завдяки товарним запасам магазин Посівна завжди готовий відвантажити своїм клієнтам той товар, що викладений в каталозі інтернет-магазину.

 • Великий вибір

Ми пропонуємо широкий спектр мінеральних добрив, купити які можна на сайті або у менеджерів маркеті Посівна. Тут Ви знайдете варіант для самої вибагливої ​​культури. У маркеті Вашого поля POSIVNA є добрива для вирощування бобових, зернових, олійних, нішевих, технічних, а також інших польових культур. Використовуючи різні добрива, ви може моделювати необхідну врожайність культури і отримувати високі прибутки.

Пропонуємо мінеральні добрива таких компаній:

 • Укравіт
 • Лювена
 • Реаком
 • Органік ЛТД

Однокомпонентні або комплексні мінеральні добрива

Для отримання високого врожаю вибирайте тріаду елементів. Це фосфор, азот і калій.

Мінеральні добрива з калієм необхідні навесні вносити на ґрунти з низьким рівнем кислотності. Не тільки підвищує врожайність грунту, але і стабілізує імунітет рослин культури.

Азотні підживлення рекомендуються зерновим, бобовим, технічним культурам і садовим деревам. Найкраще працюють азотні добрива, що ще додатково містять комплекси мікроелементів.

Мінеральні добрива з фосфором покращують структуру ґрунту. Фосфор необхідний для регуляції всіх обмінних процесів, що відбуваються в рослині.

Рідко коли мінеральні добрива використовуються в моно-варіанті, частіше виробники добрив пропонують хороші комплексні мікро і макрокомплекси.

Вибір потрібного добрива вимагає знань в області агрономії і агрохімії. Слід враховувати кислотність грунтів, умови погоди, температурний режим, особливості ґрунтових шарів і потреби вирощуваної культури. Це складне завдання допоможуть вирішити наші штатні агрономи, які знають особливості вирощування безлічі с/г культур і грунтово-кліматичні особливості регіонів. Купуючи в маркеті Вашого поля, Ви отримаєте професійні консультації та якісне мінеральне добриво. Мінеральні добрива, ціна яких залежить від компанії виробника і концентрації діючих речовин, підвищують врожайність вирощуваних культур і товарні характеристики зібраного врожаю.

✨Що таке мінеральні добрива?
Мінеральні добрива - це неорганічні солі, що містять деякі елементи мінерального живлення.
 
⭐️Які існують типи мінеральних добрив?
Мінеральні добрива діляться на прості (містять один елемент живлення) і комплексні (містять кілька елементів живлення). Прості добрива діляться залежно від назви елемента живлення: азотні, фосфорні, мідні, молібденові. Комплексні добрива бувають складні (солі з двома і більше елементами живлення), комбіновані (гранульовані суміші з двома або більше елементами живлення) і змішані (механічні суміші простих добрив).
 
✔️Коли вносити мінеральні добрива?
Способи та строки внесення добрив залежать від біологічних особливостей культури, особливостей ґрунту, цілей використання і запланованої врожайності.
 
⏩Які є способи внесення мінеральних добрив?
Існують такі способи внесення мінеральних добрив: допосівне (основне), припосівне (в рядки), післяпосівне (підживлення).
 
✅Скільки вносити добрив в умовах нестачі вологи?
В умовах недостатнього зволоження норму внесення добрив зменшують, а при достатньому зволоженні - збільшують.