Мікродобрива

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
 • за популярністю
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • за алфавітом
 • по рейтингу
 • за популярністю
 • акційні
Наніт Ультра Бор
бор, азот
Соняшник, Буряк кормовий, Буряк цукровий, Ріпак...
170
.20 грн/л
У Наявності
Ярило Бор
азот, бор
Кавун, Груша, Суниця, Капуста, Картопля, Морква...
187
.00 грн/л
У Наявності
Наніт В11
азот, бор
Виноград, Овочеві культури, Соняшник, Ріпак ози...
203
.50 грн/л
Передзамовлення
Наніт Турбо
азот, амінокислоти, бор, гумінові речовини, зал...
Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак оз...
203
.50 грн/л
Передзамовлення
Наніт Майстер
азот, амінокислоти, бор, гумінові речовини, зал...
Кукурудза, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра...
222
.00 грн/л
У Наявності
Наніт Цинк
фосфор, калій, цинк
Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь о...
222
.00 грн/л
Передзамовлення
Убінас 20-20-20 + ТЕ
азот, бор, залізо, калій, марганець, мідь, молі...
Горох, Картопля, Кукурудза, Соняшник, Пшениця о...
258
.00 грн/кг
У Наявності
Вандер Ліф сульфат магнію 25-50
магній, марганець, сірка
Горох, Картопля, Кукурудза, Овочеві культури, П...
40
.00 грн/кг
У Наявності
Авангард Р Сірка + Азот + Мікро
молібден, цинк, мідь, марганець, залізо, бор, с...
Горох, Соя, Капуста, Кукурудза, Соняшник, Пшени...
75
.00 грн/л
Передзамовлення
Авангард Р Кальцій+Мікро
азот, бор, залізо, Кальцій, кобальт, магній, ма...
Суниця, Капуста, Картопля, Цибуля, Огірки, Пере...
103
.60 грн/л
Передзамовлення
Авангард Р Азот+Мікро
бор, кобальт, молібден, цинк, мідь, марганець, ...
Суниця, Буряк кормовий, Буряк цукровий, Овочеві...
114
.00 грн/л
Передзамовлення
Авангард Р Фосфор+Калій
калій, фосфор
Цибуля, Морква, Капуста, Огірки, Помідори, Суни...
114
.00 грн/л
Передзамовлення
Авангард Фосфор
азот, фосфор
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
114
.00 грн/л
Передзамовлення
Авангард Бобові
кобальт, молібден, цинк, мідь, марганець, заліз...
Соя, Нут, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Горох
117
.66 грн/л
У Наявності
Авангард Рапс
азот, бор, залізо, калій, кобальт, магній, марг...
Гречка, Капуста, Ріпак озимий, Ріпак ярий
118
.00 грн/л
У Наявності
Авангард Кукурудза
азот, калій, сірка, магній, залізо, марганець, ...
Кукурудза
119
.51 грн/л
У Наявності
Авангард Буряк
азот, калій, сірка, магній, залізо, марганець, ...
Буряк цукровий, Буряк кормовий, Морква
121
.58 грн/л
Передзамовлення
Грінфорт Пауер 888 СЛ
Ріпак озимий, Соя, Соняшник, Кукурудза, Пшениця...
125
.00 грн/л
У Наявності
Авангард P Цинк
азот, цинк
Кавун, Виноград, Суниця, Картопля, Льон, Нут, П...
126
.00 грн/л
У Наявності
Авангард Р Пасльонові
кобальт, молібден, цинк, мідь, марганець, заліз...
Картопля, Баклажан, Перець, Помідори, Табак
126
.00 грн/л
Передзамовлення

Мікродобрива 

Мікродобрива - необхідний елемент високоприбуткового землеробства. Рослини отримують необхідні їм елементи в легкодоступній формі. Застосовуючи мікродобрива для рослин, фермери отримують високі і якісні врожаї с/г рослин. У маркеті Вашого поля РOSIVNA кваліфіковані агрономи з практичним досвідом допоможуть у виборі добрив для Вашого поля. В процесі роботи нашого аграрного магазину ми накопичили достатні статистичні дані і постійно цікавимося новинками ринку агрохімії, щоб пропонувати нашим клієнтам найкращі рішення в області вирощування сільськогосподарських культур у всіх областях країни. В Посівна пропонуємо мікродобрива, купити які можна за конкурентною ціною.

Інтенсифікація землеробства в усьому світі неможливе без застосування пестицидів і добрив. Після впливу гербіцидів культура може відчувати стрес і зупинятися в розвитку. Ці процеси в більшості випадків оборотні, але досвідчені агрономи рекомендують допомогти вирощуваним рослинам виходити після гербіцидного або зимового стресу (наприклад, якщо це озимі культури). Різка зміна температури, що спостерігається при настанні весни або посуха влітку можуть негативно позначитися на врожайності культури. Уникнути негативної післядії стресових умов можливо при застосуванні якісних добрив в відповідні періоди росту рослин.

Застосування мікродобрив

Застосування мікродобрив в сільському господарстві пов'язано з біологічними потребами вирощуваних культур. Якщо в грунті присутні рухливі мінеральні комплекси це позитивно впливає на родючість грунту та врожайність. Багаторічний досвід застосування добрив в різних грунтово-кліматичних умовах підтверджує, що найбільш ефективні і технологічні мікродобрива в формі хелатних комплексів. Вони біологічно активні і рухливі, що робить їх легко доступними для рослин. Під час їх використання вони вдало комбінуються з різними видами стимуляторів росту та засобами захисту рослин. Мікродобрива, ціна яких залежить від концентрації діючої речовини і компанії виробника, вносять на:

 • озимі та ярі колосові культури
 • озимий ріпак
 • цукрові буряки
 • кукурудзу
 • соняшник
 • картоплю
 • льон-довгунець
 • бобові культури.

Для зернових культур необхідне внесення марганцю і міді з мікроелементів на початку виходу в трубку або в фазу осіннього кущіння. Озимий ріпак чутливий до відсутності бору. Можна вносити на початку вегетації або в фазу бутонізації. Кукурудзу підгодовують рухомим цинком на стадії 6-8 листків. Для льону-довгунця значимий бор і цинк.

Мікродобрива - це набір таких компонентів, що необхідні культурним рослинам в дуже маленьких кількостях (Бор, Цинк, Молібден, Сірка, Селен та ін.), але їх важливість для успішної вегетації складно переоцінити. Моно-підживлення - наріжний камінь, що обмежує успішне проникнення макроелементів.

Переваги внесення мікродобрив

Прибуткове землеробство і вирощування культурних рослин - це комплексний і складний процес, в ході якого потрібні глибокі пізнання фізіології рослин, агрономії і агротехніки. Найчастіше простіше запобігти безлічі проблем, ніж вирішувати наявні на полі. Фермери не можуть змінити кліматичні погодні умови, але можна вплинути на стійкість культури до підвищених температур, відсутності вологи, холоду, підвищити імунітет до захворювань. Мікродобрива випускаються в такій формі, що легко засвоюються культурними рослинами. Це стає вкрай важливим в критичні фази розвитку культури, коли закладається майбутня врожайність.

У чому головні переваги внесення мікродобрив? По-перше, мікродобрива в грунті допомагають засвоєнню макроелементів корінням рослин. По-друге, це можливість підвищення врожайності до 20%. При внесенні мікродобрив підвищується вегетативна маса сухої речовини до 20%. Рослини ростуть здоровими, тому що здатні чинити опір стресовим факторам і хворобам.

Купити мікродобрива в маркеті POSIVNA

Пропонуємо мікродобрива, купити в Україні які, можна на сайті POSIVNA від відомих вітчизняних (Євросем, Реаком) і зарубіжних (Лювена) виробників. Своєчасне внесення мікродобрив допоможе вирішити багато проблем на полі, заповнити нестачу мікроелементів в грунті і допомогти успішному розвитку культури, а значить і отримати високий урожай. Відвантаження продукції безпосередньо зі складів виробника і заводів допомагає пропонувати кінцевим споживачам кращі ціни і виключає підробку. Маркет Вашого поля POSIVNA - це професійні консультації та конкурентні ціни на мікродобрива і іншу агрохімічну продукцію.

✨Що таке мікродобрива?
Мікродобрива - це вид мінеральних добрив, що містять хімічні речовини, що потрібні рослинам в мікрокількостях, проте дуже важливі для росту і розвитку культури.
 
⭐️Які бувають мікродобрива?
Залежно від складу мікродобрива поділяються на борні, мідні, марганцеві, цинкові, молібденові, кобальтові та інші, а також полімікродобрива, в складі яких 2 і більше мікроелементів.
 
✔️Навіщо вносити мікродобрива на рослини?
Мікроелементи у складі мікродобрив, дуже важливі для нормального функціювання рослинного організму. Мікроелементи входять до складу ферментативних систем, покращують обмін речовин, покращують перебіг фізіологічних і біохімічних процесів в рослині, в тому числі і фотосинтез. При достатній кількості мікроелементів підвищується імунітет рослин, зростає стійкість до несприятливих факторів навколишнього середовища, краще засвоюються поживні речовини з грунту.
 
⏩Як підібрати мікродобриво для вирощуваної культури?
Кожна культура відчуває індивідуальну потребу в тому чи іншому елементі живлення. Для досягнення бажаного ефекту рекомендується провести листову діагностику, щоб визначити потребу культури в мінеральних елементах. В іншому випадку можна вносити комплексні мікродобрива, такі як Євростім Преміум або Євростім Фіто, щоб заповнити нестачу всіх мікроелементів. Традиційно для соняшника важливо внесення бор вмісних добрив, на посіви кукурудзи вносять добрива з цинком, а для успішної вегетації бобових рослин необхідний молібден.
 
✅Як провести ефективне листове підживлення?
Для ефективного проникнення елементів в розчин додають ад'юванти, що підсилюють прилипання розчину до поверхні листя. Краще вносити добрива, що містять хелатні комплекси мікроелементів, вони краще засвоюються рослинами. рН розчину добрива, приготованого на основі ЕДТА, проявляє свої хелатуючі властивості при рН менше 6.5. При листковому підживленні надайте перевагу мілкодисперсному розпилюванню. Внесення мікродобрив проводять ввечері, коли немає прямих сонячних променів, що будуть випаровувати розчин з поверхні дуже швидко.