Фільтр
Виробник
 • Євросем
 • Реаком
 • Укравіт
Ще 2
Для культур
 • Горох
 • Картопля
 • Кукурудза
 • Нут
 • Пшениця озима
 • Пшениця яра
 • Ріпак ярий
 • Соняшник
 • Сорго
 • Соя
 • Часник
 • Ячмінь озимий
Ще 37
показати

Мікродобрива

Фильтр
сортувати
сортувати
від дешевих до дорогих
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • за алфавітом
 • по рейтингу
 • за популярністю
 • акційні
молібден, цинк, мідь, марганець, залізо, бор, сірка, кобальт, азот
Горох, Соя, Капуста, Кукурудза, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Жито, Овес, Тритикале
37.
13 грн/л
У Наявності
бор, кобальт, молібден, цинк, мідь, марганець, залізо, сірка, магній, азот
Суниця, Буряк кормовий, Буряк цукровий, Овочеві культури, Капуста, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Плодово-ягідні культури
44.
00 грн/л
У Наявності
азот, фосфор
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Жито, Овес, Кукурудза, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Соя, Горох, Нут
45.
38 грн/л
У Наявності
азот, бор, залізо, Кальцій, кобальт, магній, марганець, мідь, молібден, цинк
Суниця, Капуста, Картопля, Цибуля, Огірки, Перець, Плодово-ягідні культури, Помідори, Буряк кормовий, Буряк цукровий
49.
50 грн/л
У Наявності
калій, фосфор
Цибуля, Морква, Капуста, Огірки, Помідори, Суниця, Плодово-ягідні культури, Картопля, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Пшениця яра, Пшениця озима, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
50.
88 грн/л
У Наявності
азот, калій, сірка, магній, залізо, марганець, мідь, цинк, бор, молібден, кобальт
Кукурудза
55.
66 грн/л
У Наявності
кобальт, молібден, цинк, мідь, марганець, залізо, магній, сірка, калій, азот, бор
Соя, Нут, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Горох
60.
23 грн/л
У Наявності
азот, калій, сірка, магній, залізо, марганець, мідь, цинк, бор, молібден, кобальт
Буряк цукровий, Буряк кормовий, Морква
60.
23 грн/л
У Наявності
азот, калій, сірка, магній, залізо, марганець, мідь, цинк, бор, молібден, кобальт
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Жито, Овес
60.
23 грн/л
У Наявності
азот, калій, сірка, магній, залізо, марганець, мідь, цинк, бор, молібден, кобальт
Картопля
60.
23 грн/л
У Наявності
кобальт, молібден, цинк, мідь, марганець, залізо, бор, сірка, калій, фосфор, азот
Малина, Суниця, Плодово-ягідні культури
60.
23 грн/л
У Наявності
азот, бор, залізо, калій, кобальт, магній, марганець, мідь, молібден, сірка, цинк
Гречка, Капуста, Ріпак озимий, Ріпак ярий
60.
23 грн/л
У Наявності
азот, калій, сірка, магній, залізо, марганець, цинк, бор, молібден, кобальт, мідь
Соняшник
60.
23 грн/л
У Наявності
азот, фосфор, калій, сірка, бор, залізо, марганець, мідь, цинк, молібден, кобальт
Цибуля, Капуста, Огірки, Помідори, Перець
65.
73 грн/л
У Наявності
кобальт, молібден, цинк, мідь, марганець, залізо, сірка, калій, фосфор, азот, бор
Картопля, Баклажан, Перець, Помідори, Табак
65.
73 грн/л
У Наявності
азот, цинк
Кавун, Виноград, Суниця, Картопля, Льон, Нут, Плодово-ягідні культури, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Соя, Хміль
72.
60 грн/л
У Наявності
цинк
Кукурудза, Картопля, Соя, Горох, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Виноград, Льон-довгунець, Плодово-ягідні культури
78.
07 грн/л
У Наявності
кобальт, молібден, мідь, марганець, залізо, бор, сірка, калій, фосфор, цинк
Виноград
79.
48 грн/л
У Наявності
азот, бор
Виноград, Овочеві культури, Плодово-ягідні культури, Соняшник, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Буряк цукровий
81.
62 грн/л
У Наявності
азот, бор
Капуста, Перець, Баклажан, Помідори, Картопля, Плодово-ягідні культури, Морква, Соняшник, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Буряк цукровий
90.
48 грн/л
У Наявності
Показати все

Мікродобрива - необхідний елемент високоприбуткового землеробства. Рослини отримують необхідні їм елементи в легкодоступній формі. Застосовуючи мікродобрива для рослин, фермери отримують високі і якісні врожаї с/г рослин. У маркеті Вашого поля РOSIVNA кваліфіковані агрономи з практичним досвідом допоможуть у виборі добрив для Вашого поля. В процесі роботи нашого аграрного магазину ми накопичили достатні статистичні дані і постійно цікавимося новинками ринку агрохімії, щоб пропонувати нашим клієнтам найкращі рішення в області вирощування сільськогосподарських культур у всіх областях країни. В Посівна пропонуємо мікродобрива, купити які можна за конкурентною ціною.

Інтенсифікація землеробства в усьому світі неможливе без застосування пестицидів і добрив. Після впливу гербіцидів культура може відчувати стрес і зупинятися в розвитку. Ці процеси в більшості випадків оборотні, але досвідчені агрономи рекомендують допомогти вирощуваним рослинам виходити після гербіцидного або зимового стресу (наприклад, якщо це озимі культури). Різка зміна температури, що спостерігається при настанні весни або посуха влітку можуть негативно позначитися на врожайності культури. Уникнути негативної післядії стресових умов можливо при застосуванні якісних добрив в відповідні періоди росту рослин.

Застосування мікродобрив

Застосування мікродобрив в сільському господарстві пов'язано з біологічними потребами вирощуваних культур. Якщо в грунті присутні рухливі мінеральні комплекси це позитивно впливає на родючість грунту та врожайність. Багаторічний досвід застосування добрив в різних грунтово-кліматичних умовах підтверджує, що найбільш ефективні і технологічні мікродобрива в формі хелатних комплексів. Вони біологічно активні і рухливі, що робить їх легко доступними для рослин. Під час їх використання вони вдало комбінуються з різними видами стимуляторів росту та засобами захисту рослин. Мікродобрива, ціна яких залежить від концентрації діючої речовини і компанії виробника, вносять на:

 • озимі та ярі колосові культури
 • озимий ріпак
 • цукрові буряки
 • кукурудзу
 • соняшник
 • картоплю
 • льон-довгунець
 • бобові культури.

Для зернових культур необхідне внесення марганцю і міді з мікроелементів на початку виходу в трубку або в фазу осіннього кущіння. Озимий ріпак чутливий до відсутності бору. Можна вносити на початку вегетації або в фазу бутонізації. Кукурудзу підгодовують рухомим цинком на стадії 6-8 листків. Для льону-довгунця значимий бор і цинк.

Мікродобрива - це набір таких компонентів, що необхідні культурним рослинам в дуже маленьких кількостях (Бор, Цинк, Молібден, Сірка, Селен та ін.), але їх важливість для успішної вегетації складно переоцінити. Моно-підживлення - наріжний камінь, що обмежує успішне проникнення макроелементів.

Переваги внесення мікродобрив

Прибуткове землеробство і вирощування культурних рослин - це комплексний і складний процес, в ході якого потрібні глибокі пізнання фізіології рослин, агрономії і агротехніки. Найчастіше простіше запобігти безлічі проблем, ніж вирішувати наявні на полі. Фермери не можуть змінити кліматичні погодні умови, але можна вплинути на стійкість культури до підвищених температур, відсутності вологи, холоду, підвищити імунітет до захворювань. Мікродобрива випускаються в такій формі, що легко засвоюються культурними рослинами. Це стає вкрай важливим в критичні фази розвитку культури, коли закладається майбутня врожайність.

У чому головні переваги внесення мікродобрив? По-перше, мікродобрива в грунті допомагають засвоєнню макроелементів корінням рослин. По-друге, це можливість підвищення врожайності до 20%. При внесенні мікродобрив підвищується вегетативна маса сухої речовини до 20%. Рослини ростуть здоровими, тому що здатні чинити опір стресовим факторам і хворобам.

Купити мікродобрива в маркеті POSIVNA

Пропонуємо мікродобрива, купити в Україні які, можна на сайті POSIVNA від відомих вітчизняних (Євросем, Реаком) і зарубіжних (Лювена) виробників. Своєчасне внесення мікродобрив допоможе вирішити багато проблем на полі, заповнити нестачу мікроелементів в грунті і допомогти успішному розвитку культури, а значить і отримати високий урожай. Відвантаження продукції безпосередньо зі складів виробника і заводів допомагає пропонувати кінцевим споживачам кращі ціни і виключає підробку. Маркет Вашого поля POSIVNA - це професійні консультації та конкурентні ціни на мікродобрива і іншу агрохімічну продукцію.