Мікродобрива

Фильтр
сортувати
сортувати
від дешевих до дорогих
 • від дешевих до дорогих
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • за алфавітом
 • по рейтингу
 • за популярністю
 • акційні
молібден, цинк, мідь, марганець, залізо, бор, сірка, кобальт, азот
Горох, Соя, Капуста, Кукурудза, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Жито, Овес, Тритикале
34.
53 грн/л
У Наявності
бор, кобальт, молібден, цинк, мідь, марганець, залізо, сірка, магній, азот
Суниця, Буряк кормовий, Буряк цукровий, Овочеві культури, Капуста, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Плодово-ягідні культури
40.
92 грн/л
У Наявності
азот, фосфор
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Жито, Овес, Кукурудза, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Соя, Горох, Нут
42.
20 грн/л
У Наявності
азот, бор, залізо, Кальцій, кобальт, магній, марганець, мідь, молібден, цинк
Суниця, Капуста, Картопля, Цибуля, Огірки, Перець, Плодово-ягідні культури, Помідори, Буряк кормовий, Буряк цукровий
46.
04 грн/л
У Наявності
калій, фосфор
Цибуля, Морква, Капуста, Огірки, Помідори, Суниця, Плодово-ягідні культури, Картопля, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Пшениця яра, Пшениця озима, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
47.
32 грн/л
У Наявності
кобальт, молібден, цинк, мідь, марганець, залізо, магній, сірка, калій, азот, бор
Соя, Нут, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Горох
56.
27 грн/л
У Наявності
азот, калій, сірка, магній, залізо, марганець, мідь, цинк, бор, молібден, кобальт
Буряк цукровий, Буряк кормовий, Морква
56.
27 грн/л
У Наявності
азот, калій, сірка, магній, залізо, марганець, мідь, цинк, бор, молібден, кобальт
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Жито, Овес
56.
27 грн/л
У Наявності
азот, калій, сірка, магній, залізо, марганець, мідь, цинк, бор, молібден, кобальт
Картопля
56.
27 грн/л
У Наявності
азот, калій, сірка, магній, залізо, марганець, мідь, цинк, бор, молібден, кобальт
Кукурудза
56.
27 грн/л
У Наявності
кобальт, молібден, цинк, мідь, марганець, залізо, бор, сірка, калій, фосфор, азот
Малина, Суниця, Плодово-ягідні культури
56.
27 грн/л
У Наявності
азот, бор, залізо, калій, кобальт, магній, марганець, мідь, молібден, сірка, цинк
Гречка, Капуста, Ріпак озимий, Ріпак ярий
56.
27 грн/л
У Наявності
азот, калій, сірка, магній, залізо, марганець, цинк, бор, молібден, кобальт, мідь
Соняшник
56.
27 грн/л
У Наявності
азот, фосфор, калій, сірка, бор, залізо, марганець, мідь, цинк, молібден, кобальт
Цибуля, Капуста, Огірки, Помідори, Перець
61.
38 грн/л
У Наявності
кобальт, молібден, цинк, мідь, марганець, залізо, сірка, калій, фосфор, азот, бор
Картопля, Баклажан, Перець, Помідори, Табак
61.
38 грн/л
У Наявності
азот, цинк
Кавун, Виноград, Суниця, Картопля, Льон, Нут, Плодово-ягідні культури, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Соя, Хміль
67.
78 грн/л
У Наявності
азот, бор, гумінові речовини, калій, кобальт, марганець, мідь, молібден, нікель, фосфор, цинк
Кукурудза, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Соя, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
70.
110.00 грн
00 грн/л
У Наявності
кобальт, молібден, мідь, марганець, залізо, бор, сірка, калій, фосфор, цинк
Виноград
74.
17 грн/л
У Наявності
азот, бор, молібден
Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Соя, Буряк цукровий, Яблуня, Груша, Суниця, Капуста, Кавун, Морква, Помідори, Огірки, Картопля
75.
00 грн/л
У Наявності
цинк, амінокислоти
Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Соняшник, Буряк цукровий, Соя, Яблуня, Суниця, Картопля
75.
00 грн/л
У Наявності
Показати все

Мікродобрива 

Мікродобрива - необхідний елемент високоприбуткового землеробства. Рослини отримують необхідні їм елементи в легкодоступній формі. Застосовуючи мікродобрива для рослин, фермери отримують високі і якісні врожаї с/г рослин. У маркеті Вашого поля РOSIVNA кваліфіковані агрономи з практичним досвідом допоможуть у виборі добрив для Вашого поля. В процесі роботи нашого аграрного магазину ми накопичили достатні статистичні дані і постійно цікавимося новинками ринку агрохімії, щоб пропонувати нашим клієнтам найкращі рішення в області вирощування сільськогосподарських культур у всіх областях країни. В Посівна пропонуємо мікродобрива, купити які можна за конкурентною ціною.

Інтенсифікація землеробства в усьому світі неможливе без застосування пестицидів і добрив. Після впливу гербіцидів культура може відчувати стрес і зупинятися в розвитку. Ці процеси в більшості випадків оборотні, але досвідчені агрономи рекомендують допомогти вирощуваним рослинам виходити після гербіцидного або зимового стресу (наприклад, якщо це озимі культури). Різка зміна температури, що спостерігається при настанні весни або посуха влітку можуть негативно позначитися на врожайності культури. Уникнути негативної післядії стресових умов можливо при застосуванні якісних добрив в відповідні періоди росту рослин.

Застосування мікродобрив

Застосування мікродобрив в сільському господарстві пов'язано з біологічними потребами вирощуваних культур. Якщо в грунті присутні рухливі мінеральні комплекси це позитивно впливає на родючість грунту та врожайність. Багаторічний досвід застосування добрив в різних грунтово-кліматичних умовах підтверджує, що найбільш ефективні і технологічні мікродобрива в формі хелатних комплексів. Вони біологічно активні і рухливі, що робить їх легко доступними для рослин. Під час їх використання вони вдало комбінуються з різними видами стимуляторів росту та засобами захисту рослин. Мікродобрива, ціна яких залежить від концентрації діючої речовини і компанії виробника, вносять на:

 • озимі та ярі колосові культури
 • озимий ріпак
 • цукрові буряки
 • кукурудзу
 • соняшник
 • картоплю
 • льон-довгунець
 • бобові культури.

Для зернових культур необхідне внесення марганцю і міді з мікроелементів на початку виходу в трубку або в фазу осіннього кущіння. Озимий ріпак чутливий до відсутності бору. Можна вносити на початку вегетації або в фазу бутонізації. Кукурудзу підгодовують рухомим цинком на стадії 6-8 листків. Для льону-довгунця значимий бор і цинк.

Мікродобрива - це набір таких компонентів, що необхідні культурним рослинам в дуже маленьких кількостях (Бор, Цинк, Молібден, Сірка, Селен та ін.), але їх важливість для успішної вегетації складно переоцінити. Моно-підживлення - наріжний камінь, що обмежує успішне проникнення макроелементів.

Переваги внесення мікродобрив

Прибуткове землеробство і вирощування культурних рослин - це комплексний і складний процес, в ході якого потрібні глибокі пізнання фізіології рослин, агрономії і агротехніки. Найчастіше простіше запобігти безлічі проблем, ніж вирішувати наявні на полі. Фермери не можуть змінити кліматичні погодні умови, але можна вплинути на стійкість культури до підвищених температур, відсутності вологи, холоду, підвищити імунітет до захворювань. Мікродобрива випускаються в такій формі, що легко засвоюються культурними рослинами. Це стає вкрай важливим в критичні фази розвитку культури, коли закладається майбутня врожайність.

У чому головні переваги внесення мікродобрив? По-перше, мікродобрива в грунті допомагають засвоєнню макроелементів корінням рослин. По-друге, це можливість підвищення врожайності до 20%. При внесенні мікродобрив підвищується вегетативна маса сухої речовини до 20%. Рослини ростуть здоровими, тому що здатні чинити опір стресовим факторам і хворобам.

Купити мікродобрива в маркеті POSIVNA

Пропонуємо мікродобрива, купити в Україні які, можна на сайті POSIVNA від відомих вітчизняних (Євросем, Реаком) і зарубіжних (Лювена) виробників. Своєчасне внесення мікродобрив допоможе вирішити багато проблем на полі, заповнити нестачу мікроелементів в грунті і допомогти успішному розвитку культури, а значить і отримати високий урожай. Відвантаження продукції безпосередньо зі складів виробника і заводів допомагає пропонувати кінцевим споживачам кращі ціни і виключає підробку. Маркет Вашого поля POSIVNA - це професійні консультації та конкурентні ціни на мікродобрива і іншу агрохімічну продукцію.

✨Що таке мікродобрива?
Мікродобрива - це вид мінеральних добрив, що містять хімічні речовини, що потрібні рослинам в мікрокількостях, проте дуже важливі для росту і розвитку культури.
 
⭐️Які бувають мікродобрива?
Залежно від складу мікродобрива поділяються на борні, мідні, марганцеві, цинкові, молібденові, кобальтові та інші, а також полімікродобрива, в складі яких 2 і більше мікроелементів.
 
✔️Навіщо вносити мікродобрива на рослини?
Мікроелементи у складі мікродобрив, дуже важливі для нормального функціювання рослинного організму. Мікроелементи входять до складу ферментативних систем, покращують обмін речовин, покращують перебіг фізіологічних і біохімічних процесів в рослині, в тому числі і фотосинтез. При достатній кількості мікроелементів підвищується імунітет рослин, зростає стійкість до несприятливих факторів навколишнього середовища, краще засвоюються поживні речовини з грунту.
 
⏩Як підібрати мікродобриво для вирощуваної культури?
Кожна культура відчуває індивідуальну потребу в тому чи іншому елементі живлення. Для досягнення бажаного ефекту рекомендується провести листову діагностику, щоб визначити потребу культури в мінеральних елементах. В іншому випадку можна вносити комплексні мікродобрива, такі як Євростім Преміум або Євростім Фіто, щоб заповнити нестачу всіх мікроелементів. Традиційно для соняшника важливо внесення бор вмісних добрив, на посіви кукурудзи вносять добрива з цинком, а для успішної вегетації бобових рослин необхідний молібден.
 
✅Як провести ефективне листове підживлення?
Для ефективного проникнення елементів в розчин додають ад'юванти, що підсилюють прилипання розчину до поверхні листя. Краще вносити добрива, що містять хелатні комплекси мікроелементів, вони краще засвоюються рослинами. рН розчину добрива, приготованого на основі ЕДТА, проявляє свої хелатуючі властивості при рН менше 6.5. При листковому підживленні надайте перевагу мілкодисперсному розпилюванню. Внесення мікродобрив проводять ввечері, коли немає прямих сонячних променів, що будуть випаровувати розчин з поверхні дуже швидко.