Добрива

- за популярністю
- від дешевих до дорогих
- від дорогих до дешевих
- за алфавітом
- по рейтингу
- за популярністю
- акційні
Добрива
Добрива - природні або синтетичні речовини для покращення росту і продуктивності рослин. Добрива для вирощування рослин покращують природну родючість грунту або замінюють ті хімічні елементи, що взяті з грунту попередніми культурами.
Гній і компост в якості добрива для культур в сільському господарстві, ймовірно, використовується вже стільки, скільки існує сільське господарство. Сучасні хімічні добрива включають один або декілька з трьох компонентів, найбільш важливих в харчуванні рослин:
- азот,
- фосфор,
- калій.
Другорядне значення мають такі елементи як сірка, магній і кальцій.
Азотні добрива отримують з синтетичного аміаку, хімічна сполука використовується у вигляді газу або водного розчину. Далі воно перетворюється в сульфат амонію, нітрат амонію, фосфат амонію. Фосфорні добрива містять фосфат кальцію, який отримують із фосфоритів або кісток. Отримати більш водорозчинні добрива, препарати суперфосфат і потрійний суперфосфат, вдається за допомогою обробки фосфату кальцію сірчаною та фосфорною кислотою відповідно. Калійні добрива, а саме хлорид калію і сульфат калію, добувають з покладів калійних відкладень. Найчастіше застосовуються змішані або комплексні мінеральні добрива з трьох основних компонентів - азот, фосфор і калій. Існуючі добрива містять інші мікроелементи, які хоч і знаходяться в дуже малих дозах, але часто саме ці елементи обмежують вегетацію культури ('ефект шийки пляшки'). Азотно-фосфорне калійне добриво для грунту - це потужний поштовх для успішної вегетації культури та отримання високого врожаю.
Використання і значення добрив
Органічні добрива і мінеральні добрива щодня використовуються фермерськими господарствами для вирощування сільськогосподарських культур і вирощування садів. Будь то невеликий сад з квітами й рослинами або велика ферма з тисячами гектарів сільськогосподарських культур, були розроблені види добрив, щоб допомогти різним культурам рости в різних грунтах і погодних умовах. Хімічні речовини в складі добрив для рослин сприяють росту і є економічно вигідними. Склад добрив кожного виробника і застосування добрив строго контролюється в більшості країн на урядовому рівні, щоб гарантувати безпеку для людей, які їх використовують, людей поблизу і навколишнього середовища.
В умовах неухильного зростання світового населення важливо, щоб кожен рік вироблялася достатня кількість сільськогосподарських культур для забезпечення продовольством, одягом та іншими продуктами людей в усьому світі. Такі культури, як кукурудза, пшениця і бавовна, отримують поживні речовини з грунту. Різні культури по-різному виснажують поживні речовини грунту. Деякі культури дуже швидко, всього лише за кілька сезонів виснажують потенціал грунтів. Внесення добрив грає важливу роль в постачанні с/г культур необхідними поживними речовинами для вирощування та отримання високого врожаю.
Мінеральні добрива для рослин можуть застосовуватися під строгим контролем, відповідаючи потребам культур і захисту навколишнього середовища. Важливо дотримуватися норми внесення добрив для запобігання як надмірного, так і недостатнього застосування.
Саме вплив добрив допомагає вирощувати достатню кількість харчових ресурсів, щоб нагодувати населення планети, що стрімко збільшується. Але це ще не вся роль добрив. Мікродобрива, особливий клас, розроблений для збагачення сільськогосподарських культур життєво важливими поживними речовинами, допомагають підтримувати здоров'я людини. Наприклад, цинк необхідний для живлення людини, особливо дітей. Згідно з дослідженням ООН, більша частина зернових культур у світі вирощується у грунті без достатньої кількості цинку. Мінеральні добрива грунту з цинком збагачують зерно цим важливим мікроелементом.
Ще один вид добрив - гумінові кислоти. Добриво, гумат в складі яких відноситься до 4 класу небезпеки, тобто, абсолютно нешкідливий, це унікальний зміцнюючий і стимулюючий ріст засіб.
Класифікація добрив
Існуючі класифікації добрив відображають їх склад, спосіб внесення, ефективність добрив. В цілому їх можна розділити на:
- органічні добрива (гній, компост, вермикомпост),
- синтетичні добрива (прості і комплексні добрива),
- біодобрива.
Добрива виробляють в гранульованому і рідкому вигляді. Внесення рідких добрив в зручній для рослин формі, це гарантована доставка поживних речовин до кореневої системи.
Досвідчені агрономи маркету Вашого поля допоможуть вибрати Вам, які добрива вносити на поле, щоб отримати хороший урожай з культури. Інтернет-магазин добрив, маркет Вашого поля POSIVNA - відмінне місце для покупки цієї продукції, бо тут продаються добрива українських і іноземних виробників. Тут ви можете купити добрива для невеликого господарства і купити добрива оптом для вирощування сільськогосподарських культур в промислових масштабах.
Визначення потреб в поживних речовинах є важливим аспектом застосування добрив. На більшості рослин можна легко визначити потребу в більшій кількості поживних речовин. Якщо така проблема існує необхідно діагностувати її природу, визначити ступінь дефіциту і визначити кількість і вид добрив, необхідних для даного врожаю. Приймати рішення про те, застосовувати добрива навесні або вносити добрива восени, варто після діагностики стану рослин на полі. Інакше, можливе застосування мінеральних добрив, що складаються з цілого комплексу макро- і мікроелементів. Купити добрива в інтернет магазині POSIVNA можна з доставкою по всій Україні. У нас є в наявності:
- фосфорно-калійні добрива,
- азотно-фосфорні добрива,
- фосфатні добрива,
- хелатні добрива,
- гумінові добрива,
- гранульовані мінеральні добрива,
- рідкі добрива.
Наші менеджери завжди в курсі останніх новинок на ринку агрохімії, тому допоможуть вибрати, які добрива при посадці важливі на полі, і зроблять розрахунок добрив для ваших обсягів вирощування.
Добрива, насіння і засоби захисту - все це ви знайдете в маркеті Вашого поля. Ми не залишаємо наших клієнтів і кожну покупку супроводжує детальна професійна консультація. Пропонуємо купити добрива, ціна яких Вас приємно здивує.
Добриво для поля допоможе досягти вигідних змін у сільському господарстві. Добрива посіву не тільки поліпшать валовий урожай і підсумковий прибуток, але й збережуть грунт, що необхідно в довгостроковій перспективі. Покупка добрива в інтернет маркеті Вашого поля - це вигідна інвестиція коштів.