Добрива

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
 • за популярністю
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • за алфавітом
 • по рейтингу
 • за популярністю
 • акційні
Авангард Кукурудза
азот, калій, сірка, магній, залізо, марганець, ...
Кукурудза
101
.78 грн/л
У Наявності
Авангард Зернові
азот, калій, сірка, магній, залізо, марганець, ...
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
113
.85 грн/л
У Наявності
Авангард Соняшник
азот, калій, сірка, магній, залізо, марганець, ...
Соняшник
113
.85 грн/л
У Наявності
Убінас 20-20-20 + ТЕ
азот, бор, залізо, калій, марганець, мідь, молі...
Горох, Картопля, Кукурудза, Соняшник, Пшениця о...
212
232.00грн
.00 грн/кг
У Наявності
Авангард Р Сірка + Азот + Мікро
молібден, цинк, мідь, марганець, залізо, бор, с...
Горох, Соя, Капуста, Кукурудза, Соняшник, Пшени...
65
.55 грн/л
Передзамовлення
Авангард Р Кальцій+Мікро
азот, бор, залізо, Кальцій, кобальт, магній, ма...
Суниця, Капуста, Картопля, Цибуля, Огірки, Пере...
93
.15 грн/л
Передзамовлення
Авангард Р Фосфор+Калій
калій, фосфор
Цибуля, Морква, Капуста, Огірки, Помідори, Суни...
96
.60 грн/л
У Наявності
Авангард Фосфор
азот, фосфор
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
96
.60 грн/л
У Наявності
Авангард Буряк
азот, калій, сірка, магній, залізо, марганець, ...
Буряк цукровий, Буряк кормовий, Морква
100
.05 грн/л
Передзамовлення
Авангард Бобові
кобальт, молібден, цинк, мідь, марганець, заліз...
Соя, Нут, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Горох
101
.78 грн/л
У Наявності
Авангард Р Азот+Мікро
бор, кобальт, молібден, цинк, мідь, марганець, ...
Суниця, Буряк кормовий, Буряк цукровий, Овочеві...
101
.78 грн/л
У Наявності
Авангард Рапс
азот, бор, залізо, калій, кобальт, магній, марг...
Гречка, Капуста, Ріпак озимий, Ріпак ярий
101
.78 грн/л
Передзамовлення
Авангард P Цинк
азот, цинк
Кавун, Виноград, Суниця, Картопля, Льон, Нут, П...
110
.40 грн/л
У Наявності
Авангард Картопля
азот, калій, сірка, магній, залізо, марганець, ...
Картопля
110
.40 грн/л
Передзамовлення
Авангард Р Пасльонові
кобальт, молібден, цинк, мідь, марганець, заліз...
Картопля, Баклажан, Перець, Помідори, Табак
110
.40 грн/л
Передзамовлення
Агроболік Бор
бор, гумінові речовини, калій, молібден, фосфор
Кукурудза, Овочеві культури, Плодово-ягідні кул...
125
.00 грн/л
У Наявності
Агроболік Універсал
бор, гумат калію, молібден, фосфор, цинк
Кукурудза, Овочеві культури, Плодово-ягідні кул...
125
.00 грн/л
У Наявності
Агроболік Цинк
гумінові речовини, калій, молібден, фосфор, цинк
Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь о...
125
.00 грн/л
У Наявності
Найс Бобові
азот, сірка, магній, бор, залізо, цинк, маргане...
Горох, Соя, Нут
128
.44 грн/л
У Наявності
Найс Кукурудза
цинк, азот, магній, сірка, марганець, калій, мі...
Кукурудза
128
.44 грн/л
У Наявності
Показати все

Добрива

Добрива - природні або синтетичні речовини для покращення росту і продуктивності рослин. Добрива для вирощування рослин покращують природну родючість грунту або замінюють ті хімічні елементи, що взяті з грунту попередніми культурами.

Гній і компост в якості добрива для культур в сільському господарстві, ймовірно, використовується вже стільки, скільки існує сільське господарство. Сучасні хімічні добрива включають один або декілька з трьох компонентів, найбільш важливих в харчуванні рослин: 

 • азот, 
 • фосфор,
 • калій. 

Другорядне значення мають такі елементи як сірка, магній і кальцій.

Азотні добрива отримують з синтетичного аміаку, хімічна сполука використовується у вигляді газу або водного розчину. Далі воно перетворюється в сульфат амонію, нітрат амонію, фосфат амонію. Фосфорні добрива містять фосфат кальцію, який отримують із фосфоритів або кісток. Отримати більш водорозчинні добрива, препарати суперфосфат і потрійний суперфосфат, вдається за допомогою обробки фосфату кальцію сірчаною та фосфорною кислотою відповідно. Калійні добрива, а саме хлорид калію і сульфат калію, добувають з покладів калійних відкладень. Найчастіше застосовуються змішані або комплексні мінеральні добрива з трьох основних компонентів - азот, фосфор і калій. Існуючі добрива містять інші мікроелементи, які хоч і знаходяться в дуже малих дозах, але часто саме ці елементи обмежують вегетацію культури ('ефект шийки пляшки'). Азотно-фосфорне калійне добриво для грунту - це потужний поштовх для успішної вегетації культури та отримання високого врожаю.

Використання і значення добрив

Органічні добрива і мінеральні добрива щодня використовуються фермерськими господарствами для вирощування сільськогосподарських культур і вирощування садів. Будь то невеликий сад з квітами й рослинами або велика ферма з тисячами гектарів сільськогосподарських культур, були розроблені види добрив, щоб допомогти різним культурам рости в різних грунтах і погодних умовах. Хімічні речовини в складі добрив для рослин сприяють росту і є економічно вигідними. Склад добрив кожного виробника і застосування добрив строго контролюється в більшості країн на урядовому рівні, щоб гарантувати безпеку для людей, які їх використовують, людей поблизу і навколишнього середовища.

В умовах неухильного зростання світового населення важливо, щоб кожен рік вироблялася достатня кількість сільськогосподарських культур для забезпечення продовольством, одягом та іншими продуктами людей в усьому світі. Такі культури, як кукурудза, пшениця і бавовна, отримують поживні речовини з грунту. Різні культури по-різному виснажують поживні речовини грунту. Деякі культури дуже швидко, всього лише за кілька сезонів виснажують потенціал грунтів. Внесення добрив грає важливу роль в постачанні с/г культур необхідними поживними речовинами для вирощування та отримання високого врожаю.

Мінеральні добрива для рослин можуть застосовуватися під строгим контролем, відповідаючи потребам культур і захисту навколишнього середовища. Важливо дотримуватися норми внесення добрив для запобігання як надмірного, так і недостатнього застосування.

Саме вплив добрив допомагає вирощувати достатню кількість харчових ресурсів, щоб нагодувати населення планети, що стрімко збільшується. Але це ще не вся роль добрив. Мікродобрива, особливий клас, розроблений для збагачення сільськогосподарських культур життєво важливими поживними речовинами, допомагають підтримувати здоров'я людини. Наприклад, цинк необхідний для живлення людини, особливо дітей. Згідно з дослідженням ООН, більша частина зернових культур у світі вирощується у грунті без достатньої кількості цинку. Мінеральні добрива грунту з цинком збагачують зерно цим важливим мікроелементом.

Ще один вид добрив - гумінові кислоти. Добриво, гумат в складі яких відноситься до 4 класу небезпеки, тобто, абсолютно нешкідливий, це унікальний зміцнюючий і стимулюючий ріст засіб.

Класифікація добрив

Існуючі класифікації добрив відображають їх склад, спосіб внесення, ефективність добрив. В цілому їх можна розділити на: 

 • органічні добрива (гній, компост, вермикомпост), 
 • синтетичні добрива (прості і комплексні добрива), 
 • біодобрива.

Добрива виробляють в гранульованому і рідкому вигляді. Внесення рідких добрив в зручній для рослин формі, це гарантована доставка поживних речовин до кореневої системи.

Досвідчені агрономи маркету Вашого поля допоможуть вибрати Вам, які добрива вносити на поле, щоб отримати хороший урожай з культури. Інтернет-магазин добрив, маркет Вашого поля POSIVNA - відмінне місце для покупки цієї продукції, бо тут продаються добрива українських і іноземних виробників. Тут ви можете купити добрива для невеликого господарства і купити добрива оптом для вирощування сільськогосподарських культур в промислових масштабах.

Визначення потреб в поживних речовинах є важливим аспектом застосування добрив. На більшості рослин можна легко визначити потребу в більшій кількості поживних речовин. Якщо така проблема існує необхідно діагностувати її природу, визначити ступінь дефіциту і визначити кількість і вид добрив, необхідних для даного врожаю. Приймати рішення про те, застосовувати добрива навесні або вносити добрива восени, варто після діагностики стану рослин на полі. Інакше, можливе застосування мінеральних добрив, що складаються з цілого комплексу макро- і мікроелементів. Купити добрива в інтернет магазині POSIVNA можна з доставкою по всій Україні. У нас є в наявності: 

 • фосфорно-калійні добрива, 
 • азотно-фосфорні добрива, 
 • фосфатні добрива, 
 • хелатні добрива, 
 • гумінові добрива,
 • гранульовані мінеральні добрива, 
 • рідкі добрива. 

Наші менеджери завжди в курсі останніх новинок на ринку агрохімії, тому допоможуть вибрати, які добрива при посадці важливі на полі, і зроблять розрахунок добрив для ваших обсягів вирощування.

Добрива, насіння і засоби захисту - все це ви знайдете в маркеті Вашого поля. Ми не залишаємо наших клієнтів і кожну покупку супроводжує детальна професійна консультація. Пропонуємо купити добрива, ціна яких Вас приємно здивує.

Добриво для поля допоможе досягти вигідних змін у сільському господарстві. Добрива посіву не тільки поліпшать валовий урожай і підсумковий прибуток, але й збережуть грунт, що необхідно в довгостроковій перспективі. Покупка добрива в інтернет маркеті Вашого поля - це вигідна інвестиція коштів.

✨Що таке добрива?
Добрива - це речовини органічної чи неорганічної природи, що застосовуються з метою поліпшення врожайності та якості грунту шляхом покращення мінерального живлення рослин.
 
⭐️Які бувають добрива?
Існує багато класифікацій добрив. В цілому їх можна поділити на прямі та непрямі: прямі добрива містять елементи живлення безпосередньо в своєму складі, а непрямі здатні поліпшити властивості грунту. Добрива бувають мінеральні, органічні, органо-мінеральні (сапропель, торфомінеральноаміачні) , бактеріальні препарати, зелені добрива (рослини сидерати).
 
✔️Навіщо вносити добрива?
Добрива здатні підвищувати не тільки кількість, але і якість сільськогосподарської продукції. Науковий підхід до використання добрив зумовлює підвищення родючості грунтів, гарантує гарний баланс біогенних елементів та гумусу. Доведено, що 50% загального врожаю отримується завдяки застосуванню добрив. Але успіх від їх застосування багато в чому залежить і від правильного проведення інших сільськогосподарських робіт. Складовими високого врожаю є не тільки добрива, але й якісне насіння, зниження кислотності грунту, боротьба з шкідниками, бур'янами і хворобами, дотримання строків посіву, норм висіву та збирання культури.
 
⏩Добрива яких компаній продаються в маркеті Вашого поля Посівна?
Інтернет-магазин для аграріїв Посівна реалізує добрива таких компаній як Укравіт, Лювена, Реаком, Ярило, Євросем, Органік ЛТД та інші. Всі вони зарекомендували свою ефективність і успішно застосовуються на полях України і світу.
 
✅Що враховувати при виборі доз і виду добрив?
Велике значення має правильний вибір виду та дози добрива. При цьому необхідно врахувати доступні в грунті поживні речовини, кількість органічних і мінеральних компонентів та врожай, який планується зібрати. Складання системи удобрення має велике значення для сівозміни і виконання її більш ефективне, чим удобрення кожної культури щороку. Надмірне внесення добрив не тільки забруднює навколишнє середовище, але і не рентабельне.