Фільтр
Для культур
Ще 50
ДР
Ще 72
показати

Гербіциди у Дніпрі

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
  • за популярністю
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
Батагур
нікосульфурон
Кукурудза
218
.63 грн/л
У Наявності
Фалко
хізалофоп-П-етил
Ріпак озимий
337
.80 грн/л
У Наявності
Ореол Макси
хізалофоп-П-етил
Кавун, Капуста, Картопля, Цибуля, Морква, Огірк...
375
.00 грн/л
У Наявності
Євро-Ланг
біоактиватор NN, імазетапір
Соняшник
398
.00 грн/л
Передзамовлення
Селеніт Макс
клетодим
Картопля, Соняшник, Буряк цукровий, Льон-довгун...
660
.40 грн/л
У Наявності
Фермер
оксіфлуорфен
Цибуля, Соняшник, Яблуня
790
830.00грн
.00 грн/л
Закінчується
Ладон Про
пропізохлор
Соя
830
.99 грн/л
У Наявності
Трінга
трибенурон-метил
Соняшник, Пшениця озима
1596
.00 грн/кг
У Наявності
Гренадер
трибенурон-метил
Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь оз...
1596
.00 грн/кг
Закінчується
Танаїс
римсульфурон
Кукурудза, Картопля
2839
.00 грн/кг
У Наявності
Альфа-Маїс
тифенсульфурон-метил
Кукурудза, Льон-довгунець, Пшениця озима, Соя, ...
3360
.00 грн/кг
У Наявності
Амінка
2,4-ДМА
Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра
155
185.00грн
.00 грн/л
У Наявності
Мілафорт
нікосульфурон
Кукурудза
228
.27 грн/л
Передзамовлення
Базагран М
МЦПА, бентазон
Горох, Льон-довгунець, Овес, Пшениця озима, Пше...
236
.74 грн/л
У Наявності
Перун
прометрин
Соняшник, Морква, Горох
255
.00 грн/л
У Наявності
Пікадор
імазетапір
Горох, Соя
274
.66 грн/л
У Наявності
Дисулам
2,4-Д, флорасулам
Кукурудза, Пшениця озима, Сорго
280
.00 грн/л
Закінчується
Тотал
ізопропіламінна сіль гліфосату, ізопропіламінна...
Поля с/г призначення (озимі культури), Поля під...
286
.00 грн/л
У Наявності
Гезагард
прометрин
Горох, Картопля, Кормові боби, Кукурудза, Моркв...
287
.12 грн/л
Передзамовлення
Квін Стар Макс
хізалофоп-П-етил
Горох, Капуста, Картопля, Льон-довгунець, Моркв...
299
.63 грн/л
Закінчується
Показати все

Пропонуємо придбати гербіциди в Дніпрі в маркеті Вашого поля Посівна за низькими цінами оптом і в роздріб. Ми працюємо з усіма покупцями, незалежно від обсягів покупки. У нас є рішення для вибору гербіцидів для обробки великих і маленьких полів. Засоби захисту рослин необхідні для інтенсивного вирощування сільгосп культур. Гербіциди застосовуються для захисту росту рослин від бур'янів. Препарати застосовуються давно, найголовнішою їх особливістю є селективність впливу на бур'яни і безпека для оброблюваної культури.

Купити якісні гербіциди в Дніпрі

Ми працюємо вже понад 5 років на ринку. Для нас з моменту продажу товару робота з покупцем тільки починається. Ми допомагаємо у виборі посівного матеріалу, технології вирощування, радимо як обробляти грунт і чим обробляти. Ми збираємо статистику як спрацювали засоби захисту рослин, показники врожайності, щоб сформувати карту врожайності.

Гербіциди-концентрати поділяються на досходові (грунтові), післясходові і суцільної дії. Препарати довсходового внесення - це гербіциди-концентрати, що вносяться на грунт до сходів, до посіву, під час посіву або після посіву, але до появи паростків культури. Вони можуть зароблятися в грунт для кращого ефекту. Вони застосовуються для вирощування соняшнику класичної технології вирощування. Такий гербіцид надійно тримає екран проти хвиль сходів бур'янів, захищаючи культуру в найбільш уразливий період зростання.

Післясходові гербіциди - найбільша група препаратів для знищення бур'янів. Використовувані препарати гербіциди повинні бути не шкідливі для вирощуваної культури, тобто, володіти селективністю дії. Наприклад, для соняшнику розроблені технології вирощування під Євро-Лайтнінг (Кліарфілд, "Чисте поле"), під Гранстар (Сумо, Екпрес). Гібриди під Кліарфілд стійкі до обробки гербіцидами на основі імідазолінів. Таким чином, соняшники успішно переробляють гербіцид без впливу на зростання культури і врожайність. Короткочасні ефекти фітотоксичності присутні, але швидко проходять за пару днів.

Гібриди під Гранстар стійкі до гербіцидів групи сульфонілсечовин. Такі гібриди можна 1-2 рази за вегетацію обробляти гербіцидом Гранстар або його аналогами.

Селекціоновані гібриди рослин зі стійкістю до гербіциду Раундап - ізопропіламінної солі гліфосату. Для знищення всіх рослин застосовують гербіцид суцільної дії без шкоди для культури.

Гербіциди суцільної дії допомагають усувати всі рослини на полі, в тому числі деревно-чагарникову рослинність, карантинні і злісні види бур'янів. Є гібриди сої, ріпаку, картоплі зі стійкістю до гербіциду Раундап.

Для вибору гербіциду для обробки поля від бур'янів зверніть увагу, що існує поділ препаратів на оригінали і аналоги. Оригінали препаратів коштують дорожче, вироблені українськими і зарубіжними компаніями дженерики не менше якісні, ефективні, але коштують набагато дешевше. Вибираючи аналоги відомих гербіцидів, ви можете істотно знизити вартість обробки культури за гектар, а значить заробляти більше.

Маркет Вашого поля Посівна приходить на допомогу в виборі гербіцидів, інсектицидів, фунгіцидів і добрив. У нас є все для прибуткового вирощування - засоби захисту рослин та професійне насіння. Основою врожаю на полі є вдумливий підхід до вибору посівного насіння, засобів захисту рослин та добрив. Ми пропонуємо безкоштовне консультування при покупці в нашому магазині щодо всіх популярних сільськогосподарських культур. Пропонуємо купити гербіциди, ціна яких в Дніпрі та інших регіонах, доступна кожному фермеру.

Для усунення бур'янів на полі використовуйте якісні гербіциди, що можна купити у Дніпрі онлайн в маркеті Вашого поля Посівна (Posivna). Професійний контроль бур'янів можливий тільки при раціональному застосуванні гербіцидів. Гербіциди в місті Дніпро, Апостолове, Верхівцеве, Верхньодніпровськ, Вільногірськ, Жовті Води, Зеленодольськ, Кам'янське, Кривий Ріг, Марганець, Нікополь, Новомосковськ, Павлоград, Перещепине, Першотравенськ, Підгородне, Покров, П'ятихатки, Синельникове, Тернівка та інших містах Дніпропетровській області купуйте в маркеті Вашого поля Посівна. Ми відповідаємо за швидку доставку і пропонуємо оптимальні ціни на агрохімію.