Фільтр
Проти хвороб
Ще 44
Країна
показати

Фунгіциди у Дніпрі

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
 • за популярністю
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • за алфавітом
 • по рейтингу
 • за популярністю
 • акційні
Карбезим
карбендазим
Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак ози...
322
.41 грн/л
У Наявності
Інферно
сірка
Плодово-ягідні культури, Яблуня, Виноград
93
.15 грн/кг
Передзамовлення
Дезарал
карбендазим
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
310
.50 грн/л
У Наявності
Альфа-Стандарт
карбендазим
Буряк цукровий, Соняшник, Пшениця озима, Ячмінь...
326
.33 грн/л
У Наявності
Захисник
тіофанат-метил
Персик, Груша, Яблуня, Буряк цукровий, Буряк ко...
403
.65 грн/л
Передзамовлення
Альфа-Мідь
гідроксид міді
Помідори, Виноград, Яблуня, Груша, Вишня, Череш...
416
.30 грн/кг
У Наявності
Дезарал Екстра
карбендазим, флутріафол
Горох
434
.70 грн/л
У Наявності
Гарт
гідроксид міді
Картопля, Огірки, Плодово-ягідні культури, Вино...
543
.38 грн/кг
У Наявності
Фунгімакс
пропіконазол, тріадимефон, тіофанат-метил
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
553
.00 грн/кг
Передзамовлення
Фенікс
флутріафол
Виноград, Пшениця озима, Ріпак озимий, Ріпак яр...
582
.56 грн/л
У Наявності
Полігард Максі
тебуконазол
Соняшник, Пшениця озима, Соя, Ячмінь озимий, Рі...
755
.00 грн/л
Передзамовлення
Фенікс Дуо
флутріафол, тіофанат-метил
Пшениця яра, Пшениця озима, Ячмінь озимий, Ячмі...
874
.66 грн/л
У Наявності
Превікур Енерджі
Помідори безрозсадні, Помідори розсадні, Огірки...
900
.00 грн/л
У Наявності
Захисник Екстра
тіофанат-метил, флутріафол
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
900
.45 грн/л
Передзамовлення
Захист
цимоксаніл, металаксил-М
Соняшник, Виноград, Картопля, Помідори
900
.45 грн/кг
Передзамовлення
Акула
прохлораз, тебуконазол, ципроконазол
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
931
.50 грн/л
Передзамовлення
Артіс Плюс
міклобутаніл, тебуконазол, тіофанат-метил
Соняшник, Соя, Горох, Буряк цукровий, Яблуня, В...
954
.20 грн/л
У Наявності
Тезис
тебуконазол
Виноград, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак ози...
1093
.08 грн/л
У Наявності
Цимоксил
цимоксаніл, флутріафол
Соняшник, Соя
1105
.00 грн/кг
Передзамовлення
Капітал
ципроконазол, азоксистробін, епоксиконазол
Соняшник, Соя, Буряк цукровий, Горох, Ріпак ози...
1148
.85 грн/л
Передзамовлення
Показати все

Фунгіциди в Дніпрі пропонуємо придбати в маркеті Вашого поля Посівна, що гарантує кращі ціни та високу якість продукції, що продається. Фунгіциди потрібні на початку посівної кампанії і вже в період вегетації. Фунгіцидними протруйниками обробляється посівний матеріал для запобігання зараження грибними інфекціями в грунті. Потім під час вегетації підросла культура потребує фунгіцидних обробок для системного захисту від фітопатогенів. Області застосування фунгіцидів обширні, як і діючі речовини. Фунгіциди поділяються на системні та контактні. Простим базовим прикладом контактного фунгіциду є гідроксид міді. Комерційні препарати Альфа Мідь, Гарт, Метеор, Чемпіон, Купер. Вони порівняно недорогі і утворюють захисну плівку на стеблах і листках культури. Тривалість дії захисного екрану залежить від кількості опадів, культури, видового складу грибів.

Системні фунгіциди проникають в рослинний організм після обприскування і стають нечутливими до змивання дощем. Для боротьби з грибками на великих посівах показані саме системні фунгіциди. Для попередження резистентності застосовують препарати з 2-3 діючими речовинами. Або використовують чергування обробок фунгіцидів з різним способом дії, якщо це дозволяє ріст культури і є можливість. При невеликому інфекційному навантаженні починати обробку з сильних фунгіцидів з 2-3 діючими речовинами не варто, так як це буде провокувати стійкість грибів і зажадає ще більших витрат на обробку. Тільки після ретельного аналізу симптомів на вирощуваній культурі необхідно приймати рішення про обробку культури. Системні фунгіциди проникають в рослину, здатні зупиняти розвиток грибка, проявляють куративні властивості (виліковують). Деякі фунгіциди можуть проявляти властивості до регуляції росту озимих культур. При теплій і затяжній осені з достатньою кількістю опадів посіви часто починають переростати і входять в зиму слабкими. Щоб цього уникнути необхідно застосовувати регулятори росту, що зупиняють зростання у висоту, але зміцнюють стебло, сприяють зростанню кількості механічних тканин. Все це підвищує стійкість культури до зими і холоду. Культури після обробки входять в зиму підготовленими, а міцна коренева система допомагає швидше їм відновитися після зимового стресу.

Купити фунгіциди в Дніпрі

Ми гарантуємо високу якість продаваних фунгіцидів, що є в каталозі інтернет-магазину Посівна. У нас великий вибір товарів, які виробляють українські та вітчизняні виробники. Серед лідерів ринку такі компанії:

 • Франдеса
 • Укравіт
 • Альфасмартагро
 • Хімагромаркетинг
 • Океан Інвест.

Вибирайте оригінали та аналоги відомих препаратів з такою ж чистотою, дієвістю, концентрацією компонентів, але за меншу ціну. Аналоги або дженерики нічим не гірше популярних препаратів. Наприклад, аналоги Дерозалу від Байєр - Альфастандарт, Карбезим, Дезарал. Аналог фунгіциду Ридоміл - Ацидан. Аналог Фолікур - препарати Унікаль, Стерлінг, Азимут Класик, Універсал.

Купуйте фунгіциди в маркеті Посівна, щоб уберегти Ваше поле від грибків. Посіви чутливі до багатьох інфекцій, що можуть істотно обмежувати врожайність і товарний вигляд продукції. Для усунення таких ефектів показано попереджаючі обробки культури. Зерно, заражене фузаріозом, стає непридатним для їжі і для подальшої переробки. Тому на цей грибок перевіряється зерно на елеваторах, що робить його при виявленні непридатним для здачі. Купуйте фунгіциди та отримайте безкоштовну консультацію про норми внесення і терміни обробки від професійного агронома.

Купити фунгіциди в Дніпро пропонуємо онлайн в маркеті вашого поля Посівна. У нас широкий вибір препаратів для контролю хвороб на посіві.
Доставку фунгіцидів здійснюємо з власних складів в міста Дніпро, Апостолове, Верхівцеве, Верхньодніпровськ, Вільногірськ, Жовті Води, Зеленодольськ, Кам'янське, Кривий Ріг, Марганець, Нікополь, Новомосковськ, Павлоград, Перещепине, Першотравенськ, Підгородне, Покров, П'ятихатки, Синельникове, Тернівка та інші міста Дніпропетровської області. Препарати-фунгіциди необхідні для знищення і припинення поширення грибних збудників на посівах сільськогосподарських культур. Така обробка допомагає зберегти якість і збільшити кількість врожаю.