Мінеральні добрива у Дніпрі

Фильтр
сортувати
сортувати
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
азот, бор, залізо, калій, Кальцій, кобальт, магній, марганець, мідь, молібден, нікель, сірка, фосфор, цинк
Картопля, Кукурудза, Малина, Овес, Овочеві культури, Плодово-ягідні культури, Соняшник, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Жито, Буряк кормовий, Буряк цукровий, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
11.
11 грн/кг
У Наявності
азот, калій, Кальцій, сірка, фосфор
Горох, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
12.
69 грн/кг
У Наявності
азот, фосфор, калій, Кальцій, сірка
Горох, Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Соя, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
13.
54 грн/кг
У Наявності
гумінові речовини, калій
Горох, Кукурудза, Овочеві культури, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Жито, Буряк цукровий, Сорго, Соя, Тритикале, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
156.
93 грн/л
У Наявності
молібден
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Жито, Овес, Тритикале, Горох, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Соя, Буряк цукровий, Помідори, Капуста
166.
46 грн/л
У Наявності
калій, гумінові речовини
Кукурудза, Овес, Овочеві культури, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Жито, Буряк кормовий, Буряк цукровий, Соя, Тритикале, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
181.
21 грн/л
У Наявності
гумінові речовини, амінокислоти, калій
Пшениця озима, Пшениця яра, Кукурудза, Соняшник, Сорго, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Горох, Соя, Овочеві культури
182.
48 грн/л
У Наявності
гумінові речовини, калій
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Соя, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Горох, Соняшник, Кукурудза, Сорго, Овочеві культури
195.
29 грн/л
У Наявності
Кальцій, сірка, фосфор
Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий
10.
43 грн/кг
Немає на складі
азот, амінокислоти, гумат калію, гумінові речовини, залізо, калій, кобальт, марганець, мідь, органічні кислоти, сірка, фосфор, цинк
Кукурудза, Овочеві культури, Пшениця озима, Соя, Ячмінь озимий
123.
80 грн/л
Немає на складі

Мінеральні добрива в Дніпрі в наявності в маркеті Вашого поля Посівна, який надає своїм покупцям якісні товари вітчизняних і мультинаціональних виробників. У нас тільки перевірені виробники, що реалізують свою продукцію в Україні вже багато років і випускають багато видів добрив: для різних культур, типів грунтів і цілей.

Мінеральні добрива купити в Дніпрі

Добрива є ключовим фактором для підвищення родючості грунту, даючи поживні речовини, необхідні рослинам для здорового росту. У природі існує понад 17 найважливіших поживних компонентів, критично важливих для рослин: макроелементи: азот, фосфор, калій, кальцій, сірка, магній, кисень, водень, вуглець, а також мікроелементи: залізо, бор, хлор, марганець, цинк, мідь, молібден і нікель. Коли урожай збирають, поживні речовини виносяться з врожаєм. Тому важливі поживні речовини видаляються з грунту. Часто грунт не в змозі самостійно поповнити всі поживні речовини, тому добрива забезпечують відсутні поживні елементи. Щоб прогодувати зростаюче населення світу, необхідно підвищувати врожайність. Тільки в США середня врожайність кукурудзи зросла більш ніж удвічі з 1968 року завдяки більш ефективному сільському господарству.

Як органічні, так і мінеральні добрива можна використовувати для поліпшення якості грунту. Вміст поживних речовин в органічних добривах низький в порівнянні з мінеральними добривами, які концентровані і мають строго контрольований вміст поживних речовин.

Всі поживні речовини, що містяться в різних добривах, зустрічаються в природі. Найбільш поширеними джерелами поживних речовин в мінеральних добривах є азот, калій і фосфат.

Азот знаходиться в повітрі. Найбільш поширеним процесом створення азотних добрив є виробництва аміаку з суміші азоту з повітря і водню з природного газу.

Повітря на 78% складається з азоту, але рослини не можуть отримувати необхідний азот безпосередньо з повітря - їм потрібно витягувати його з грунту.

Калій добувають зі старих морських і озерних пластів, утворених мільйони років тому. Калійні добрива засновані на природному хлориді калію. Так як джерела калію часто розташовані набагато нижче поверхні грунту (1-2 км глибиною), коріння рослин не можуть поглинати його природним шляхом.

Найбільшими світовими виробниками калію є Канада, Росія, Білорусь і Китай.

Фосфат надходить з нерозчинних кальцій-фосфатних порід - часто його називають «кам'яний фосфат». У цій формі він недоступний для рослин. Гірський фосфат стає доступним для рослини, як правило, за допомогою хімічного процесу для створення добрив для рослин.

Китай, Росія і Марокко мають одні з найбільших в світі родовищ фосфоритів.

Азот (N), фосфат (P) і калій (K) також можуть бути об'єднані в складні NPK добрива, які забезпечують урожай трьома основними поживними речовинами одночасно.

Альтернативою мінеральним добривам є органічні добрива, засновані на матеріалах біологічного походження. До них відносяться відходи тваринного походження, рослинні залишки, компост, гумати і багато іншого.

Купуйте добрива з вигодою в маркеті Вашого поля Посівна. За кожну покупку даруємо бали, які Ви можете витратити на наступні замовлення. У нас безкоштовна доставка на ряд товарів і вигідні ціни на всі засоби агрохімії і добрива. Сертифікат якості продукції надається на всі товари.