Мінеральні добрива у Дніпрі

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
  • за популярністю
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
Суперфосфат
Кальцій, сірка, фосфор
Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак оз...
10
.42 грн/кг
Немає на складі
Любофоска 4-12-12
азот, калій, Кальцій, сірка, фосфор
Горох, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий...
12
.67 грн/кг
Немає на складі
Любофоска 3.5-10-20
азот, фосфор, калій, Кальцій, сірка
Горох, Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Р...
13
.51 грн/кг
Немає на складі
Нітроамофоска-М
азот, бор, залізо, калій, Кальцій, кобальт, маг...
Картопля, Кукурудза, Малина, Овес, Овочеві куль...
14
.30 грн/кг
Немає на складі
Гумат-Форте
азот, амінокислоти, гумат калію, гумінові речов...
Кукурудза, Овочеві культури, Пшениця озима, Соя...
123
.58 грн/л
Немає на складі
Гумівіт Профі
гумінові речовини, калій
Горох, Кукурудза, Овочеві культури, Соняшник, П...
156
.65 грн/л
Немає на складі
Реаком-Хелат Молібдену
молібден
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
166
.17 грн/л
Немає на складі
Гумівіт Макс
калій, гумінові речовини
Кукурудза, Овес, Овочеві культури, Соняшник, Пш...
180
.89 грн/л
Немає на складі
Гумівіт Екстра
гумінові речовини, калій
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
194
.94 грн/л
Немає на складі
Гумівіт Аміно
гумінові речовини, амінокислоти, калій
Пшениця озима, Пшениця яра, Кукурудза, Соняшник...
208
.00 грн/л
Немає на складі

Мінеральні добрива в Дніпрі в наявності в маркеті Вашого поля Посівна, який надає своїм покупцям якісні товари вітчизняних і мультинаціональних виробників. У нас тільки перевірені виробники, що реалізують свою продукцію в Україні вже багато років і випускають багато видів добрив: для різних культур, типів грунтів і цілей.

Мінеральні добрива купити в Дніпрі

Добрива є ключовим фактором для підвищення родючості грунту, даючи поживні речовини, необхідні рослинам для здорового росту. У природі існує понад 17 найважливіших поживних компонентів, критично важливих для рослин: макроелементи: азот, фосфор, калій, кальцій, сірка, магній, кисень, водень, вуглець, а також мікроелементи: залізо, бор, хлор, марганець, цинк, мідь, молібден і нікель. Коли урожай збирають, поживні речовини виносяться з врожаєм. Тому важливі поживні речовини видаляються з грунту. Часто грунт не в змозі самостійно поповнити всі поживні речовини, тому добрива забезпечують відсутні поживні елементи. Щоб прогодувати зростаюче населення світу, необхідно підвищувати врожайність. Тільки в США середня врожайність кукурудзи зросла більш ніж удвічі з 1968 року завдяки більш ефективному сільському господарству.

Як органічні, так і мінеральні добрива можна використовувати для поліпшення якості грунту. Вміст поживних речовин в органічних добривах низький в порівнянні з мінеральними добривами, які концентровані і мають строго контрольований вміст поживних речовин.

Всі поживні речовини, що містяться в різних добривах, зустрічаються в природі. Найбільш поширеними джерелами поживних речовин в мінеральних добривах є азот, калій і фосфат.

Азот знаходиться в повітрі. Найбільш поширеним процесом створення азотних добрив є виробництва аміаку з суміші азоту з повітря і водню з природного газу.

Повітря на 78% складається з азоту, але рослини не можуть отримувати необхідний азот безпосередньо з повітря - їм потрібно витягувати його з грунту.

Калій добувають зі старих морських і озерних пластів, утворених мільйони років тому. Калійні добрива засновані на природному хлориді калію. Так як джерела калію часто розташовані набагато нижче поверхні грунту (1-2 км глибиною), коріння рослин не можуть поглинати його природним шляхом.

Найбільшими світовими виробниками калію є Канада, Росія, Білорусь і Китай.

Фосфат надходить з нерозчинних кальцій-фосфатних порід - часто його називають «кам'яний фосфат». У цій формі він недоступний для рослин. Гірський фосфат стає доступним для рослини, як правило, за допомогою хімічного процесу для створення добрив для рослин.

Китай, Росія і Марокко мають одні з найбільших в світі родовищ фосфоритів.

Азот (N), фосфат (P) і калій (K) також можуть бути об'єднані в складні NPK добрива, які забезпечують урожай трьома основними поживними речовинами одночасно.

Альтернативою мінеральним добривам є органічні добрива, засновані на матеріалах біологічного походження. До них відносяться відходи тваринного походження, рослинні залишки, компост, гумати і багато іншого.

Купуйте добрива з вигодою в маркеті Вашого поля Посівна. За кожну покупку даруємо бали, які Ви можете витратити на наступні замовлення. У нас безкоштовна доставка на ряд товарів і вигідні ціни на всі засоби агрохімії і добрива. Сертифікат якості продукції надається на всі товари.

Купуйте мінеральні добрива у Дніпрі в онлайн-маркеті Посівна. У нашому магазині великий вибір добрив для обробки, що можна купити оптом і в роздріб. Доставляємо мінеральні добрива для грунту в місто Дніпро, Апостолове, Верхівцеве, Верхньодніпровськ, Вільногірськ, Жовті Води, Зеленодольськ, Кам'янське, Кривий Ріг, Марганець, Нікополь, Новомосковськ, Павлоград, Перещепине, Першотравенськ, Підгородне, Покров, П'ятихатки, Синельникове, Тернівка та інші міста Дніпропетровській області. Ми гарантуємо високу якість продукції, швидке оформлення замовлення і доставку в будь-яке місто України.

Зареєструватися