Десиканти

Фильтр
Десикант Гелиос
ізопропіламінна сіль гліфосату, в кислотному еквіваленті
Соняшник, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Пшениця озима, Овес, Ячмінь ярий
104.09104.
09 грн/л
У Наявності
Десикант Регистан
дикват дибромід
Соняшник
145.36145.
36 грн/л
У Наявності
Десикант Рассел
дикват дибромід
Соя, Ріпак озимий, Ріпак ярий
147.20147.
20 грн/л
У Наявності
Десикант Дессикант
дикват дибромід
Соняшник, Льон-довгунець, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Соя, Горох, Картопля
155.63155.
63 грн/л
У Наявності
Десикант Альфа-Дикват
дикват дибромід
Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Горох, Соя, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Льон-довгунець, Картопля, Кормові боби, Сорго, Нут
163.30163.
30 грн/л
У Наявності
Десикант Дикват
дикват
Соняшник, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Соя, Буряк цукровий, Горох, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Овес
187.91187.
91 грн/л
У Наявності
Десикант Макс
дикват дибромід
Льон-довгунець, Картопля, Пшениця озима, Пшениця яра, Горох, Соняшник, Соя, Ріпак озимий, Ріпак ярий
305.87305.
87 грн/л
У Наявності
Десикант Реглон Супер
дикват
Буряк цукровий, Горох, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Овес, Капуста, Картопля, Льон-довгунець, Морква, Редиска, Рис, Ріпак ярий, Ріпак озимий, Сорго, Соя, Соняшник, Турнепс, Хміль, Цибуля
224.93224.
93 грн/л
Немає на складі
Десикант Реглон Форте
дикват
Горох, Картопля, Соняшник, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Соя
319.71319.
71 грн/л
Немає на складі
Десикант Баста
глюфосинат амонію
Соняшник, Соя, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Яблуня, Виноград
592.62592.
62 грн/л
Немає на складі

Десикант

Підсушування врожаю перед збором або десикація - це обробка культури спеціальними речовинами десикантами або гербіцидами, що мають функцію десиканту. Десикація виправляє нерівномірне дозрівання врожаю, що відбувається в північному кліматі під час вологого літа або при поганому контролі бур'янів на полі.

Що таке десикація?

Підсушування рослин перед збиранням полегшує збір врожаю. Оптимальний час для збору врожаю, як правило, дуже короткий. При зборі врожаю зрізану ділянку рослини подрібнюють в машині, видаляючи насіння з соломи. Якщо солома надто волога, то стає важко розділити зерно і солому. В результаті ускладнюється їх поділ, у міру проходження комбайна збирається менше врожаю.

Існує два типи десикантів: власне десиканти і гербіциди, що застосовуються перед збором культури. Обидва види застосовуються перед збиранням врожаю на вже сформованій рослині. На додаток до того, що рослина до кінця вегетації висихає фізично, додаткове підсушування врожаю знижує ризик пошкодження під впливом дії погодних умов і ураження грибними збудниками (сухе зерно не гниє). Власне десиканти - це контактні гербіциди, що знищують або висушують надземну частину рослини протягом декількох днів. Гербіцид, що застосовується перед збиранням врожаю, діє більш повільно, бо поглинається і переміщається до кореня. Такий процес осушення може зайняти до трьох тижнів.

Десикант - надійна підмога для фермера, оскільки сільське господарство - ризикований бізнес. Важко спрогнозувати, чи дозволять погодні умови висохнути врожаю досить добре. Осушувачі або десиканти допомагають швидко зібрати урожай, без втрат його якості і кількості.

Більшість виробників пропонують десиканти: Укравіт, Basf, АХТ, Франдеса та інші. Використання десиканта допомагає пом'якшити наслідки нерівномірного зростання врожаю. Крім того, гербіциди, що застосовуються як десиканти, в сезон збору врожаю, захищають не тільки поточний урожай, але і майбутні культури на полі.

Висушування рослин - це стратегія, що робить культуру готовою до збирання раніше. Чим раніше збирається врожай, тим раніше можна приступити до планування на наступний рік. Зневоднення врожаю усуває надлишки зеленого рослинного матеріалу, позбавляючи обладнання від необхідності виконувати додаткову роботу і знижуючи знос устаткування.

Коли потрібно купити десикант?

Не тільки затяжна дощова погода і підвищена вологість на полі вимагає від фермера застосування десиканта. Іноді створюються такі умови, що вегетація культури затягується, наприклад, використання високої дози добрив, застосування зрошення, холодна погода під час росту і розвитку культури. Тоді слід застосувати десикант, щоб повно і вчасно зібрати урожай.

Десикацію проводять при вирощуванні всіх зернових культур, олійних рослин, льону-довгунця, буряка, картоплі, бавовни та інших культур. Правильний вибір безпечного і ефективного препарату для десикації допоможе Вам отримати максимальну вигоду від вирощування культури. Отримайте детальну консультацію по виробниках і діючим речовинам десикантів в маркеті Вашого поля POSIVNA.