Виробник Бест (Best Agrochemical)

Гербіциди Бест

Гербіциди виробництва компанії Бест представлені системними селективними високоефективними препаратами та препаратами для боротьби з небажаною рослинністю суцільної дії для досходової або післясходової обробки посівів основних культур.
Гербіциди Бест (Best Agrochemical) активні проти широко поширених на території України бур'янів, діють максимально швидко і не мають післядії для наступних культур в сівозміні. Максимальну ефективність гербіцидів Бест забезпечує ретельне дотримання інструкцій із застосування.

Каталог

Інсектициди Бест

Інсектициди Бест - одні з найбезпечніших для довкілля серед великого спектра подібних препаратів різних виробників ЗЗР. Препарати для боротьби з комахами шкідниками від компанії Бест - це системні інсектициди кишково-шлункового дії, які ефективно борються зі шкідниками на всіх стадіях їх розвитку.
Інсектициди Бест (Best Agrochemical) дозволяють уникнути якісних і кількісних втрат врожаю, застосовуються в невеликій кількості і виробляються зручних препаративних формах.

Каталог

Фунгіциди Бест

Для захисту та лікування польових і садових культур від грибкових інфекцій Бест виробляє кілька препаратів. Залежно від механізму дії фунгіциди Бест діляться на препарати контактної, системної або змішаної дії.
Фунгіциди Бест - це ЗЗР, які володіють не тільки лікувальною, але й профілактичною і ретардантною дією, забезпечують тривалий захист, обмежують розвиток великого спектра збудників грибкових інфекцій на посівах і плодових насадженнях.

Каталог

Протруйники Бест

Асортимент протруйників Бест включає одно- або двокомпонентні сучасні препарати контактної, системної або комплексної дії. Вибір протруйника від компанії Бест (Best Agrochemical) залежить від поставленої мети. Це може бути фунгіцидний, інсектицидний або універсальний препарат для захисту посівного матеріалу.
Протруйники Бест забезпечують тривалий захист, мають ростостимулюючу дію, підвищують стійкість рослин до несприятливих умов, активні проти поширених шкідників.

Каталог

Десиканти Бест

Десиканти Бест - це препарати на основі найбільш ефективних діючих речовин (гліфосат і дикват) і відносяться до одних з найбільш швидкодіючих препаратів.
Десиканти Бест забезпечують більш швидке дозрівання польових культур, що дає можливість зібрати урожай в більш стислий період, обмежують розвиток вегетативних органів бур'янів, знижують показники вологості зерна, зупиняють розвиток захворювань і мінімізують втрати при збиранні. Десиканти Бест (Best Agrochemical) швидко поглинаються рослинами і дозволяють убезпечити врожай від можливих погодних сюрпризів.

Каталог

Про компанію

Бест (Best Agrochemical) - це великий виробник високоефективних ЗЗР, який працює на ринку України вже 11 років. Виробництво препаратів від компанії Бест відбувається на сучасному обладнанні, що дозволяє виробляти продукцію за інноваційними технологіями з дотриманням світових стандартів.
В асортименті ЗЗР Бест на сьогодні 29 препаратів, які користуються попитом серед споживачів завдяки відмінному поєднанню прийнятної вартості і високої якості. Сучасні заводи, де відбувається випуск ЗЗР, дозволяють виробляти екологічно безпечні і мінімально токсичні фунгіциди, гербіциди, інсектициди та ін. в різних препаративних формах.
Компанія Бест приділяє особливу увагу розробці інноваційних засобів захисту, щорічно представляючи сільгоспвиробникам нові високоефективні препарати, а також цілі системи захисту для певних сільськогосподарських культур - зернових, кукурудзи, буряків, ріпаку, картоплі, сої, яблуні і т.д.