Фільтр
Виробник
показати

Бактеріальні препарати

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
 • за популярністю
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • за алфавітом
 • по рейтингу
 • за популярністю
 • акційні
ЛФ Гумат Грунт
фульвокислоти, гумінові речовини, органічні кис...
Виноград, Картопля, Овочеві культури, Сади
79
.87 грн/л
Немає на складі
Триходермін
гриби Trichoderma
Суниця, Кукурудза, Плодово-ягідні культури, Сон...
102
.76 грн/кг
Немає на складі
Біонорма Деструктор Целюлози
бактерії Paenibacillus polymyxa і азотфіксуючі ...
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
125
.18 грн/л
Немає на складі
Євронорм деструктор целюлози
бактерії Paenibacillus polymyxa і азотфіксуючі ...
Горох, Гірчиця, Кукурудза, Нут, Овес, Соняшник,...
281
.99 грн/кг
Немає на складі
Євронорм N (азот)
бактерії роду Azotobacter
Кукурудза, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра...
310
.00 грн/л
Немає на складі
Біонорма Азот
азотфіксуючі бактерії
Кукурудза, Соняшник, Помідори, Пшениця озима, Соя
310
.00 грн/л
Немає на складі
Євронорм Р (Фосфор)
гриби Trichoderma
Кукурудза, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра...
310
.00 грн/л
Немає на складі
Біонорма Псевдомонас
бактерії роду Pseudomonas
Кукурудза, Овочеві культури, Соняшник, Пшениця ...
330
.00 грн/л
Немає на складі
Бактива
Bacillus spp., гриби Trichoderma, бактерії роду...
Овочеві культури, Соя, Горох, Ріпак озимий, Ріп...
996
.13 грн/кг
Немає на складі
Бактолайв Сід
азот, гриби Trichoderma, калій, фосфор, Bacillu...
Пшениця озима
4629
.20 грн/кг
Немає на складі

Бактеріальні препарати

Бактеріальні препарати для захисту рослин широко використовуються в практиці ведення високоефективного сільського господарства. Біопрепарати для рослин - це широкий спектр препаратів, куди входять і бактеріальні препарати. Вони практично нешкідливі, що особливо важливо для ведення органічного землеробства і прагнення отримати екологічно чисту сільгосппродукцію. Використання бактеріальних препаратів допомагає екологізації сільського господарства.

Ідея використовувати мікробні препарати для боротьби зі шкідниками та інтенсифікації сільського господарства належить професору Одеського університету Іллі Мечникову, що довів ефективність використання бактерій проти шкідників зернових. Мікробні препарати складаються з різного виду мікроорганізмів або їх метаболітів. Вони застосовуються в якості протруйників посівного матеріалу, фунгіцидів, інокулянтів, інсектицидів для захисту від шкідників і патогенів.

Бактеріальні препарати - це нетоксичні компоненти, що не впливають на смакові характеристики і запах вирощуваної продукції. Вони застосовуються в будь-який період вегетації. Бактеріальні препарати мають біологічне походження, легко розпадаються в природі, інактивуючись в грунті без негативної післядії. Бактерії, що входять до їх складу - це бактерії-антагоністи патогенів, що провокують захворювання рослин. Інша група препаратів - це азотфіксуючі бактерії, що утворюючи азотфіксуючі комплекси на коренях рослин сприяють фіксації атмосферного азоту, ділячись ним з вирощуваною культурою.

Спрямованість дії бактеріальних препаратів:

 • підвищення стійкості культури до патогенних бактерій
 • поліпшення азотного живлення (фосфором, азотом, калієм), що прямо впливає на врожайність тієї культури, що вирощується на полі і наступних культур в сівозміні
 • поліпшення структури і родючості грунту
 • стимуляція росту рослин завдяки накопиченню біологічно активних речовин

Сонячна інсоляція і фітонциди рослин впливають на активність бактеріальних препаратів. Залежно від погодних умов вони можуть втрачати активність за добу. Варто взяти до уваги, що такі препарати мають уповільнену дію, при правильному застосуванні вони зберігають свою активність тривалий час.

Бактеріальні препарати не токсичні для людини і тварин, але можуть провокувати алергію і подразнення. Вони не спричинюють токсичні ефекти на ссавців і птахів, але вважаються умовно-патогенними. При роботі з ними рекомендується використовувати засоби індивідуального захисту очей та органів дихальної системи (застосовувати респіратори).

У маркеті Вашого поля POSIVNA (Посівна) ми пропонуємо купити бактеріальні препарати українського виробництва для широкого спектра вирощуваних культур. Детальну інформацію про застосування цих препаратів Ви можете отримати в менеджерів нашого інтернет-магазину. Застосування бактеріальних препаратів - безпечно завдяки їх здатності саморегулюватися в природі, стримувати активність збудників хвороб, поліпшувати харчування рослин, підвищувати врожайність. Це перспективно і недорого, а вкладені зусилля окупаються багаторазово.

✨Що таке бактеріальні препарати?
Бактеріальні препарати або бактеріальні добрива - це препарати, що містять або одну, або комплекс життєздатних мікроорганізмів, в результаті життєдіяльності яких в ґрунті накопичуються елементи живлення для рослин, відбувається стимуляція росту і якісного розвитку культур. Так звані асоціативні мікроорганізми поліпшують азотне, фосфорне та калійне живлення рослин, дозволяють зменшити використання мінеральних добрив, нейтралізують сполуки важких металів в ґрунті.
 
⭐️Які переваги використання бактеріальних препаратів?
Принцип дії бактеріальних препаратів підвищує рівень продуктивності сільськогосподарських рослин, якість продукції, родючість ґрунтів, стан навколишнього середовища. Використання бактеріальних препаратів - це новий, науково обґрунтований підхід до господарювання з метою отримання екологічно чистої та безпечної для людини продукції.
 
✔️Які бактерії використовуються в якості симбіонтів в бактеріальних препаратах?
Практичне застосування знайшли вільноживучі азотфіксуючі бактерії роду Azotobacter та симбіотичні бактерії роду Rhizobium, Bacillus, що селяться в клубочках коріння деяких рослин. Здатність бобових рослин засвоювати атмосферний азот ґрунтується саме на симбіозі з клубочковими бактеріями.
 
⏩Що таке інокуляція?
Процес нанесення або інакше "щеплення" насіння бобових рослин специфічними для них азот- чи фосфорфіксуючими бактеріями називають інокуляцією. В результаті цього процесу рослина забезпечує бульбочкові бактерії вуглеводами і мінеральними солями, натомість отримуючи амонійний азот, що утворився в результаті фіксації атмосферного азоту бульбочковими бактеріями.
 
✅Чи безпечні бактеріальні препарати для людини та навколишнього середовища?
Безперечною особливістю даних препаратів є їх повна безпека для людини і навколишнього середовища. Бактеріальні препарати з корисними для рослин штамами мікроорганізмів, що високоспецифічні для рослин, підвищують врожайність сільськогосподарських рослин на 10-60% в порівнянні з аналогами, що вирощені без застосовування добрив.