Виробник Август (Avgust)

Гербіциди Август (Avgust)

Досходові, післясходові, грунтові, контактні та системні гербіциди виробництва компанії Август (Avgust) відрізняються невеликими нормами витрати, що підвищує рівень екологічної безпеки.
Випускаються гербіциди Август (Avgust) в декількох формах:

  • Концентрати емульсії;
  • Суспензійні емульсії;
  • Водні розчини;
  • Масляні дисперсії.

Всі гербіциди Август (Avgust) мають сертифікати якості, що дає гарантію досягнення максимального ефекту від застосування.

Каталог

Про компанію

Компанія Август (Avgust) займається виробництвом ЗЗР вже 28 років. Август (Avgust) має розвинену мережу представництв і дочірніх компаній, що дозволяє максимально швидко забезпечувати сільгоспвиробників необхідними препаратами для захисту посівів.
Виробництво грунтується на науково-дослідному центрі компанії Август (Avgust), а основний напрямок діяльності - пошук нових, більш ефективних комбінацій діючих речовин і монопрепаратов для забезпечення потреб, як великих агрохолдингів, так і невеликих фермерських і підсобних господарств. Вченими компанії Август (Avgust) розроблено понад 100 рецептур і запатентовано 30 винаходів.
Випробування нових препаратів, відпрацювання сучасних агротехнологій та комплексних систем захисту посівів відпрацьовується на 4 господарствах, розташованих в Чувашії, Казахстані, Татарстані і на Кубані. Площа випробувальних полів сьогодні - 50,8 тис. га.
Для невеликих підсобних господарств Август (Avgust) пропонує 170 видів препаратів. В асортименті компанії для великих сільськогосподарських підприємств 110 найменувань ЗЗР, більшу частину з яких займають гербіциди.