Виробник Аріста (Arysta)

Гербіциди Аріста

Для українських аграріїв компанія Аріста пропонує високоселективні гербіциди системної та контактної дії, які ефективно справляються з багаторічними і однорічними бур'янами на посівах популярних в Україні культур.
Гербіциди від компанії Аріста - це препарати на основі сучасних діючих речовин, які відрізняються високим рівнем екологічної безпеки і відсутністю неприємного запаху. Гербіциди Аріста не мають обмежень в сівозміні, є хорошими партнерами для бакових сумішей і застосовуються на посівах різних культур.

Каталог

Інсектициди Аріста

Високоефективні інсектициди і акарициди Аріста системної і контактно-кишкової дії відрізняються практично моментальною дією на шкідників, низькою токсичністю для теплокровних і комах-медоносів, активні проти великого спектру шкідників.
Сучасні препаративні форми і діючі речовини інсектицидів Аріста забезпечують рівномірне і повне покриття опушених і воскових поверхонь і незмиваємість опадами, що гарантує тривалий захист посівів від шкідників.

Каталог

Фунгіциди Аріста

Для боротьби з грибковими захворюваннями рослин в асортименті Аріста представлені одно- і двокомпонентні препарати нового покоління, які також мають функцію поліпшення фізіологічних процесів.
Фунгіциди Аріста володіють лікувальною, профілактичною і захисною дією, швидко проникають в рослини, не мають негативного впливу на комах-запилювачів, демонструють відмінні показники прилипання і незмиваємості. Якісна формуляція діючих речовин дозволяє контролювати великий спектр грибкових захворювань і зберегти врожай.

Каталог

Протруйники Аріста

Аріста виробляє протруйники системної, контактної і комбінованої дії, які дозволяють контролювати великий спектр патогенних організмів на насінні різних сільськогосподарських культур.
Протруйники Аріста відрізняються високим ступенем безпеки для посівного матеріалу, гарантують отримання дружніх сходів, мають невеликі норми витрат і завдяки ретельно продуманому складу забезпечують рівномірне і повне покриття насіння.

Каталог

Регулятори росту Аріста

В асортименті регуляторів росту Аріста високоефективні препарати на натуральних основах для активації мінерального живлення і процесів фотосинтезу в культурних рослинах. Регулятори росту від компанії Аріста використовуються для прискорення регенерації рослин після стресів, забезпечення товарного виду овочевих культур і підвищення їх врожайності.
Унікальні запатентовані біотехнології регуляторів росту Аріста дозволяють зберегти в готовій продукції всі активні компоненти і можуть застосовуватися при використанні як звичайного, так і сучасного обладнання.

Каталог

ПАР Аріста

ПАР виробництва компанії Аріста (Arysta) - це речовини нового покоління з групи органо-силіконових ПАР, відомі також як «суперприлипачіі». ПАР Аріста також застосовуються для запобігання спінювання і зв'язування молекул пестицидів.
ПАР Аріста підвищують ефективність застосовуваних пестицидів у воді поганої якості, знижують собівартість продукції шляхом зменшення обсягів робочих розчинів, поліпшують покриття поверхонь рослин, прискорюють проникнення пестицидів.

Каталог

Про компанію

Компанія Аріста (Arysta) як юридична особа почала працювати в Україні в 2011 році. До цього протягом 16 років в країні працювало представництво японської хімічної корпорації. Аріста, маючи річний дохід близько 1,9 млрд. дол / рік, входить в десятку найбільших агрохімічних корпорацій в світі.
Корпорація Аріста складається з 4 великих підрозділів, які поділені залежно від географічного розташування і включають понад 100 країн світу. Підрозділи спеціалізуються на виробництві ЗЗР для певної географічної зони. Компанією Аріста (Arysta) зареєстровано понад 3,5 тис. препаратів для хімічного захисту рослин, над розробкою і виробництвом яких працюють понад 4 тис. осіб.
У своїх ЗЗР Аріста створює унікальне поєднання біорішень і інноваційних технологій, які сприяють процвітанню клієнтів компанії. Зосередженість на споживачі і захисті навколишнього середовища, інноваціях, чесності і повазі до клієнтів - це ті принципи, які дозволили компанії заслужити довіру великої кількості великих агрохолдингів і невеликих фермерських господарств, як в Україні, так і в багатьох куточках світу.