Виробник АльфаСмартАгро (ALFA Smart Agro)

Гербіциди АльфаСмартАгро (ALFA Smart Agro)

Гербіциди виробництва компанії АльфаСмартАгро (ALFA Smart Agro) - це великий спектр препаратів з найбільш ефективними діючими речовинами, які забезпечують результативність боротьби з бур'янами. АльфаСмартАгро (ALFA Smart Agro) виробляє гербіциди на основі римсульфурону, тіфенсульфурол-метилу, метамітрону, клетодиму, метамітрону та ін.
Форми випуску гербіцидів АльфаСмартАгро (ALFA Smart Agro) (гранули, порошки, суспензії і концентрати) зручні для застосування, використовуються у невеликій дозі, що, в свою чергу, дозволяє зберегти екологічну чистоту поля.

Каталог

Інсектициди АльфаСмартАгро (ALFA Smart Agro)

В асортименті інсектицидів АльфаСмартАгро (ALFA Smart Agro) максимально ефективні препарати власного виробництва компанії для боротьби з польовими і садовими шкідниками.
АльфаСмартАгро (ALFA Smart Agro) виробляє:

  • Контактні інсектициди, які застосовуються для обробки окремих ділянок рослин;
  • Кишкові інсектициди - вражають шкідників в момент попадання в травну систему;
  • Системні інсектициди - вражають комах після поїдання ними рослини. Системними інсектицидами обробляється вся рослина.
Каталог

Фунгіциди АльфаСмартАгро (ALFA Smart Agro)

Фунгіциди АльфаСмартАгро (ALFA Smart Agro) - це ефективні системні та контактні препарати для боротьби з грибковими захворюваннями. В асортименті компанії фунгіциди, які використовуються для протруювання насіння, обробки грунту, захисту посівів в період вегетації і для обробки надземних частин рослин в період спокою.
Фунгіциди АльфаСмартАгро (ALFA Smart Agro) при дотриманні всіх правил застосування не впливають на врожайність і не знижують якість отриманого врожаю.

Каталог

Протруйники АльфаСмартАгро (ALFA Smart Agro)

АльфаСмартАгро (ALFA Smart Agro) виробляє препарати для протруювання насіння двох типів, в залежності від спектру дії: одноцільові і комплексні. Протруйники забезпечують створення захисних властивостей проти бактеріальних і грибкових захворювань і комах.
В асортименті АльфаСмартАгро (ALFA Smart Agro) протруйники контактної і системної дії. Перший тип препаратів використовується в профілактичних цілях, а системні протруйники застосовують для протидії серйозним захворюванням.

Каталог

Десиканти АльфаСмартАгро (ALFA Smart Agro)

Десиканти - це препарати, які прискорюють процес дозрівання і підсушують зерно, що дозволяє полегшити процес прибирання та в багатьох випадках врятувати урожай від примх природи.
АльфаСмартАгро (ALFA Smart Agro) виробляє надійні десиканти за розумними цінами, які забезпечать максимальну ефективність і ні в якому разі не зашкодять врожаю. Десиканти від компанії АльфаСмартАгро (ALFA Smart Agro) також допомагають в боротьбі з багаторічними бур'янами, придатні для використання у вологу погоду - при підвищеній вологості ефективність препаратів підвищується.

Каталог

Регулятори росту АльфаСмартАгро (ALFA Smart Agro)

В асортименті компанії АльфаСмартАгро (ALFA Smart Agro) регулятори росту представлені різними групами препаратів в залежності від їх призначення:

  • Гібереліни, що сприяють підвищенню схожості;
  • Цитокініни, що підвищують швидкість появи сходів
  • Ауксини, що прискорюють процеси росту;
  • Етилени, які уповільнюють зростання зеленої маси і тим самим збільшують кількість плодів;
  • Інгібітори, що затримують перехід рослини в стан спокою.

Крім синтетичних стимуляторів росту АльфаСмартАгро (ALFA Smart Agro) виробляє гумусні препарати, які сприяють дозріванню плодів і підвищують родючість грунту.

Каталог

Прилипачі АльфаСмартАгро (ALFA Smart Agro)

Прилипачі - це речовини, що підвищують ступінь впливу ЗЗР, які наносяться шляхом обприскування. Після нанесення препарати-прилипачі утворюють на рослинах захисну плівку, яка підвищує здатність поглинання ЗЗР, що збільшує стійкість до хвороб і шкідників.
Прилипачі від компанії АльфаСмартАгро (ALFA Smart Agro) - це високоефективні препарати європейської якості за доступними цінами. Препарати АльфаСмартАгро (ALFA Smart Agro) підходять для обробки всіх видів культур, не шкодять робочим механізмам і не мають в своєму складі речовин, що сприяють загоранню. Прилипачі нешкідливі для людини і навколишнього середовища.

Каталог

Про компанію

АльфаСмартАгро (ALFA Smart Agro) - провідний український виробник ЗЗР та мікродобрив, які повністю відповідають європейським стандартам якості. Європейська якість і розумна ціна продукції дозволили компанії заслужити довіру сільгоспвиробників України і Європи.
АльфаСмартАгро (ALFA Smart Agro) працює за принципами науковості, точності і раціональності. Власні наукові розробки, регламентовані виробничі процеси і ефективна, якісна продукція - це те, що гарантує результативність при використанні ЗЗР та мікродобрив АльфаСмартАгро (ALFA Smart Agro).
У 2016 році в Білій Церкві був відкритий завод компанії, з виробничою потужністю 12 тис. тонн препаратів. На заводі АльфаСмартАгро (ALFA Smart Agro) відкриті лінії по виробництву водних розчинів і концентратів суспензій (фунгіцидів, інсектицидів протруйників і гербіцидів).
Завод АльфаСмартАгро (ALFA Smart Agro) пройшов сертифікацію за трьома стандартами, що підтверджує високу якість управлінських процесів і ефективність управління якістю продукції.