akciya kredit ukr

akciya kredit ukrДля того щоб отримати високий урожай, потрібно ретельно підходити до вибору посівного матеріалу, засобів захисту рослин, механічного обробітку грунту,  терміну посіву культури. Погодні умови також один із основних факторів впливу на урожайність.

Якщо правильний вибір посівного матеріалу та погодні умови принесли очікувано високий урожай, то настає час збуту урожаю - і в гру вступають Трейдери.

Закупка соняшника по 6 - 7 тисяч гривень за тону, якщо нема фермерського господарства (без документів) максимально дасть 5500 грн. При цьому трейдери намагаються ще додатково занизити ціну. Зернові здають всі, тому очікувана вартість за тонну - 4 000 грн, не досушена волога кукурудза також дадуть менше прибутку. Тому можна зробити висновок, що отримати високий урожай не означає вдало його продати.

Інтернет-магазин Посівна пропонує Вам придбати посівний матеріал в кредит або бронювання ціни та об’єму на умовах 30/70, зекономивши до 700 грн на посівній одиниці.

Як це працює?

Кредит

Якщо Ви запланували продаж урожаю, коли піднімуть ціну, а продукцію хочете придбати уже зараз, то можете звернутися до нашого менеджера, повідомити, який об’єм Вам потрібний та коли Ви готові здійснювати платіж. Після укладання двосторонньої угоди, Ви отримуєте Ваш екземпляр договору та продукцію, яку замовили.

Основною перевагою є нижча ціна на продукцію, порівняно з цінами перед сезоном посіву. Ви будете впевнені, що отримаєте товар до того, як він закінчиться у виробника та на складах дистриб’ютора.

Бронювання посівного урожаю

Найкращі гібриди, які себе зарекомендували за попередні роки, розбирають першими. Іноді не вистачає об’єму вирощеної продукції для забезпечення всіх бажаючих, і доводиться обирати не те, що подобається, а те, що залишилося. Також чим ближче до сезону посіву, тим вищу ціну може ставити виробник. Для бажаючих придбати посівний матеріал та економити до 700 грн на мішку пропонуємо наступні умови:

Предоплата за умовами 30%/70 %

20 вересня 1 п.о. коштує 1500 грн. Ви вносите 30% від суми, це 450 грн, а решту суми вносите у домовлений період, наприклад, якщо це лютий місяць і виробник підняв ціну до 2200 грн, то Ви вносите решту 70% від суми, це 1540 грн. У загальному Ви оплачуєте не 2200 грн в лютому місяці, а 1990 грн. Основні переваги – це економія 210 грн на одному мішку та заброньована продукція для Вас.

Предоплата 100 %

20 вересня 1 п.о. коштує 1500 грн. Ви вносите 100% від суми - це 1500 грн, наприклад, якщо відгрузка в грудні місяці і виробник підняв ціну до 2100 грн, то Ви отримуєте посівний матеріал без доплат, так як попередньо замовили його по 1500 грн/п.о. Основні переваги - економія 600 грн на одному мішку.

Замовляйте посівний матеріал соняшника, кукурудзи та інших культур в Посівній і ми знайдемо шлях взаємовигідної співпраці.