aksia milafort ukr nСпільне застосування гербіцидів Мілафорт + Дисулам в бакових сумішах дозволяє прибирати двудольні та злакові бур'яни (осот, лобода біла, берізка польова, вероніка персидська та інші).

Купуйте комплексний захист поля зі знижкою.

Створити надійний захист посівів зернових культур (пшениці, ячменю, вівса, кукурудзи) можуть надійні гербіциди - безпечні та ефективні. Використання гербіцидів для зернових культур допомагає зберегти до 45% врожаю, так як контроль бур'янів на полі - один з найважливіших агротехнічних прийомів.

Гербіцид Дисулам знищить все дводольні бур'яни, а Мілафорт - всі злакові та деякі дводольні. Внесення цих двох препаратів ефективно контролює наявні бур'яни на полі, а також тримає захисний екран від хвилі нових проростаючих бур'янів. Каністра Дисулама (5 л) і Мілафорта (10 л) забезпечує захист 10 га поля. Засоби захисту рослин Дисулам і Мілафорт - ідеально сумісні в баковій суміші, добре проникають в рослинний організм. Препаративні форми препаратів не вимагають додаткових ПАР і добавок для ефективної обробки.

Акційна пропозиція від маркету Вашого поля POSIVNA дозволяє купити ці два препарати зі знижкою. При покупці гербіцидів Мілафорт і Дисулам отримаєте знижку 100 грн на Ваше замовлення (разом дешевше). Детальна інформація про гербіциди - в менеджерів маркету POSIVNA.