delivery

deliveryПропонуємо нашим покупцям обрати зручний спосіб доставки обраної продукції. Аграрний  інтернет-магазин Посівна доставляє двома логістичними компаніями Нова Пошта, Укр Пошта та власним автотранспортом. Всі відправлення застраховані на суму замовлення. 

Умови доставки: 

Нова Пошта

Обираючи перевізника Нова Пошта, у Вас є два варіанти доставки замовлення.

Перший варіант - це отримання замовлення на відділенні Нової Пошти. Для цього потрібно вказати на сайті або по телефону менеджеру ПІБ отримувача, населений пункт, де будете забирати товар, та номер зручного для Вас відділення Нової Пошти. 

Переваги доставки на відділення Нової Пошти:

  • Доставка замовлення на відділення відбувається на 2-4 день після замовлення
  • Можливість переконатися у якості замовленої продукції і тільки потім за неї розраховуватися. Умовами оплати буде розрахунок за продукцію та оплата послуг НП. Якщо ви не бажаєте оплачувати % за наложений платіж то можете здійснити оплату на РР (розрахунковий рахунок) чи банківську карту магазину.

Другий варіант - це отримання замовлення у вказаному Вами місці, зазвичай за домашньою адресою. Вам потрібно вказати ПІБ отримувача, населений пункт, куди потрібно доставити замовлення, вулицю і адресу будинку. 

Переваги адресної доставки Новою Поштою:

  • Ви можете отримати замовлення вдома, не витрачаючи час та кошти на дорогу до відділення Нової Пошти. Просимо звернути увагу, що даний спосіб доставки відбувається після оплати замовлення на РР чи банківську карту магазину, бо у перевізника не у кожному регіоні передбачений наложений платіж при адресній доставці. 

Укрпошта

Обираючи перевізника Укр Пошта, Ви можете отримати замовлення по вказаній Вами під час замовлення адресі. Для цього Вам потрібно повідомити менеджеру по телефону ПІБ отримувача та повну адресу, куди потрібно доставляти замовлення.

Можете обрати два види доставки замовлення:

  • Стандарт - продукцію Вам доставлять на 5-7 день після замовлення
  • Експрес - продукцію Вам доставляють на 3-5 день після замовлення

Переваги доставки Укр Поштою:

Вам не потрібно витрачати час та кошти на дорогу, замовлення доставляється до вказаної Вами адреси під час замовлення.

Просимо звернути увагу, що змінити терміни доставки після відправлення неможливо, відвантаженні відбувається після оплати замовлення. 

Автотранспортом Посівна

Обираючи доставку автотранспортом компанії Посівна, у Вас є можливість отримати продукцію за зручною адресою. Для цього Вам потрібно вказати адресу доставки замовлення нашому менеджеру, після прорахунку відстані від складів до Вашого населеного пункту, менеджер повідомить вартість доставки.

Просимо звернути увагу, що в автопарку компанії Посівна автомобілі з мінімальною вантажопідйомністю 2 тонни, тому такий варіант доставки буде економічно доцільним для великих замовлень.

Замовляйте посівне насіння соняшника, кукурудзи та засоби захисту рослин в зручний для Вас час та вибирайте зручний спосіб доставки в маркеті Вашого поля Посівна.