fitouaВ час посівної варто подбати про майбутню врожайність вирощуваної культури.

Ми пропонуємо Вам використати органо-мінеральне добриво Євростім Фіто з насиченим складом важливих елементів у хелатній формі. Купляйте 3 каністри добрива Євростім Фіто і отримуйте ще 1 в подарунок. Однієї каністри Вам вистачить для обробки 10 га поля.

Універсальне комплексне добриво Євростім Фіто - це важливий елемент високоврожайного і економічно-вигідного землеробства. Згідно з даними науково-практичних досліджень внесення цього препарату в нормі 1.5 л/га збільшує врожайність сої на +770 кг/га, кукурудзи на +680 кг/га, соняшнику на +540 кг/га.

Добриво Євростім Фіто - це справжній стимулюючий коктейль для вирощуваної культури. До складу входять важливі макро- і мікроелементи, гумінові і фольвокислоти. Навіть без проведення листової діагностики внесення Євростім Фіто збільшує потенційну врожайність і якість зерна кукурудзи, зернових, соняшнику та бобових.

Переваги добрива Євростім Фіто:

  • виведення зернових з зимового стресу
  • підкормка зернових культур в період вегетації
  • відмінний партнер в бакових сумішах (наприклад, з карбамідом)
  • стимулюючий вплив на виповненість кошика соняшника
  • підвищує озерненість качана кукурудзи.

Особливо важливо підживлювати посіви соняшнику на початку набору вегетативної маси, оскільки саме тоді закладаються потрібні речовини у зернівку. Повне забезпечення органо-мінеральними речовинами рослинного організму культури стимулює кореневу систему, сприяє швидкому відновленню після гербіцидної обробки соняшнику та допомагає рослинам здолати негативний вплив посухи і підвищених температур.

Органо-мінеральне добриво Євростім Фіто можна вносити на всіх етапах вегетації. Крапельний полив на етапі посіву підвищує польову схожість насіння і підвищує енергію проростання. Обприскування культури під час вегетації (час внесення може змінюватися в залежності від вирощуваної культури) знижує фітотоксичність посівів і підвищує стійкість до вилягання.

Запрограмуйте врожайність з добривом Євростім Фіто.

Купити Євростім Фіто