Акції

delivery

Пропонуємо нашим покупцям обрати зручний спосіб доставки обраної продукції. Аграрний  інтернет-магазин Посівна доставляє двома логістичними компаніями Нова Пошта, Укр Пошта та власним автотранспортом. Всі відправлення застраховані на суму замовлення. 

akciya-na-pods

Даєм безкоштовно, даром і просто від щирого серця - подарунки! Маркет Вашого поля Посівна запускає безпрецендентну акцію. Ми пропонуємо подарунки, знижки і безкоштовну доставку за покупку соняшника. Детальний перелік акційних товарів нижче.

akciya kredit ukr

Для того щоб отримати високий урожай, потрібно ретельно підходити до вибору посівного матеріалу, засобів захисту рослин, механічного обробітку грунту,  терміну посіву культури. Погодні умови також один із основних факторів впливу на урожайність.

regua

Шановний Клієнт! Раді вітати Вас в нашому інтернет-магазині.

aksia milafort ukr n

Спільне застосування гербіцидів Мілафорт + Дисулам в бакових сумішах дозволяє прибирати двудольні та злакові бур'яни (осот, лобода біла, берізка польова, вероніка персидська та інші).

aksia podsoln 600

В каталозі інтернет-магазину для фермерів - маркеті Вашого поля POSIVNA Ви можете купити насіння соняшника сербської селекції від оригінатора НС Семе

fitoua

В час посівної варто подбати про майбутню врожайність вирощуваної культури.

dosua 1

Замовляйте високоякісне насіння соняшника сербської селекції від 20 п.о. та заощаджуйте на доставці Вашого замовлення.

bon hrn

Купуйте вигідно з маркетом Вашого поля POSIVNA. Бонусний рахунок - це нові можливості для наших клієнтів.

fitoukr11

Шукаєте насіння соняшника?