Виробник АХТ ( «Агрохімічні технології»)

Гербіциди АХТ

АХТ виробляє великий спектр високоефективних селективних і системних гербіцидів для боротьби з найбільш поширеними в Україні однодольними і дводольними бур'янами (Геліос, Геліос Екстра, Танаїс, Сульфоніл, Клодекс Про, Гренадер, Гренадер Максі та інші). У складі гербіцидів АХТ максимально безпечні для екології діючі речовини, які справляються з поставленими цілями і відмінно поєднуються між собою, що дозволяє створювати ще більш ефективні захисні комбінації.

Каталог

Інсектициди АХТ

Контактні і системні інсектициди від компанії АХТ представлені препаратами Канонір, Канонір Дуо, Атрікс, Фосорган, Димефос і Асистент. Інсектициди АХТ випускаються в унікальних, адаптованих препаративних формах, що забезпечує гарантоване рішення поставлених вітчизняними сільгоспвиробниками завдань. Одно- і двокомпонентні інсектициди розробляються в сучасній лабораторії світового стандарту в Китаї, а формуляція препаратів згідно із затвердженими рецептурами проходить на сертифікованих заводах.

Каталог

Фунгіциди АХТ

Компанія АХТ виробляє системні препарати фунгіцидної дії, які здатні не тільки запобігати появі грибкових захворювань, а й боротися з першими симптомами хвороби. АХТ пропонує українським сільгоспвиробникам високоефективні фунгіциди, що забезпечують тривалий захисний ефект. В асортименті АХТ препарати Флутривіт, Маестро, Полігард, Карбезим. Фунгіциди АХТ є відмінними партнерами для бакових сумішей, швидко проникають і добре переносяться рослинами в будь-якій фазі вегетації.

Каталог

Протруйники АХТ

В асортименті протруйників АХТ представлені однокомпонентні і комплексні препарати:

  • Інсекто-фунгіцидний препарат на основі імідаклоприду і пенцикурону - Армада;
  • Протруйник-інсектицид Канонір Ультра (імідаклоприд);
  • Фунгіцидний протруйник Ларімар з діючими речовинами тебуконазол і тіабендазол;
  • Високоефективний фунгіцид Тріназон (прохлораз, тритиконазол).

Протруйники АХТ поєднують в собі порівняно невисоку вартість, невелику витрату і високу ступінь ефективності захисту посівного матеріалу.

Каталог

Десиканти АХТ

Десиканти - це препарати, що прискорюють процеси дозрівання. Десикант-гербіцид від АХТ Регістан - це сучасний препарат, який забезпечує рівномірне дозрівання без впливу на якість насіння. Регістан на основі дикват диброміду здатний зупинити розвиток захворювань на рослинах і підсушити бур'яни на посівах, тим самим полегшуючи збір врожаю. Помітна дія настає вже через 3-7 днів. Застосовується Регістан в суху погоду ввечері. Застосування десиканту від АХТ знижує витрати на збір і просушку врожаю.

Каталог

Ад'юванти АХТ

Ад'юванти Протіпен, АгроПАВ і АгроПАВ Екстра від компанії АХТ - це препарати на основі синтетичних ПАР, які забезпечують утворення захисної плівки на рослинах, знижуючи тим самим негативний вплив ЗЗР на саму рослину. Разом з тим ад'юванти АХТ підвищують ефективність пестицидів і запобігають змиву робочих розчинів дощем. Прилипачі АХТ безпечні для навколишнього середовища і людини, забезпечують стабільну дію навіть на сильно опушеному листі, застосовуються в широкому діапазоні температур.

Каталог

Про компанію

АХТ ( «Агрохімічні технології») - виробник ЗЗР, який вже понад 10 років забезпечує українських сільгоспвиробників надійними препаратами. Завдяки прийнятним цінами і відмінній якості продукції площа землі, обробленої пестицидами АХТ, щорічно збільшується.
Перевагами препаратів АХТ є:

  • Ретельно відібраний склад. Над розробкою пестицидів працює ціла команда хіміків-технологів з Китаю. Для отримання одного препарату вчені створюють більш 20 рецептур і тестують їх на дослідних ділянках партнерських господарств в Україні.
  • Високоякісні діючі та допоміжні складові препаратів. АХТ співпрацює з такими провідними світовими виробниками, як Akzo Nobel, Solvay, Croda та ін., і не економить на складових препаратів.
  • Оптимальний підбір пестицидів. Широкий асортимент продукції дозволяє вибрати найбільш підходящі для певної проблеми препарати і діяти на проблему точково. Такий підхід дозволяє уникнути зайвих витрат і не порушує екологічний баланс поля.

АХТ контролює якість вхідних діючих речовин і дотримується стандартів на всіх етапах виробництва. Такий підхід гарантує випуск високоякісної продукції.