Виробник Агроспецпроект

Соняшник Агроспецпроект

Гібриди соняшника європейської селекції від Євраліс вирощуються компанією Агроспецпроект вже 5 років. Отриманий посівний матеріал відрізняється від іноземного тільки більш низькою ціною. Пояснюється це відсутністю витрат на імпорт і доставку насіння до українського споживача.
В асортименті Агроспецпроект високопластичні класичні гібриди соняшнику, гібриди під Євро-Лайтнінг, Гранстар. Соняшник Агроспецпроект має генетичну стійкість до відомих на сьогодні рас вовчка, фомопсису, вилягання, стресових погодних умов.

Каталог

Про компанію

Агроспецпроект - одне з провідних підприємств АПК, що працює на українському ринку з 1996 року. Основний напрямок діяльності - вирощування та доопрацювання насіння до європейських стандартів.
Постачальником батьківських форм насіння соняшника для Агроспецпроект є французька насінницька компанія Євраліс.
Крім насінництва компанія Агроспецпроект займається виробництвом овочевих консервів із цукрової кукурудзи, квасолі, горошку.
Виробництво Агроспецпроект розташоване на 8 тис. га землі, яку компанія орендує в Черкаській обл. 3 тис. га використовуються для вирощування овочів для подальшої переробки і консервування. Ділянки гібридизації займають понад 750 га.
Поширенням продукції Агроспецпроект в Україні займаються 30 компаній-дистриб'юторів, які також консультують клієнтів з технологій вирощування культур в різних кліматичних зонах.
Цінова політика Агроспецпроект орієнтована на українських фермерів, які мають можливість придбати якісний посівний матеріал з відмінним потенціалом врожайності за прийнятною ціною.