Виробник Агро Ритм

Соняшник Агро Ритм

Агро Ритм виробляє насіння соняшника, яке відрізняється високою нектарною продуктивністю, генетичною стійкістю до посухи, захворювань і 5 рас вовчка, що поширений на півдні і в центральних регіонах України.
В асортименті Агро Ритму класичні гібриди фуражного соняшнику і гібриди під Гранстар, оригінатором яких є компанія Семанс. Соняшник Агро Ритм з високими показниками пластичності придатний для вирощування на будь-яких грунтах в різних кліматичних зонах України.

Каталог

Ріпак Агро Ритм

Насіння ріпаку від компанії Агро Ритм представлене озимими сортами, оригінаторами яких є провідні українські та зарубіжні дослідні станції.
Озимий ріпак від Агро Ритм - це максимально вигідний варіант для вирощування в будь-якій кліматичній зоні України. Представлені в каталозі компанії сорти відмінно адаптуються до грунту, мають високі показники зимо і посухостійкості, а також стійкі до хвороб і шкідників завдяки обробці насіння сучасними протруйниками. Озимий ріпак Агро Ритм стійкий до осипання, що забезпечує отримання хороших урожаїв навіть при несприятливих погодних умовах.

Каталог

Про компанію

Елітно-насіннєве господарство Агро Ритм є виробником якісного і одночасно недорогого посівного матеріалу польових культур, а також офіційним представником румунського інституту Фундуле в Україні.
З 6,5 тис. га, які щорічно обробляє Агро Ритм, немає жодної ділянки товарних посівів. Всі площі використовуються тільки для вирощування насіння. За вирощуванням гібридів стежать 5 польових агрономів, а весь колектив компанії складає 150 чоловік.
При виробництві насіння польових культур компанія Агро Ритм щорічно проводить моніторинг ринку для визначення перспективних гібридів, які показали себе з найкращого боку при вирощуванні в різних кліматичних зонах України.
Агро Ритм дотримується технологій вирощування культур, забезпечуючи їх необхідними нормами добрив. Також при виведенні гібридів соняшнику і кукурудзи дотримуються ізоляційні відстані - 1,5 км при рекомендованих 800 м.
Все це дозволяє компанії Агро Ритм виробляти посівний матеріал найвищої якості, а головним доказом довіри клієнтів є обсяги реалізації насіння, які щороку збільшуються.