Posivna- маркет Вашого поля

Забезпечує
В наявності посівний матеріал, засоби захисту рослин і добрива.
Економить
Залишки насіння урожаю минулих років зі знижкою до 40%.
Доставляє
Ми пропонуємо безкоштовну доставку на ряд товарів.
Допомагає
Досвідчений агроном допоможе вирішити Ваше питання.
Повертає кошти
Реєструйтеся на posivna.com.ua та отримуйте гроші на наступні покупки.
Гарантує
Пропонуємо тільки сертифіковану продукцію від виробника.

Аграрний інтернет-магазин POSIVNA

Наш інтернет-магазин для фермерів пропонує посівний матеріал соняшника, курурудзи, ріпаку, пшениці та інших культур, а також весь комплекс засобів захисту рослин.

В каталозі добрив та засобів захисту рослин пропонуються оригінальні препарати світових виробників, що дозволяють заощадити на боротьбі з бур’янами, хворобами та шкідниками.

Всі товари, які представлені в інтернет-магазині POSIVNA (посівний матеріал, гербіциди, фунгіциди, інсектициди, десиканти, протруйники, прилипачі, добрива) мають сертифікати якості та зберігаються належним чином.

Купуйте в POSIVNA

Досвід співпраці з тисячами фермерів по всій Україні дозволяє нам рекомендувати ефективні та високоврожайні рішення.

Ми налагодили тісну співпрацю з виробниками посівного матеріалу, добрив та засобів захисту рослин. Посівний матеріал, насіння сільськогосподарських культур, яке ми пропонуємо, відповідає світовим стандартам якості. Ми пропонуємо посівний матеріал світових та вітчизняних виробників насіння, таких як Limagrain, Syngenta, Nuseed, Pioneer, Євросем. Товар відвантажується з власних складів і зі складів виробників, що виключає підробку або отримання покупцем зіпсованого товару.

Тільки у нас кращі ціни на посівний матеріал соняшнику минулих років та спеціальна ціна на бронювання посівного матеріалу цього року.

Менеджери аграрного інтернет-магазину та практикуючі агрономи завжди готові надати кваліфіковану консультацію по підбору насіння, засобів захисту рослин та добрив. Вони можуть проконсультувати як по рекомендованим сортам та гібридам, нормам внесення добрив та засобів захисту рослин, так і нададуть інформацію щодо вирішення проблем, які виникли у Вас на полі. Ми рекомендуємо опиратись на досвід агрономів при виборі посівного матеріалу (для різних регіонів рекомендовані до висіву різні сорти та гібриди), та препаратів, які будуть найбільш ефективні. Якщо Вам потрібно купити посівний матеріал – звертайтеся в POSIVNA!

Інтернет-магазин для аграріїв POSIVNA доставляє товари по всій Україні.